Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

Link

dzisiaj, 6:21   KucharzSnaf
SerwusX jakieś dziecko ze zboczonym awatarem i jego płacz nad tym dodatkiem w tej wiadomości jest śmieszny, nie lubi gry, a najwięcej ma do powiedzenia.

Rozumiem, że mój awatar łamie jakiś punkt regulaminu? Jeżeli nie, to proszę o ostrzeżenie dla tego pana. A komentować, zwłaszcza na temat, chyba jeszcze można?

dzisiaj, 13:46   luQ89
@robin81 "Polski" rząd może co najwyżej na poważnie wylizać dupę żydkom

Terminated - bo to nie pierwszy raz [smg]

https://www.cdaction.pl/news-54510/ofiara-strzelaniny-na-turnieju-maddena-w-jacksonville-pozywaea.html

photo-1140980.jpg
dzisiaj, 9:22  BigBoss88
Jesteście idiotami że śmiejecie się z kolesia który złożył pozew. Bardzo dobrze zrobił i powinno wszyscy to zrobić żeby następnym razem nie było sytuacji że koleś wchodzi z kalachem na imprezę. Życie ludzkie jest najważniejsze. Ciekawe jak wy byście się zachowali. Robicie molocha jakim jest EA dla których ważny jest tylko zarobek nie ludzie. Należy utrzeć im nosa. To samo lokal powinien mieć wynajętą ochronę i sprawdzać ludzi przed wejściem. Proste jak budowa cepa

Goraco w tych newsach o czarnoskorej Ciri...

https://www.cdaction.pl/news-54570/wiedzmin-polka-dostala-podobno-zaproszenie-na-casting-do-roli-ciri.html

wczoraj, 21:21   Fallschirmjager
Ależ doskonale rozumiem. Po prostu JKMII został uznany tu za takiego debila, że nawet nie warto z nim dyskutować, co najwyższej zarzucić jednym zdaniem obrażającym go. Jest to koleś do bicia, bo sam z siebie takiego zrobił i dobitnie to udowodnił szereg razy, więc tracić na niego argumenty jest bezzasadne. Także znowu się mylisz mędrcu, ale mędrkuj dalej, może kiedyś coś tam wymyślisz.

wczoraj, 19:36   Fallschirmjager
lAtarenlTy nie masz, skoro "wysrywasz" kolejne komenty. No Wy, hipokryto. Po tobie widać, że to niestety Ty wziąłeś sobie do serca moje posty i przeżywasz je do tego stopnia, że musisz od razu bluzgać. Nie jestem w niczym podobnym do Antify (której nie cierpię) - jak mówiłem, [beeep] o mnie wiesz i wróżysz z fusów. Ja wiem na pewno [beeep] o Tobie, to na pewno zapamiętam. Z tym mi się będziesz już zawsze kojarzył.

wczoraj, 19:30   Fallschirmjager
lAtarenl tylko się nie posraj tymi swoimi wypocinami. Masz język cięty jak ostatni lump, a z takimi nikt się nie zadaje, więc kończ już, wara, wracaj do domu dla bezdomnych a raczej ciemnego zaułku i dziel się tam z kolegami przy piwku, jak ty to umiesz komuś przysrać. Jesteś właśnie tym dnem dna o którym się tu rozpisujemy.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.