Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

986 postów w tym temacie

Czy przyznawanie się do piractwa nadal jest tu karane?

https://www.cdaction.pl/news-50548/mass-effect-andromeda-po-cichu-rozstaje-sie-z-denuvo.html

dzisiaj, 16:17   mbwrobel
Pierwszego Wiedźmina również zacząłem "u kolegi", jednak gdy mnie wciągnął, to kupiłem oryginał i dokończyłem u siebie. Część drugą i trzecią nabyłem już w przedsprzedaży wersji kolekcjonerskiej, dodatki do trójki również. Można powiedzieć, że moją postawę legalnego gracza ukształtował CDProjekt. Obecnie legalnie kupuję nawet gry, które od lat zalegały gdzieś tam w moim archiwum razem z witaminką.

dzisiaj, 13:30   eindhoven
Dokładnie tak. Ja tak miałem z Obcym Izolacją. Pierwszy raz no....przeszedłem u kolegi....natomiast niedawno i tak kupiłem oryginał, bo jeśli gra jest dobra to wstyd...grać u kogoś.
0

Wypłacone.

0

Napisano (edytowane)

Kolejny pirat

https://www.cdaction.pl/news-50570/-the-surge-demo-w-drodze-wideo.html

wczoraj, 19:59  Gavriel6
Teoretycznie jest już demo, nazywa się The Surge Skidrow i pozwala dokładnie przetestować grę :) A tak poważnie, jak chcę grę przetestować, a nie ma nigdzie dema/bety, a kosztuje ona 180-200 złotych, to ją zpiracę, pogram te 2 steamowe godziny i zdecyduję, czy chcę to kupić czy nie, nie musząc zostawiać pieniędzy na steam wallecie. Jak to przyznał Gaben (albo ktoś inny z platformy steamowej): Steam Refund nie złuży do demo-testingu.
Edytowane przez 2real4game
0

+1 do niepożądanej statystyki

0

Niejaki trader2 spamuje podejrzanym ogłoszeniem w każdym newsie. Zróbcie coś z tym.

0

oscario

Kolejny bot reklamujący stronę internetową.

0

Poleciał w kosmos.

1

Napisano (edytowane)

https://www.cdaction.pl/news-50999/rainbow-six-siege-operacja-blood-orchid--poznajmy-blizej-operatorke-ele-wideo.html

wczoraj, 23:11   Saijn
Operatorka grom Ela - fanka anime. Operator grom - czarnoskóry Mirosław. Ubisoft, [beeep] się

dzisiaj, 2:33   dino_19
@Maxiter typowy wszech wiedzący cwaniakujący. Nie chodzi mi, że ich nie ma tylko o to, że być nie powinno. Wojaczka jest dla facetów. Baby do garów i dzieci wychowywać. I nie faflunić o równouprawnieniach bo to jest już nudne.

dzisiaj, 6:03   Syskol
@dino_19
Idź powiedz to swojej matce w twarz. W tym kraju dalej jest jak jest właśnie przez takich zaściankowych debili

dzisiaj, 7:26   Zurass
@CamCygi Bo [beeep] w tej scenie jest ciemno? ogarnij się...

dzisiaj, 11:09   Saijn
Boli mnie to, że wszyscy jak na razie mieli normalnych operatorów tylko u nas dali dziwaka, była w plikach gry jak ktoś już wspomniał koloru blond - typowy słowiański kolor włosów to kuźwa nie, trzeba przefarbować.Z tym czarnym gromowcem tylko hiperbolizowałem. Jakkolwiek, pier*ol się ubi

dzisiaj, 14:02   FAZER8
Ubi zjebało polski sezon jak tylko się dało. Brak mapy, muzyczki, a zamiast normalnych polskich operatorów jest jakaś japonka z zielonymi włosami od mangi i czarnoskóry gościu pewnie z syrii. Jasne poprawość polityczna, jasne jestem rasistą ale do cholery jasnej ile jest w polsce czarnoskórych i fanów anime?

dzisiaj, 14:17   twardy90
Zamiast się wykłócać o operatorkę jej wygląd itd. to lepiej trzeba by powiedzieć że operacja "zdrówko" ogólnie ch*ja zrobiła w samej grze.

dzisiaj, 14:53   FAZER8
Akcenty są inne. Ale serio babka zielone jak trawa włosy pierwsze skojażenie to jakaś azjatka zafascynowana anime. To jest dyskusja każdy pisze co myśly spinanie się bo ktoś bardziej odbiego od baszego zdania jest bez sensu. Ubi zjebałjak zawsze, francuzi to [beeep] jak zawsze

sobota, 19 sierpnia 2017, 11:54   Qubzor
Rzeczywiście mutliplayer ma w dupie realizm. [beeep] a tak bardzo liczyłem na ten tytuł. Teraz czy warto wydać 300 zł na 6 godzin single playera czy wrócić do 2008 i po prostu spiracić...

Edytowane przez Tesu
1

Część już wcześniej sam utemperowałem ale dzięki za namiary na tych. co ich przegapilem. Zaraz sie zacznie "duck season".

3

Napisano (edytowane)

wczoraj, 21:18  graczoe
Znalazłem serwis z aukcjami ko,morniczymi gdzie można kupić np Laptopa za 20zeta.
www.(...)  -
Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa :)
====================================================
Ja wygralem nowego lapka za 190zł.

No i w paru innych tematach
Edytowane przez 2real4game
0

dzisiaj, 21:23   Markolo
RLY NIGGA? Złota era darmowych gier AAA nadeszła, jeszcze trochę i zaczną rozdawać gry rok/dwa lata po
ich wydaniu które na dodatek nie spowodowały w studiu kryzysu finansowego, co jest miejscami pretekstem do przejścia na f2p.

"Nigga"?
0

Żeby dodać komentarz, musisz założyć konto lub zalogować się

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą dodawać komentarze

Dodaj konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się tutaj.

Zaloguj się teraz

• Przeglądający   0 użytkowników

Brak zarejestrowanych użytkowników, przeglądających tę stronę.