Skocz do zawartości
Turambar

Nieprawidłowości w komentarzach do newsów

Polecane posty

To już raczej epidemia :)

dzisiaj, 12:25   NSonata
Z Yennefer zrobili jakąś cygankę albo inną o podpalanym umaszczeniu ciapatą, a Fringillia wygląda jakby pomyliła plany zdjęciowe z drugą częścią Bounty Mela Gibsona. Kolejna zbrukana multi okulti popelina dla soy boysów i dziwacznych panienek o krótkich kolorowych fryzurkach.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@2real4game, szkoda sil na dialog z takimi osobnikami.

W ogole to... z jednej strony mozemy tutaj zglaszac haniebne ksenobobiczne komentarze, ale z drugiej strony... takie "podgrzewajace temperature" niusy i komentarze sa dla Interii na reke… nie kazdy bedzie mial adblocka. :-]

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak popatrzylem na dzial, w ktorym ow watek sie znajduje ("O forum"), i doszedlem do wniosku, ze winien jednak wisiec on w dziale wyzej "(cdaction.pl"). Bo jak juz zauwazylem gdzie indziej - FA nie jest powiazane z komentarzami pod niusami na stronie CDA.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 hours ago, SilentBob said:

wiele osób przyznaje się do piracenia (…) w przeszłości. :)

I co z tego? Potepianie kogokolwiek za grzechy dziecinstwa nie ma sensu. Odradzam zapedy w zabawe "Po spowiedzi, czas na pokute" z potencjalnynymi nabywcami CDA. Zwlaszcza, gdy wyniki sprzedazy magazynu bylyby niezadowalajace.

Osobiscie mam bardzo mile wspomnienia zwiazane z procederem "piractwa". Acz, w owym czasie nie bylo to takie jednoznacznie karygodne (wszak istnialy normalnie funkcjonujace sklepiki na ulicy, bynajmniej nie pokatne), i nie bylem swiadom istnienia uczciwszego rozwiazania.

To byl czas Pegasusa i Amigi u mnie w domu. Szczegolnie Amiga byla magiczna dla mnie. W poblizu byl sklepik Bitbox, ktory dyskietkami stal. Acz, mozna bylo przyjsc ze swoimi, gdy sie chcialo bardziej zaoszczedzic, tedy "Pan Amiga" zapisywal gre na nich. Tak wielkiej frajdy, jak z grania na Amidze, nie mialem nigdy na pececie. 

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 hours ago, Smuggler said:

piracenie aktualnie za grzech ciezki i wymierzamy pokute.

Hmm. Jestem jak najbardziej za w przypadku linkowania (tudziez wskazywania drogi) do warezu. W kazdym innym wypadku widze niepotrzebna nadgorliwosc.

Mysle, ze nawet racjonalnie byloby zalozyc, iz posrod nabywcow CDA jedynie dla pelniakow, znajda sie osobnicy zakorzenieni w obozie piratow. Interes jest zbiezny: pozyskac gre wydajac przy tym jak najmniej.

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od kontekstu. Jeśli ktos rzuca tekstami "ja to  gre sciagam z torrentow, a jak mi sie sposoba to kupuje" to sie zastanawiam, bo w 95% wyglada to tak  "przeszedlem... ale po co mam sciagac, skoro singla ukonczylem, hehe". Bo to "testowanie" polega albo na ukonczeniu gry (wiec po co kupowac) albo jej porzuceniu w polowie (bo sie nie spodobala, a poza tym tyle gier w kolejce czeka). Ze nie wspomne o "tylko frajerzy placo za gry, bo w necie sa za darmo, a producenci z nas zdzierajo" to nawet sie nie zastanawiam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On ‎12‎/‎6‎/‎2018 at 12:11 PM, Smuggler said:

Jeśli ktos rzuca tekstami "ja to  gre sciagam z torrentow, a jak mi sie sposoba to kupuje" to sie zastanawiam, bo w 95% wyglada to tak  "przeszedlem... ale po co mam sciagac, skoro singla ukonczylem, hehe". Bo to "testowanie" polega albo na ukonczeniu gry (wiec po co kupowac) albo jej porzuceniu w polowie (bo sie nie spodobala, a poza tym tyle gier w kolejce czeka). Ze nie wspomne o "tylko frajerzy placo za gry, bo w necie sa za darmo, a producenci z nas zdzierajo" to nawet sie nie zastanawiam.

A, tak, tak. Pelna zgoda. Zasadne wydaje sie kneblowanie w przypadku agitowania na rzecz piractwa. :-]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

https://www.cdaction.pl/news-55379/anthem-spory-fragment-solowej-przygody-wideo.html

 

dzisiaj, 16:30   HeklusDwa
Mam duże nadzieje co do tej gry i trzymam kciuki aby EA tego nie spie****ło.

Te gwiazdki to ode mnie, bo autor komentarza wykazał się wyższą kulturą i napisał całe słowo bez cenzury.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 hours ago, SilentBob said:

https://www.cdaction.pl/news-55379/anthem-spory-fragment-solowej-przygody-wideo.html

 

dzisiaj, 16:30   HeklusDwa
Mam duże nadzieje co do tej gry i trzymam kciuki aby EA tego nie spie****ło.

Te gwiazdki to ode mnie, bo autor komentarza wykazał się wyższą kulturą i napisał całe słowo bez cenzury.

Ech. Czepialstwo. Rozumiem inwektywy wobec interlokutora lub argumentum ad personam - czego nie trawie, ale w tym wypadku to zwykla emfaza… nie przesadzajmy w byciu swietoszkami...

Takie przeklenstwa pelniace role emfazy nie sa niczym zlym, uwazam. Amerykanskie (tudziez brytyjskie) late-night talk show tylko dzieki temu zyskuja.

Jasne, kolega mogl uzyc lzejszych slow: spieprzyc, spaprac, schrzanic, popsuc, spartaczyc. zniweczyc. Ale wydzwiek bylby juz inny… Osobiscie tez uzylbym slowa "s****olic" badz "z**bac", gdybym chcial cos podkreslic. I bardzo zle mi z tym, ze czulem sie zmuszony zagwiazdkowac oba slowa. Uwazam, ze jest to poklosie dewocyjnej Polski, gdzie caly narod finansuje ksiezy. #Watykan2

Edytowano przez Coenn
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Gość
Odpowiedz...

×   Wklejony jako tekst z formatowaniem.   Wklej jako zwykły tekst

  Maksymalna ilość emotikon wynosi 75.

×   Twój link będzie automatycznie osadzony.   Wyświetlać jako link

×   Twoja poprzednia zawartość została przywrócona.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz wkleić zdjęć bezpośrednio. Prześlij lub wstaw obrazy z adresu URL.



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...