Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

zecik

Nieoficjalny Polski Support Platformy Steam

Polecane posty

Widzę, że ktoś wstawił stronę z game desingerem to też spróbuję. Mam zaszczyt przedstawić [pierwszą na świecie ?] nieoficjalną Polską stronę platformy steam. Znajdziecie tam powód ostatniej nieaktywności steam, a także różnego rodzaju poradniki jak zabezpieczyć swoje konto przed kradzieżą, zhackowaniem przez osoby 3cie.

Jako, że jest to tematyka gier, a jednocześnie wsparcie platformy, chyba ten temat tu pasuje.

logo.png

www.Steam24.pl, to nowoczesny portal o grach na platformę Steam !

- Portal dla maniaków gier, na portalu znajdziesz wszystko co związane jest z platformą Steam i nie tylko...

1. Nowości - dzięki nam, możesz mieć stały dostęp do nowinek z platformy Steam (Promocje, wyprzedaże, aktualizacje...).

2. Forum - rozbudowane forum dyskusyjne, umożliwia luźne rozmowy o grach, programach, sprzęcie komputerowym, oprogramowaniu i innych...

3. Testy - już niedługo ruszą testy gier, gdzie będziemy sprawdzać gry pod kątem wydajności (obciążanie CPU,GPU,RAM itd.).

4. Recenzje - już niedługo ruszy nowy dział pt. "Recenzje", gdzie dowiecie się Czy dana gra jest warta zakupu.

5. Poradniki - jako jedyni w Polsce, udostępniamy przejrzyste poradniki (jak zabezpieczyć konto, jak odzyskać konto Steam i inne..).

6. Społeczność - "Nasz steam", to nowoczesny skrypt portalu społecznościowego, dzięki nam możesz pozyskać nowe znajomości (95% graczy).

(Zacznij się udzielać już dziś !)

...:::Zapraszamy:::...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę Cię rozczarować, ponieważ, poranik jak zabezpieczyć konto, sam napisałem. Z tego co wiem także jak kupić grę jest napisany własnoręcznie, więc nie stosujemy formuły kopiuj wklej. Piszemy także o promocjach i np taki left for dead 1 i 2 w packu był za 25 złoty, killing floor za 16 złoty. Lecz takie promocje trwają bardzo krótko, a piszemy o nich na głównej, facebooku, naszej-klasie i podobnych tego typu portali. Chcemy po prostu umilić życie polsko-języcznym użytkownikom steam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...