Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Earth (seria)

Polecane posty

Ogólnie gra wymiata ale jak dla mnie jest za bardzo nastawiona na:rozbuduj baze pobaw się w budowe pojazdów i wynajdywanie technologi.Przynajmniej tak jest w trybie potyczka niewiem jak jest w multi bo jescze nie grałem możeci mi powiedzieć jak mniej więcej wy gracie?Wpodobie jak pisałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak wyciągnąc muze z gry:P?? Właściwie to chodzi mi o piosenke z menu:)(każdy kto ma Eartha wie czemu:P)Albo jeszcze lepiej jakby ktoś mi ją podesłał lub walnął na jakiś serwer. Tylko nie pisać postów w stylu "trza było kupić wersje za 29.99".

Trzeba bylo kupic wersje z SoundTrackiem :P Ale powiem ci ze tylko ta jedna muzyczka jest fajna taka do poslcuhania. Jak mnie ladnie poprosisz to dam ci na ftp. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla wszystkich co się jeszcze nie zdecydowali czy kupić wersje ekskluziw, czy też z dobrej gry, przedstawiam na poniższym screeenie cały zestaw który znajdziemy w pódełku za 3 dychy :)

To na środku z bałą kropką to czujnik ruchu :!: :shock: :o

kliknij mnie

A także wrzucam na ftpeka muzyczke z menu :) (ftpek bedzie działa do 30 dni później traci date ważności wiec się spiszcie :P )

Szczerze mówiąć napaliłem się na coś lepszego - tyle to starałem się zdobyć i tu taka troche lipna muza :?

link do muzyczki z menu :!: pobierz już teraz

jakość dźwieku 192kbps

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2140 krótko

Stara ale jara. Dzisiaj może śmieszyc troche muzyka a grafika przywołuje na myśl W2, ale grywalnie jest na przyzwoitym poziomie

2150

Moja pierwsza strategia 3D, świetny silnik i grafika, kapitalny dźwięk, muzyka najlepsza ze wszystkich RTS (z wyjątkiem Starcrafta), różnorodność jednostek i budowli. Polacy potrafią.

Trzochę słów krytyki: o ile EFTBP i TMP były o tyle łatwe to LS jest dość trudne (ostatnia misja UCS absurdalnie ufortyfikowana baza przeciwnika).

2160

Jeszcze nie gralem (komp nie pociągnie) ale może kiedyś.

Ocena 2140 7+ 2150 9

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie pytanie : Czy multi jest fajny? I jak myślicie, dużo osób w niego gra?

Z reguły zaleca się, abyś umawiał się z kimś kogo znasz na jakichś forach, gdyż jak wleziesz na serwer to Cię zmasakrują (ew. TY zostaniesz zmasakrowany) anonimowcy, a to nic przyjemnego ^^.

I tak: gra dużo osób.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierkę już mam, i z tego co grałem (a nie przeszedłem nawet pierwszej misji) wynika, że gra jest super! Grafika, muzyka (yeah!!!) grywalność i wiele innych zalet. Zdecydowanie jedna z najlepszych polskich gier!!!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko wydaje sie tak na poczatku, ze taka swietna gra. Lecz teraz po przejsciu tej gry powiem wam, ze teksty sa dretwe. I wogole gra nie jest taka swietna jak mi sie wydawalo wczesniej.

Ja tam nigdy nie uwarzałem Eartha 2160 za grę świetną, nawet z początku. Owszem, jak odpaliłem to coś w stylu "oo polski AoE...", ale po przejściu połowy też trochę zweryfikowałem zdanie. Gierka jest owszem dobra, chwilami bardzo dobra, ale nie tak dobra jak wyglądała. Najmniej jednak jest to gra niezła, właśnie na ósemkę, w którą warto zagrac przynajmniej raz i to ważniejsze made in Poland.

Zdecydowanie jedna z najlepszych polskich gier!!!

Hm, tak naprawdę to chyba z 4 dobrych polskich gier...no bo był Painkiller, Chrome, Xpand Rally i Polanie...czyli już 5 dołącza. No rośniemy w siłę nawet.

Za bardzo mroczna ta gra jest

Fakt wszędzie tylko pełno wojny, wszędzie pełno zniszczeń. Ale w końcu to gra wojenna a wojna toczy się od Eartha 2140.

A i jedna taktyka w tej grze to czym wiecej zrobisz sprzetu to wygrasz.

Tu masz rację. W tej grze brakuje wyrafinowej taktyki. Obejśc jakiś etc. Po prostu tworzysz kupę różnego nowoczesnego złomu i rzuszasz nim prosto na bazę wroga. A chciałbym miec jakieś pole manewru większe w taktyce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się że powinno być troche więcej pola do manewru.Pamiętam Commander&Conquer:Generals tam to były możliwości szczególnie USA bronie dodatkowe(np spadochroniaże),super bronie(np atomówka)Samoloty,śmigłowce,czołgi,piechota itd w tą strone powininny iść gry strategiczne przynajmniej mojm zdaniem,Dużo dużo możliwości chociaż w Earthcie też nie jest ich tak mało to i tak krok na przód.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eart powinien brac przyklad od krolow RTS'ow czyli od Weestwood'u. Red Alert 2, C&C tybrian Sun, C&C Generals. To gry robione ze smakiem, ktore nam zapadly w pamieci ( pewnie nie wszystkim :P ). Robione byly z rozmachem i smakiem. Misje w tych grach naprawde zaskakiwaly co nie mozna powiedziec o earth 2160. Zobaczymy wiec jaki bedzie Earth 2170.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MISTRZEM RTS JEST BLIZZARD
Blizzard jest specjalistą od tworzenia zręcznościowych strategi. Wg. mnie SC czy też WC nigdy nie dorównają ogromowi pracy ludziom którzy starają się do swoich gier dorzucić tło historyczne - odwzorowanie listy oddziałów, jej liczebności etc. Natomiast B. stawia na szybką akcję i zasuwanie na skrótach klwiszowych!
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może ta sprawa trochę offtopikuje ale ile było gier opartych na silniku 2150: pięć czy sześć. Wydaje mi się, że oprócz EFTBP, MP, LS, WWIII, FA, także Gunlok był oparty na tym silniku. Identyczne zasady obrotu kamery 3D i podobny wygłąd grafiki.

Gunlok raczej nie (porównaj np. wybuchy w E2150 z tymi z Gunloka). Zapomniałeś o Heli Heroes (nie rts, ale też na silniku Eartha) i Polanach 2 (używają zmodyfikowanego silnika, Earth 3 bodajże, ale nie ma co się rozdrabniać, bo WWIII i FA używają chyba Eartha 2 :)). Poza tym w drodze są Polanie 3 i Panzer Claws 2 (choć sukcesów im nie wróżę, bo obie mają być oparte na modach stworzonych przez graczy, tak jak LS, tyle, że zaczęły jako darmowe mody :?).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam, że Morphidzi są z lekka przegięci, szczególnie w powietrzu. Ale trzeba przyznać, że jest to najbardziej oryginalna strona konfliktu w historii RTS od czasów Starcrafta. Mi się grało bardzo przyjemnie, tylko udźwiekowienie mi sie nie podobało i wymagania sprzętowe. Ale kiedyś przesiądę sie na radka X800GT to sobie jeszcze w pełnych detalach pogram. Pisałem recenzję w AM/GC, ale byłem wtedy tak podekscytowany tą gierką, że wolę jej teraz nie czytać, pewnie żadne zdanie nie ma ani ładu, ani składu, choć w sumie cenzura jakościowa niby jakaś jest, ale aż strach się bać co ja tam napisałem. W każdym razie gierka ta bardzo u mnie zaplusowała. Do kanonu polskich gierek dodałbym jeszcze Crime Cities.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...