Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Earth (seria)

Polecane posty

1. Czy były wydania bez diody ale nie z Dobrej Gry?

2. Czy ktoś instalował tego patcha (1.3)

3. Czy płyty były w opakowaniu tekturowym i w tym boks na CD czy w tekturowym opakowaniu i w boksie na DVD?

Elo

1.Tak bylo wydanie bez diody.

2. Nie nie instalowalem

3. W box'sie texturowym znajdziemy 2 plyty w opakowaniu plastikowym takim jak na CD i jedna pyte w kopercie z muzyka, plakat, instrukcje bardzo ladnie wydana. Gra jest swietna polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki. Kupiłem grę na Allegro i dzis do mnie przyszła :D A pytałem sie co było w pudełku bo chciałem dowiedzieć sie czy czegos nie brakuje. Przeszedłem już pierwszą misję i muszę powiedzieć że jeśli misje będą chocby na takim poziomie to...... będzie genialnie. szkoda tylko że gierka się zacina ale pokombinuję jeszcze. No i ta muzyka. Świetna. Aha gra ktoś w multi? I jak wrażenia?

Lutek1988---> Earth 2160 dostał 8 a plusy to: świetna grafika, cztery zróżnicowane strony , różnorodne misje, dołączony edytor map, stosunek cena/jakość. Minusy: dość duży stopień trudności, drobne braki interfejsu, "dobrowolna rejestracja"

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W CDA mogli sobie ramkę z frakcjami darowac. wiem, że to, co w niej jest pochodzi z oficjalnej strony gry, ale łatwo zauważyć, że siezbytnio z fabułą nie zgadza:

Morfidów obudziło ED, nie UCS.

Komputer pokładowy statku UCS nie zabił uciekinierów, a tylko ich nie obudzil, gdyz nie odnalazł planety nadajacej sie do kolonizacji, a jak wrócił, to w Układzie Słonecznym byłą juz wojna ED vs LC.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Morphoidów obudziła kolonia LC, a nie ED (patrz: Misja UCS-u EDEN)

Co do ,,wysokiego" poziomu trudności gry się nie wypowiem, bo już mówiłem, że w dodatkach powinno być trudniej. Możliwe, że recenzent tylko w potyczkę grał, bo tam komputer gra o wiele lepiej niż w kampanii.

Aha, jak myslicie skąd wziął się Tyranos (najemnik z potyczki, nie ten z kampanii)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz rację to co tam piszą to bullshit.

Jeszcze śmieszniejsza jest notka o UCS na pudle. Cośtam o tym, że komputer wymordował UCS i przerobił ich na odziały bezlitosnych CYBORGÓW (przypominam, jak ktoś nie wie pół człowiek, pół maszyna), ja tam nie wiem, ale na polu walki UCS nawet w roli piechoty wykorzystuje roboty (100%, nieorganiczne), inna sprawa, jak kogoś mozna zamordować i przerobić na cyborga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie. Jak kupowalem ta wersje z dioda :D poszedlem do siedziby Topware w Bielsku-Białej, tam koles powiedzial mi ze to jest wersja "luxusowa" :D czyli taka full wypas z wszystkimi bajerami. Czyli w wersji bez diody nie bedzie plakatu. Ale kto wie. Jestem z 6 czy 5 misji z sniegiem :D. Polecam goraco ta gre !!!! Wypas !

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie jakieś niepełne wersje? Ja w pudełku miałem płytę z muzą, plakat, no ten czujnik (?) czy coś takiego. Za cholerę nie chce działać... :|

Przy okazji Allor dał ZA NISKĄ ocenę Earth 2160. Moim (nie)skromnym zdaniem zasługuje na 9. Dlaczego:

-"dość duży stopień trudności" no rany julek w RTS jestem kompletnie zielony a tu sobię radzę całkiem przyzwoicie.

-"dobrowolana rejstracja" tu akurat częściowo się zgodzę. Cóż w naszym (nie)pięknym kraju nie każdy ma dostęp do netu. Ale jak kogoś stać na potwora na którym by DOBRZE chodził Earth, to chyba stać go choćby na modem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez mi sie tak wydaje ze Earth powinien dostac 9 :P. Gra poprostu swietna. Mam juz ostania misje :D Niezla jazda. A mi czujnik swieci :D raguje na ruch. Najlepiej to wyglada wieczorem.

Tak czujnik wyglada najlepiej gdy jest juz ciemno. A tak poza tym czujnik dziala - trzeba go tylko ustawic w jednym miejscu i odczekac chwilunie. Po tej chwili machnac reka okolo 2 metrow od czujnika i bedzie migac :D :D :D

A maoim zdaniem poziom gry jest latwiejszy niz w pozostaalych czesciach... W E2140 bylo ciezko przejsc wiekszosc misji (przynajmniej mi), w E2150 juz bylo lepiej a teraz to poziom jest dobrany super. Dla mnie gra zasluguje na 9 i znaczek jakosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kampanii najbardziej wkurza pasywność przeciwnika, który nie zrobi c nigdy jakiegoś większego ataku, tylko wysle jeden, a potem ze dwa czołgi na raz najwyżej, przez to w kampanii większość misjii ogranicza się do:

-powoli rozbuduj bazę

-zrób duże wojsko(z pojazdami z bronią balistyczną)

-użyj pojazdów nie balistycznych do rozwalenia sił wroga

-rozwalaj balistycznymi wieżyczki wroga.

Miłą odmiana były misje RPG, chociaż po dostaniu granatnika czy czegos takiego wszystko stawało się bardzo proste.W przedostatniej misjii LC Marsport. Sam rozwaliłem bazę przeciwnika przy uzyciu jakiejść boskiej broni, bo nie wiedziałem, że te samoloty to mobilne działa artyleryjskie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No!

Nareszcie mam tą gierę. W Media-Markcie znalazłem edycję z czujnikiem ruchu. Niezły bajer:)

Gra jest świetna i wydaje mi się, że CDA dało o jedno oczko za małą ocenę. Ale to dopiero początek grania, może późniejsze misje zweryfikują moją ocenę:)

Trzeba pochwalić twórców gry za to, że potrafili zrobić cztery całkowicie różne rasy. Stworzyli fantastyczny silnik graficzny dzięki któremu gra wygląda cudownie ( na szczęście na moim kompie także cudownie chodzi :wink: ) Grywalność jest jak na razie przeogromna. Zresztą tak jak w poprzednich częściach seri.

Do dziś pamiętam jak z kumplem graliśmy przez całe dnie w Earth 2140. To były czasy!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Earth 2160 to zarąbista giera. Widać, że Realty Pump się postarał. Dobra robota chłopaki! Teraz i Polacy mogą się pochwalić jakąś fajną gierą. Earth ma ładną grafę, fajną muzę i zróżnicowane rasy. Poprostu super! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Earth jest mi blisko znany - posiadam chyba większości tytułów z całej serii:

Earth 2140, Earth 2150 + The Moon Project i chyba był jeszcze jeden dodatek lecz komuś pożyczyłem i niestety... nie moge go znaleźć. Ostatnio w kioskach pojawiła się 3 częsc "trylogi" (?) oznaczona numerkiem 2160 czytam bardzo pochlebne recncje tej gry jednak coś mi się zdaje, że w czasie obecnym ne zakupie tej gry, a składają się na to czynnik: Gra została wydana w seri Dobra gra, w podobnej został wydany Gorky Zero, SKoki Narciarskie, wszystkie te gry były także wydane w gazetach Play/Komputer Świat Gry z poślizgiem 2 miesięcznym, a więc czy nie warto także z tą grą poczekać te 2 miesiące i zakpić ja później z gazetą i jakąś inna grą za 10/12 złotych :!: :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co raczej nie. Gra zostala rowniez wydana w prosfesjonalnej wersji pudelkowej only 29 zeta.
A czym się różni te wydanie profersjonalne od tego zwykłęgo co widze na półkach kioskowych :?:

Ładnym pudełkiem, profesjonalną pełnoprawną instrukcją, soundtrackiem i plakatem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...