Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Earth (seria)

Polecane posty

Gość Teknomen
Ogółem kolejna polska gra pokazująca, że z Polakami trzeba się liczyć!

Tylko za niemieckie pieniazki. Jednak przychulam sie do zdania. Jak nasi chca to potrafia. Jak jest kasa jest i dobry produkt ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio troche jestem 'opozniony' w grach i nagle zauwazylem ze E2160 juz wyszedl. Przyznam ze musze odlozyc sobie te 30 dychy (taka gra za taka cene!) i kupic to cudo. Moze uprzedzam fakty ale patrzac na poprzedniczki 2160, trudno powiedziec zeby to byla gra skazana na zapomnienie. Btw. czy w E2160 istnieje mozliwosc grania po sieci?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie wczoraj sobie zakupiłem gierkę i zacząłem grac. Moje pierwsze wrażenie to, co sie od razu rzuca w oczy to grafika naprawdę świetna. Strony konfliktów naprawdę zróżnicowane. Ale jest tez parę rzeczy, które mnie w tej grze denerwują a Np muzyka w menu, po co jeszcze tam ten śpiew mi całkowicie by wystarczyła taka muzyczka. A co do kampanii to jeszcze nie grałem, ale za to pogrywałem w sieci i zabawa jest przednia. W grę naprawdę warto zagrać o ile dysponujecie lepszym sprzętem, choć na niższych detalach gra tez wygląda dobrze.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale trzeba przyznać że seria Earth to obok Chrome i Scizm najlepsza polska gra.

A według mnie akurat Painkiller jest najlepszą polską grą, po nim Earth 2160, Schizm i Chrome. Bo Painkiller może kandydować do najlepszej strzelanki 2004 r. ( Half-Life2 wyszedł na początku 2005, więc się nie liczy :P ), Earth może kandydować na najlepszego RTSa 2004 ( ja na przykład nie znam żadnej lepszej strategii ), a Schizm najlepszej przygodówki. Chrome raczej nie może uważać się za najlepszego FPSa 2003, więc najlepszą polską grą raczej nazwać go nie można.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak, jest tam dioda. Dioda i sensor śa w oddzielnej, czarnym pudełku włożonym do opakowania (stoi to to na pudełku z płytkami i instrukcją). Wszystko ładnie w komponowane w grafikę opakowania Eartha: sensor wygląda jak księżyc, dioda jak gwiazda.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są dwie edycje. Za 19.90 w DG i za 29.90 w sklepach.

Ta droższa dawiera w sobie wykrywacz ruchu + niebieska diodę i nawet ładnie mruga :) Do tego gruba instrukcja, plakat i płytka cd z muzyką. Teraz mogą być problemy z kupnem tej wersji bo była to tylko edycja limitowana i wg. Topware rozeszła się jak ciepłe bułeczki. Możesz poszukać po sieciach handlowych, sklepach internetowych czy Allegro jeśli bardzo ci zalezy na tym wydaniu. Teraz do sklepów trafi "zwykłe" pudełko bez diody w tej samej cenie.

Ta z DG to tylko i wyłącznie gra na 2 CDw pudełku typu DVD. Płyty, kartonowego pudełka i plakatu nie uświadczysz. Dziwna sprawa bo na ich stronie widać że na opakowaniu jest napis "kinowa wersja plska" a podobno jest "pełna polska" z polskimi lektorami . Piszę "podobno" bo mam limitowaną z "mrugadełkiem". Jeśli jeszcze nie masz tej gry a lubisz strategie powinieneś się skusić. Warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To że się rozeszło można sprawdzixc - Earthnet pokazuje ilu jest obecnie graczy, a ilu w ogóle posiada grę (albo jest zarejestrowanych). Jak ostatnio patrzylem bylo grubo ponad 6000, a gra wyszłą tylko w Polsce i Niemczech, wiec wynik bardzo dobry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedawno kupiłem gierkę przy okazji wakacji :). Oczekiwałem średniej strategii, a okazało się, że gierka jest bardzo dobra. Ogromny postęp w stosunku do Earth 2150 (które złe nie było), cztery źróżnicowane rasy, ciekawe misje, cudna grafika (widok rozpadających się budynków LC w FPP rozwala). Jedynie co mi przeszkadza to złe odgłosy w dialogach (jak dla mnie za sztuczne) i Obcy są za silni. Ale za dwie dychy - REWELACJA.

PS. UCS rządzi...:D

Aha czy Earth pójdzie na moim sprzęcie? Procesor 2.8 Ghz, Radeon 9100 128 Mb Ram, 512 Ram, Win XP.

Myśle, że powinna spokojnie pójść, na moim sprzęcie chodzi na max, a procesor jest podobny, jedynie mam więcej RAMu i lepszą kartę graficzną, więc może trzeba będzie trochę zmniejszyć detale, ale na 100% będzie chodzić.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy to macie dobrze... Ja tam nie mam tak mocnego kompa :cry: i w Eartha 2160 nie zagram. Może kiedyś go ulepszę... bo narazie mam tylko Celerona 600 Mhz 64 MB RAM i Vanta/Vanta LT :( A może ktoś z was mnie zasponsoruje? :) Czekam na propozycje. :)

A co do seri Earth. Uważam że to najlepsza seria strategii na świecie. :)

A, bazując na opisach, Earth 2160 jest z nich najlepsza (i bezkonkurencyjna w dodatku).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co do seri Earth. Uważam że to najlepsza seria strategii na świecie
Najlepsza z tych nastawionych na totalną rozwałkę :) Na pewno nie jest to najlepszy RTS świata. Miłośnicy np serii Total War będa mieli zupełnie inne zdanie. Ale jeśli chodzi o te wyprane z ekonomii, gospodarki, zarządzania itp [moje ulubione :twisted: ] osadzone w s-f/wspóczesności to masz rację. Konkurencji brak. Świetna gra :)
Aha czy Earth pójdzie na moim sprzęcie? Procesor 2.8 Ghz, Radeon 9100 128 Mb Ram, 512 Ram, Win XP.
Twój sprzęt jest prawie taki sam jak mój - odrobinkę lepszy procesor [ot 700 MHz różnicy :) ]. Pójdzie na 100% na średnich detalach. A co do gry w wersji limitowanej to może zainteresuje cie to [oferty allegro]:

Oferta 1

Oferta 1

Oferta 3

Sam zdecydujesz czy są godne uwagi :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepsza z tych nastawionych na totalną rozwałkę :) Na pewno nie jest to najlepszy RTS świata. Miłośnicy np serii Total War będa mieli zupełnie inne zdanie. Ale jeśli chodzi o te wyprane z ekonomii, gospodarki, zarządzania itp [moje ulubione :twisted: ] osadzone w s-f/wspóczesności to masz rację. Konkurencji brak. Świetna gra :)

Owszem zgodzę się ale ja jestem także zwolennikiem serii Total War :) Ale seria Earth jest nalepszą seria strategii. Koniec kropka. Co z tego że ekonomia, zarządzanie, gospodarka są szczątkowe komu to przeszkadza? Mi nie :) Pamiętacie może fabułę poprzednich części? Prawda - ona usprawiedliwiała tylko rozwałkę wroga. No przecież nkomu nie przeszkadzała.Ale za to grywalność... Można było grać bez końca (tylko ED :) ). Przy okazji czy w 2160 ED nadal ma broń nuklearną?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale seria Earth jest nalepszą seria strategii. Koniec kropka.

A ja grałem w Earth i jakoś nie przypadl mi do gustu. Chociąz grafika mi się bardzo spodobała, a szczególnie powstawanie nowych budynków. Z tego co pamiętam, ko(s)micznie to wyglądało, jak z placu metalowego wyskakiwały różne sześciany.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co sądzicie o rozwiązanie kwestii dodatku Lost Souls, ja wprawdzie nie grałem, ale słyszałem, że był cholernie trudny i miał ciekawą fabułę.

Chodzi mi o kontynuację w 2160, czyli:

SPOILER DLA TYCH CO NIE PRZESZLI KAMPANII UCS W EARTH 2160

jakąś, bandę obdartusów, którzy najpierw dostaja w tyłek od jakiejśtam misjii ED, potem zaś zabitych doszczętnie wybitych przez bandę obcych

Czy twórcy powinni to jakos naprawić, albo oberwać za to?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SPOILER PRZYPUSZCZAJĄCY, CZYLI PRZYPUSZCZENIE ZE SPOILEREM

mogliby powiedzieć, że portal rozrzucił tych co przeszli po różnych planetach

Ale kłocił się nie będę niech twórcy robią co chcą.

A tak przy okazjii, to mógłby powstać taki opowiednik lost souls do 2160, bo tak szczerze mówiąc, to kampanie przeszedłem w kilka dni.

Fabułę mogliby roziwnąć, bo miejsca gdzie naprawdę byłem zainteresowany dalszym ciągiem to pierwsza misja UCS, ostatnia misja UCS, Ostatnia misja Obcych i koniec gry.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...