Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Hut

Jestem Tier 1: Medal of Honor

Polecane posty

te modyfikacje głosu mnie rozbrajają, nie można dać swojego głosu ? btw jak dorwę kamerkę to swój zrobię, aktualnie nie widzę tutaj żadnej konkurencji ...

Hm. Zauważ, że w większości wywiadów z żołnierzami jest "zaniżony" głos :P Zresztą... Żołnierz z głosem 12 latka na filmie brzmiałby co najmniej zabawnie...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quintii - Szkoda, że to tylko urywki różnych filmów, a ani przez chwilę nie widać mówiącego "żołnierza". Teksty są całkiem dobre, ale filmik mnie jakoś szczególnie nie powalił.

Rexarek - Fajna muzyka, niezłe teksty. Jednak scena w której siedzisz przed kaloryferem jest co najmniej dziwna :).

Póki co filmiki co najwyżej letnie. Ja podszedłem do tematu inaczej. Duuużo inaczej.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Quintii - Szkoda, że to tylko urywki różnych filmów, a ani przez chwilę nie widać mówiącego "żołnierza". Teksty są całkiem dobre, ale filmik mnie jakoś szczególnie nie powalił.

Gdybym miał kamerę wszystko byłoby o wiele lepiej, (tak się składa że mam masę wojskowego sprzętu w domu) a tak wiele zrobić nie mogłem. Tzn chciałem spróbować wyciąć mówiącego żołnierza z serii tych zwiastunów MoH ale nie byłoby to do końca uczciwie. Generalnie pomysłów masa, umiejętności brak a filmik ma być krótki i efektowny. Może zrobię jeszcze w ten weekend jakiś update (jeżeli oczywiście organizatorom nie będzie to przeszkadzać ;) zmieniłbym teraz parę rzeczy. Poza tym pisząc ten tekst inspirowałem się takimi filmami jak: "Body of Lies", "Krwawy Diament" czy "The Hurt Locker", powiedziałbym o wiele więcej ale czasu brakowało ;/

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WERSJA OSTATECZNIE OSTATECZNA!:-D

http://www.youtube.com/watch?v=w3X9wj-ub2Q

Info:

Film stworzony tylko i wyłącznie na TygodnioWWWy konkurs CD-Aaction.pl "Jestem Tier1". Praca wykonana przeze mnie czyli przez Rexark'a.

Materiały wykorzystane:

- moje postura,

- moja piwnica,

- wycinki z oficjalnych trailerów MoH,

- utwór Michała Lorenca - Wyjazd z Polski,

Do obróbki wideo użyłem Windows Live Movie Maker oraz Sony Vegas w wersji Trial.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...