Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Ghost

Pełne wersje gier załączanych do CD-Action 11/2010

Polecane posty

Ja właśnie nie wiem o co chodzi w tych tajnych przekazach ,nie wiem jak się je rozszyfrowuje ,no ale skoro da się na komórce specjalnym programem ,no to powiedzcie co to za program

Chodzi o fotokody , które da się odczytać na komórkach z odpowiednim programem np i-nigma ( ale jest wiele innych, poczytaj w googlach ). Ja nie posiadam nowszej komórki więc u mnie nie da się tak zabawić, ale znalazłem sposób - robię zdjęcie fotokodu zwykłym aparatem i wysyłam na tę stronkę :

http://decoder.seenext.eu/

...a potem odczytuję informację zawartą w fotokodzie, czasami informacja też jest zaszyfrowana np szyfrem ROT 13 ,potem ją rozszyfrowuję i jest . Prościzna :wink:

No no dobre to dzięki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie. Mój kolega powiedział mi że można dostać steam-keya do "dark messiah might and magic" przez konto na cdaction.pl i każdy użytkownik go dostanie. I stąd moje pytanie: Czy to prawda?

Tak, to prawda, ale steam key dotyczy tylko multi. Po aktywowaniu go, gra pobiera (chyba) dodatkowe pliki umożliwiające grę w sieci. Do singla nie jest konieczny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eugeniusz Siekiera zawsze opisuję gry zawarte w magazynach. I robi to dobrze krótko i na temat - przekażcie mu to - Jeśli chodzi o gry:

Sublustrum PL - Jak będę miał wolny czas, to może zagram bo nie mam czasu na męczenie się z takimi grami.

NecroVisioN PL - Zagram na pewno. Będę się starał przejść.

Dark Messiah of Might and Magic PL - To zainstaluję jako pierwsze. Ale mam do przejścia GTS SA i World of Goo więc trochę poczeka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej mam pytanie. Mój kolega powiedział mi że można dostać steam-keya do "dark messiah might and magic" przez konto na cdaction.pl i każdy użytkownik go dostanie. I stąd moje pytanie: Czy to prawda?

Tylko do multi i bez podstawki guzik to da. :)

No to co panowie? W grudniu musi być Wiesiek na DVD. Liczę nawet na 2 DVD.

Musi to na Rusi. :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przewidywałem, że dacie DMoM&M i nie pomyliłem się. Necrovision też się spodziewałem, choć może nie tak szybko. :cool:

Ciekawe co wymyślicie za miesiąc, żeby w grudniu przebić ten numer :cool:

Ja bym się raczej Wieśka tak szybko nie spodziewał, bo za drogi i za wcześnie. Poza tym, wszyscy, których interesował, już i tak go kupili.

Na za miesiąc celowałbym (i z chęcią powitał na DVD) coś z dobrych FPS-ów, np:

Unreal Tournament III, Gears of War, Far Cry, kolejną część Brothers in Arms, albo, dla odmiany coś z trylogii Prince of Persia :wink:

Prawdziwym killerem będzie S.T.A.L.K.E.R. Już niedługo w CDA. Tak myślę. :cool:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do ostatnich gier dodawanych do CD-Action, to tak jakby redakcja czytała w moich myślach. Miałem ochotę pograć w King?s Bounty Legenda, i nawet przymierzałem się do zakupu, a tu gara za 15 zeta. Taka sama sytuacja tyczy się Necrovision. Zadziwiający zbieg okoliczności, z którego jestem niezwykle rad :) .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym miesiącu CD-Action kupiłem głównie żeby poczytać. (miałem godzinę do przesiadki na inny pociąg + 3 godziny jazdy i straasznie mi się nudziło) Wróciłem do domu i sobie pomyślałem, a czemu by nie sprawdzić gier :D NecroVision na pierwszy rzut oka nie bardzo przypadł mi do gustu, kto wie może jeszcze spróbuję.

Głównie to wielkie dzięki Cda za Dark Messiah of Might and Magic :) to gra mi się spodobała :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pewien problem z multi : otóż zalogowałem się do tego AoL jak mnie pokierowało, i jak się loguje do tego PlayLinc (zapomnialem- w sensie pamiętam ale przy rejestracji musiałem się pomylić nicka, więc na e-mail) to pisze "error during login: Failed to contact server. Try again later..." od wczoraj, co robić? Jak właczam multi dark messiah to mi sklep steam wyskakuje.....

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do pełniaków do powiem tak:

* W przygodówkę nie grałem ,ale za kilka miesięcy będą ferie zimowe ,więc może zagram.

* Necrovision na pierwszy rzut oka gra nawet fajna tylko nie wiem czego na moim kompie (na którym Bad Company 2, Crysis itp. chodzi na max detalach przy średnio 35 FPS) strasznie tnie tą grę. Można w miarę komfortowo grać dopiero na średnich :bialaflaga: . Co do samej gry to powiem tyle ,że jedyny dla mnie plus to I Wojna Światowa. Wkurza mnie dubbing szwabów (dobrze ,że jest po angielsku). Dla rozerwania ,żeby postrzelać do zombi to fajny pomysł ,ale żeby dłużej grać to nie dla mnie...

* Dark Messiah of Might and Magic - kozak!!! Na razie popykam w multiego ,ale przyjdzie też (mam nadzieję) czas na Singla. W MP gra mi się kozacko. Uzbrojenie, magia, rozwijanie postaci. Trochę mi ta gra przypomina Age of Chivalry (polecam) mod do HL2 ,tylko że DMOMAM jest bardziej arcadowy i jest związany z magią.

PS. Wersja z CDA to kolekcjonerka i daję dodatkowego skina w mp i chyba zbroję tylko trzeba zarejsetrować na UBi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HEJ HEJ HEJ!

Problemik z Dark Messiah of Might and Magic!!!

Mianowicie grafika wysiada gdy uruchamia się jakiś skrypt (przykładowo: pierwszy rozdział gdy jadę na moim wierzchowcu do bram miasta - multum czarnego, krzaczki zamiast liter, i to nie mija). Jakieś pomysły/patche...? Win 7 64 bit, trybzgodności z XP nawet uruchomiony i nadal to samo... GTS 250, intel e8400 4 gb ram...

od takich pytań jest dział http://forum.cdaction.pl/Pomocna-Dlon-prob...zowki-f148.html - Pzkw

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...