Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kajteq113

Battlefield Bad Company 2 - punkbuster

Polecane posty

Witam mam wielki problem z gra Battlefield Bad Company 2 mianowice punkbuster mi wywala gre ciagle. Sciagalem najnowszą wersje bp nie pomoglo, przeinstalowalem gre, nie pomoglo zrobilem format komputera i zainstalowalem, nie pomoglo nie mam pomyslu co moge robić. Może bardziej sprecyzuje co sie dokladnie dzieje. Bywa tak czasami, że mogę grac po 3h bez żadnego kicka leczy bywaja też dni kiedy wywala mnie z servera po 2 czy 3 min (zmiana servera nic nie zmienia). Gra działa mi bardzo dobrze płynnie i bez żadych sciniek itp na maksymalych wymaganiach.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze jeśli masz jakiekolwiek cheaty to je usuń (nie złość się bo nie twierdzę, że masz tylko zauważam taką ewentualność), chociaż raczej robiąc format nic nie powinieneś mieć. Po drugie spróbuj z tym http://www.evenbalance.com/index.php?page=pbsetup.php jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś. Też miałem kilkakrotne problemy z PB i zawsze mi ta aktualizacja pomagała (a jak ręcznie wrzucałem pliki to i tak lipa była). Ściągasz, rozpakowujesz jeśli trzeba, dajesz add a game, szukasz Bad Company2, aktualizujesz i powinno być ok (gra powinna być wyłączona).

Jak się uporasz z problemem to zapraszam do tematu (gramy w sieci) i wspólnej gry z wykorzystaniem TS'a (szczegóły kanału w temacie na forum).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Używałeś tego programu konkretnie? Zawsze możesz też spróbować stamtąd ściągnąć pliki własnoręcznie i wkleić do odpowiedniego folderu. A w ogóle jak cie wyrzuca za PB to piszę coś dodatkowo, jakiś kod albo coś w tym rodzaju? Może wtedy łatwiej będzie skonkretyzować problem.

1. zreinstalowałem gre

2.Wybrałem opcje żeby nie instalował mi PB.

3. Sciągnołem punk bustera z tąd

4.zainstalowałem go i dodałem BBC2

5. zaktualizowałem i grałem

Próbowałeś w taki sposób?

Plus czy masz jakieś programy antyszpiegowskie itp. odpalone w tle? Bo to też czasami powoduje problemy, bo PB odczytuje je jako cheaty. ( to tak z forumowych tematów jakie znalazłem i ze swojego doświadczenia, jak podasz kod wywalenia to jeszcze poszukamy).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze przy najbliższej okazji zmień antywirusa bo avast niestety do najlepszych nie należy, a przekonałem się o tym zaraz po przejściu na Avire, które jest lżejsza, wykrywa wirusy i potrafi je skutecznie usunąć :tongue:

TS i Xfire nie powinny stanowić raczej problemu. Nie wiem czy Avast czegoś nie robi, z nim nigdy nic nie wiadomo w sumie. Lasta też mógłbyś wyłączyć i wypróbować.

Swoja drogą jeszcze jedno pytanie może dziwne, jak masz podłączony internet i czy w domu jest drugie komputer podłączony do tej samej sieci, który ma zainstalowany PB?- znalazłem na jednym forum podobny problem i sugerowali, że jeden komputer powodował drugiemu problemy (pewnie u Ciebie tak nie jest bo to by było za proste rozwiązanie).

No i spróbuj jeszcze raz reinstal (możesz nie instalować PB jeśli jest taka opcja) i wtedy ściągasz z wcześniej podanej strony PB i instalujesz.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem komunikacji pomiędzy procesami PB. Użyj tego. Jak masz Vistę/7 ustaw dla PnkBstrA.exe i PnkBstrB.exe zgodność z Win XP SP3 i 'uruchamiaj jako administrator'. Wyłącz też ochronę rezydentną antywirusa podczas grania.

Zgodzę się co do włączania aplikacji jako administator. Nie rozumiem tylko po co włączać zgodność z win xp? Jak chodzi o avasta to nie blokuje pracy (u mnie takiego problemu nie zauważyłem). Z kolei miałem problem identyczny jak kajteq113 i zapora Windowsa 7 była temu winna. Wyłączałem zaporę i wszystko śmigało. Jak się dobrze pobawisz to znajdziesz opcje, która była odpowiedzialna za zablokowanie pb i będziesz mu grać nawet z włączoną zaporą.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...