Skocz do zawartości
Zaloguj się, aby obserwować  
Ghost

Filmy za darmo

Polecane posty

W najnowszym numerze PC Format 11/2010 czytelnicy znajdą kartę-zdrapkę, dzięki której będą mogli skorzystać z promocji przygotowanej specjalnie dla nich.

W listopadowym numerze PC Formatu umieszczony zostanie specjalny voucher, dzięki któremu każdy czytelnik dostanie aż 10,90 zł do wykorzystania w serwisie tvscreen.pl.

Więcej szczegółów: http://www.pcformat.pl/index.php/artykul/a...-dla-czytelnikw

Listopadowy numer PC Format trafi do kiosków już 4 października.

Kiedyś czytałem PC Format, ale po tym zrezygnowałem. Sama gazeta niczym się nie wyróżnia, artykuły często są po prostu kiepskie i niczego ciekawego nie przedstawiają. Do tego na płycie totalnie nic nie ma.

A mnie zastanawia pewien fakt: Czy czasopismo CD-Action też doda taką zdrapkę (nie musi być na film ale na jakąś grę) np. na mikołaja ?? Byłby to miły prezent (nawet za cenę jednego pełniaka -bez zmiany ceny lub o podwyższenie ceny tak jak w urodzinowym wydaniu) :D

Spoko prezencik ;] Oby tak dalej :)

W CDA też mogło by pojawić sie cos podobnego. Pamiętam jak w Playu był kupon dzięki któremu mozna było zakupić 3 gry w cenie 100zł, z tego co pamiętam to były te gry: bionic commando, resident evil 5, stret fighter 4.

Niezły pomysł z takimi rzeczami :D

Kiedyś czytałem PC Format, ale po tym zrezygnowałem. Sama gazeta niczym się nie wyróżnia, artykuły często są po prostu kiepskie i niczego ciekawego nie przedstawiają. Do tego na płycie totalnie nic nie ma.

Co ma być na płycie 700 MB? :/ PCF chyba jako jedyne na rynku wypuszcza jeszcze płyty w formacie CD :/ Wolałem Nexta, jak jeszcze był, lecz PC-Formatem raczej nie gardzę i staram się kupować co miesiąc. Niezły prezent z tą kartą! @ElTabasco - ta promocja była jedną z lepszych, jakie Play mógł zrobić - rok temu te 3 gry osobno kosztowały z 200 zł.

Spoko prezencik ;] Oby tak dalej :)

W CDA też mogło by pojawić sie cos podobnego. Pamiętam jak w Playu był kupon dzięki któremu mozna było zakupić 3 gry w cenie 100zł, z tego co pamiętam to były te gry: bionic commando, resident evil 5, stret fighter 4.

Niezły pomysł z takimi rzeczami :D

W CDA w zeszłym roku też takie coś było, Fallout 3 i King's Bounty: Legenda w pakiecie za 70 zł. Bodajże w numerze 07/2009 był odpowiedni kupon do wycięcia.

@topic

Nie skorzystam z promocji, nie interesuje mnie zbytnio. Dodatkowo sama treść numeru, jak i programy dołączone nie powalają.

P.S. Śmierdzi mi tu reklamą, no ale nic nowego. PC Format reklamujecie nawet na łamach CDA, pewnie wymóg wydawnictwa ;) Pytanie tylko czy PC Format też umieszcza w każdym numerze stosowne ramki informujące o tym, co będzie w najnowszym CDA?

Mam prenumeratę tego pisemka od jakiś trzech lat. Na zawartość nie narzekam a takie bonusy bardzo fajne są.

Co ma być na płycie 700 MB?

Czasami pojawia się przydatny programik :happy:

Pytanie tylko czy PC Format też umieszcza w każdym numerze stosowne ramki informujące o tym, co będzie w najnowszym CDA?

Umieszcza już od kilku numerów.

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

• Kto przegląda   0 użytkowników

Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.