Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

Jeżeli chodzi o tego pożeracza dzieci, którego trzeba zabić(misja z Frosgardu), to musisz trochę połazić(przejść przez lodowy tunel...), po prostu włącz mapę i szukaj, gdy dojdziesz do portalu, a w tle będzie lodowy zamek wiszący w powietrzu, to dotarłeś do olbrzyma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.sdds poszukaj po mieście, oni chodzą więc może zaszył się w jakimś sklepie :D .

2.Wejście do twierzdy lodowego olbrzyma jest we wschodniej części Frosgardu, można tam wejść przez portal.

3.Ludzie, Chedian to nazwa całego kontynentu Might and Magic 9 w którym dzieje się akcja w grze :D .

4.Asseratehs sprawdź w ekwipunku każdego członka drużyny...

5.Ta gra jest tak niedopracowana bo 3DO tworząc ją już ledwo trzymało się podłogi... chcieli szybko zarobić bo mieli naprawdę duże problemy finansowe... lecz chwała im za wszystkie gry jakie zrobili.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to odkrylem zwalajac z gory tego olbrzyma. teraz sa 2 problemy.

1. zwalam go i nie mam komu powiedziec o koncu misji bo lamerek zginal na wojnie.

2. kiedy olbrzym biegnie wlacza sie filmik jeden, rzucam na siebie powolne spadanie jestem bezpieczny ale ekran jest przedzielony i ogolnie kompletna kaszanka. jesli nie rzucam powolnego spadania to sie wlacza drugi filmik ze smiercia, wtedymi komp sie resetuje.

korgan. wiesz gdzie dokladnie jest koles arcymistrz swiatla?

Dobra wszystko znalazlem. niech tlyko ktos mi powie jak przetrwac skzolenie w sali cwiczen. przeszedlem cale. zbailem all. odrylaem all sekrety. ale co ja do cholery mam zrbic?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tą salą ćwiczeń też mam problem. Pozabijałem wszyskich, odkryłem sekrety i wyszedłem stamtąd, a w misjach(Q) mam nadal napisane:"ukończ szkolenie w sali ćwiczeń" czy coś takiego. Ale zadanie chyba zaliczyłem, bo gdy poszedłem do gostka, który mi je zlecił, to dał mi następne...może to bug(kolejny)...

EDIT:

"Kiedy olbrzym biegnie(...)", ale kiedy? Gdy rozwaliłeś podpory podłogi? Jeżeli tak, to u mnie włączył się filmik oparty na engine gry pokazujący, jak koleś spada i mogłem grać dalej. Potem uwolniłem dzieci z klatek i najspokojniej w świecie wyszedłem. Wydaje mi się, że coś się u ciebie "lekko" zwaliło...

EDIT #2:

Jak mogłeś nieukończyć tego zadania, skoro bez skończenia go nie mogła się odbyć narada wojenna?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba gość w tawernie w Thonheimie lub Thjorgardzie(tam, gdzie jest arena).

EDIT:

Czy ktoś wie może, do czego służy drzewo życia? Przechadzając się po jakiś komnatach, gdzie uwolniłem dżinna z lampy, zdobyłem ten przedmiot. W razie czego proszę w miarę nie spojlerować(chyba, że to coś mało ważnego).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok. ten koles w tawernie powiedzial ze fajnie ze udalo mi sie przejsc te sale cwiczen ale prawdziwym wyzwaniem jest smok. czyli trzeba ukatrupic smoka i dopiero kolo bedize pod wazeniem.

drzewo zycia jest potrzebne do questu w frostgardzie.

ale od dzinna to lepiej bylo wizac item. za 50 razem mozna trafi prawdizwa perelke ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, spróbuj szczęścia...tyle, żeby go pokonać, to chyba trzeba mieć coś powyżej 50Lv i to gruuubo...

EDIT:

Ale ten quest we Frosgardzie to przed naradą, czy po? Bo ja dla tego jarla wykonałem obydwa zadania, a nikt inny żadnej misji nie dawał(poza Skullkilem). I muszę z całym szacunkiem przyznać byłym programistom eks firmy 3DO, że ten patent z dżinnem był fajny.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Przyślijcie mi sejwy to wam poprzechodzę salę ćwiczeń.

2.To wy do cholery tego dźina zabijacie?? Ale i tak drzewo życia zdobywa się w innej komnacie :? .

3.sdds który koleś? Powiedz o jakie zadanie chodzi.

EDIT: O sorry wydawało mi się, że napisałeś, że trzeba 50 lvl do zabicia dżina... a swoją drogą na smoka to chyba za mało...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś tu napisał, że zabił dżinna...Nie wydaje mi się.

"Przechadzając się po jakiś komnatach, gdzie uwolniłem dżinna z lampy(...)", więc może zamiast się do cholery denerwować, przeczytasz dokładniej posty...Sorki, ale nie lubię, gdy ktoś się na mnie lub na kogoś wnerwia bez potrzeby.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIE! garnek zauwazylem od razuy :P potem dwa growe dni lazilem po calej pracowni szukajac pieca. a palnik przy ktorym trzeba to podgrzac i przeprowadizc destylcje jest w tym samym pomieszczeniu. kiedy to zauwazylem poplakalem sie ^^

jestem troche zaiwdeziony ze ta gra jest takakrotka

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykonalem quest z laznia w aselgardzie zanim go dostalem. poinformowalem kolesia ze oczyscilem, pon ise ucieszyl i nie dal zadnej nagrody oraz nie dostalem expa. zadanie nie zniknelo z listy a ja juz nie moge mu teog powiedizec. wam tez sie tak robi?

do ktorych maist ja musze zaniesc te kule zniewolenia? zanioslem do:

guberlandu sturmfordu dronheimu thjorgardu i frostgardu.

w tronheimie nie chcieli wziac. to samo w aselgardzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.sdds - tak z tym questem musi tak być, to kolejny bug.

2.sdds - w aslegardzie nie biorą bo już mają, ale w Thronheimie powinni wziąć... Może po prostu nie masz wszystkich kul, trzeba zdobyć sześć.

3.Asseraseth. To zadanie sam zdobędziesz wraz z rozwojem fabuły. Dlatego nie masz go w dzienniku. Najpierw skończ robotę dla jarla :D:D:D (czemu nie masz w dzienniku zadania z croną kiga? Nie gadałeś z Zygmuntem?)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mnichóww klasztorze nie trzeba zabijać. Trzeba porozmaiać z organistą i on podpowie jaka powinna być sekwencja dzwonów, zadzwonić wieczorem w dzwony i mnisi odejdą. Wogóle w tej grze trzeba rozmawiać ze wszystkimi, dają pomocne wskazówki.

Dla leniwych: dzwony od lewej:1,5,2,4,3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...