Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

Mam pytanie , czy w tej grze zawsze jest tak że nie widać drużyny ? Bo to jest troche głupie że jak klikam atakuje i nagle zmienia się postać , a tamta poprzednia i reszta jest niewidzialna ?

Nic na to nie poradzisz. Szczerze mówiąc na początku byłem mocno wkurzony tym rozwiązaniem. Z tego powodu odinstalowałem nawet grę. Jednak później postanowiłem dać jej drugą szansę i tym razem, gdy ochłonołem i wiedziałem już co mnie czeka, nie przeszkadzało mi to, a gra okazała się na tyle wciągająca, że wogule przestałem zwracać na to uwagę i udało mi się wczuć w klimat. Niestety, zaraz potem, pojawił się standardowy 15 sekundowy zwis gry, przed wejściem do inventory, który nieco podniósł mi ciśnienie, ale i tak gram dalej i grać będe dopuki nie ukończę tej cudownej giery :D . Tak więc moja rada brzmi: Daj grze szansę, mimo że z początku może razić kilkoma oldschoolowymi rozwiązaniami, możliwe że z czasem naprawdę cię wciągnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kogo można stać się z najemnika gladiatorem, gdzie takiego człeka można znaleźć ??

U jarla Sturmfordu po wykonaniu dlugiego questu.

Ups pomyłka mea culpa u tego faceta robiącego za informacje turystyczną(budynek naprzeciw posiadłości powyzszego jarla)

PS To juz 3 wzajemna pomoc :wink: więc moze wiesz gdzie znaleźć łuk Wiecznie Napiętego czy jakoś tak by stac sie Łowcą?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej a wie ktoś jak dostać się do Frostgardu, w tym poradniku jest że można popłynąć ale w grze się nie da, próbowałem w każdym porcie i drugie jak przemienić się w licha? Dostałem się do takiej krypty i tam było wiele lichów ale nic tam nie ma co by mi pomogło, nie moge siętylko dostać schodami w dół które są zablokowane dechami.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi
Hej a wie ktoś jak dostać się do Frostgardu, w tym poradniku jest że można popłynąć ale w grze się nie da, próbowałem w każdym porcie i drugie jak przemienić się w licha? Dostałem się do takiej krypty i tam było wiele lichów ale nic tam nie ma co by mi pomogło, nie moge siętylko dostać schodami w dół które są zablokowane dechami.

przejście do frostgardu znajduje się w Tjoragrdzie koło jeziora na północy. Porty się odblokują jak wykonasz misje dla jarła we Frosgardzie:)

A co do łuku Wiecznie Napiętego jeszcze nie wykonywałem tej misji i nie spotkałem go jeszcze, jak go znajde to powiem gdzie się znajduje ;)

A pozatym mam jeszcze jeden problem, mam znaleźć jakąś książke która znajduje się w domu w Dradoheim. Chłop napisał mi że znajduje się gdzieś pod podłągą przeszukałem cały dom ale nic nie znalazłem, potrzebuje jej aby stać się magiem, może ktoś wie gdzie ona się znajduje ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Frosgardu to faktycznie wejście jest tam gdzie powiedziales ale zapodam wam taką ciekawostkę, mianowicie dopóki przystań we Frosgardzie jest skuta lodem to ceny za wszystko w tym miescie sa o POŁOWE niższe toteż radze wam skorzystac zteog zanim oswobodzicie przystan z lodu ;]

Jackoi >> jesli chodzi ci o księge zasad to znajduje sie ona na najwyższym poziomie bibliotek w ukrytej komnacie, musisz posuzkac posród wszystkich ksiązek jednej wystajace, wtedy tez otworzy sie przejscie do tej komnaty. noi uwazaj bo przed podestem na którym stoi księga jest pułapka :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ludzie mam taki problem...

mam 3 kolesi w timie. jeden to ten co na poczatku sie przylacza, drugi to pol ork z sal treningowych(jestem na samym poczatku gry) a trzeci to kolo z swiatyni. tego ostatniego wynajalem 28 stycznia kolo 8pm i zostalo mi tylko 1200 golda. i teraz problem: jak mozna wywalic kolesia z druzyny zeby nie trzeba bylo mu placic za uslugi. wywale polorka i styknie mi akurat na swiatynnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

chyba gra mi sie zepsuła - gdy chce na arenie walczyć z lordami (misja potrzebna do rangi gladiator) wybieram ich u kasjera i w tym momencie gra mi się zewiesza i musze restart.

Moj komp to : win xp home, athlon 1800XP+, GA-7N400, Radeon 9600XT , 2x256MB RAM. Zainstalowane najnowsze sterowniki

prosze o pomoc

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Isendur

Co do wiecznie napiętego to proste: łuk znajduje się w czarnej skrzynce w zamku Dooka w Guberlandzie. Musisz "uzyć" 3 tarczy od zachodu tj lewej :P w pokoju na płn-wsch. izi :D aha nie radze tam isc jak nie masz ok 30 lv bo jest ciezko z trolbo...czymśtam :P

<aha, do Yorwick można się dostać przez Tronheim w płn-zach. jest takie jeziorko i banda vampów>

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

przeszukałem cały dom w dorengheim (wejście przez okno lub drzwi, obwodka czerwona) a księgi nie znalazłem, czy ona napewno się w tym domu znajduje ??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość LOBO-ART

--->Jackoi

księga potrzebna do awansu na maga jest w wiosce w drangheim tam gdzie robiłeś questa z bandą yobbów przy awansie na krzyżowca (jeśli robiłeś) zakładając, że znalazłeś już księgę z ruin verhoffina

ktoś się pytał o awans na licha

więt tak:

1) trzeba mieć dwie części zwoju o lichach

a)pierwszą da nam skulkil ciemny we frosgard

b)druga jest w othłani śmierci w drangheim

2) na północy obszaru yorwick jest pracownia licha w niej trzeba wykonać rzeczy opisane na zwoju a dokładniej to na pierwszym poziomie zabrać składniki i słój, na górnym w kotle zrobić baze do eliksiru potem ją podgrzać w probowce(w rogu tego pomieszczenia co kocioł), teraz zasuwać na dolny poziom włączyć generator, wejść do kabiny, golnąć sobie miksturkę i pociągnąć za wajchę

i voila! masz własnego licha

p.s. też mam ten wkurzający problem z 15 sekundowym zwisem przy próbie dostania się np. do inventory

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam 3 problemy:

1-ubiegałem się o klasę paladyna i wykonałem pierwsze zadanie i po drodze zostałem liszem, teraz jak wracam do klasztoru zameldować o zadaniu ten mnich nie mam opcji rozmowy o zostaniu paladynem! Czy to przez to że mam lisza?

2-mam postacie które awansowały na krzyżowca i gladiatora oraz jedną na lisza, ale została mi jeszcze jedna postać, która także jest wojownikiem, chciałbym ją na coś awansować ale nie mogę bowykonałem wszystkie zadania na klasy. Co mam z nią zrobić? Da się jakoś awansować?

3-czy da się wywalić NPC z drużyny?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie. W Stungardzie jest zadanie dla jakiegośą skryby, żeby odnaleźć jego rękopis, który zgubiłw kanałach. Wie ktoś gdzie on jest? przeszukałem wszystkie odnogi... i na dodatek zgubiłem wyjście :( . Dlatego jakby ktoś mógł mi pokazać (w której cześci mapy) jest wyjście z "buraczanego raju" i gdzie jest rękopis.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi

aby znaleźć tam rękopis musisz zejść na niższe poziomy przez studnie, tam w którejś komnacie się on znajduje (skrzynia). Aby wyjść musisz skorzystać z drabinek, znajdują się na końcach korytarzy na najwyższym poziomie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że to pytanie było, ale mój problem jest dziwny...otóż ide do tej calej twierdzy jakiejś tam i mam wejśc...wiem że trzeba łańcuchy rozwalic ale jak to zrobic ??? Strzelam z łuku w te dwa łańcuchy co trzymają most i nic nie idzie...może to nie te ? Ale innych nie widziałem a ta krata jest zamknięta... :cry: Może ktoś powiedziec jak dokładnie rozwalic te cholerne draby ? Sorry za takie pytania ale stanąłem na tym po prostu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Jackoi
Wiem że to pytanie było, ale mój problem jest dziwny...otóż ide do tej calej twierdzy jakiejś tam i mam wejśc...wiem że trzeba łańcuchy rozwalic ale jak to zrobic ??? Strzelam z łuku w te dwa łańcuchy co trzymają most i nic nie idzie...może to nie te ? Ale innych nie widziałem a ta krata jest zamknięta... :cry: Może ktoś powiedziec jak dokładnie rozwalic te cholerne draby ? Sorry za takie pytania ale stanąłem na tym po prostu...

Ten problem był omawiany poniżej.

A pozatym czy ktoś przeszedł (nie zawiesiła mu się gra) misje gdzie trzeba walczyć na arenie z przeciwnikiem "Lord" aby zdobyć gladiatora, cały czas jak chce walczyć gra mi się wiesza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mm problem z grafiką w M&M9. Mianowicie nie wyświetlają i się żadne postacie. Zarówno NPCów jak i potworów. Oprócz tego wszelkie elementy otoczenie jak drzewa czy stoły migają. Jest to bardzo denerwujące ponieważ utrudnia strasznie rozgrywkę.

Jakby ktoś wiedział jak poradzić sobie z tym problemem byłbym wdzięczny.

Mój sprzęt:

AMD Athlon 1 GB

768 GB Ram

NVIDIA GeForce2 MX/MX 400

Win XP

PS. Żeby była jasność próbowałem już instalowac najnowsze sterowniki, a także bawić się z ustawieniami gry i tym podobne i nie mam pomysłu co z tym fantem zrobić...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co trzeba zrobić po tej naradzie wojennej? Ta wiedźma karze mi wygrać nagrodę dla córki w Thorjgardzie, no to tam ide ale na tym festynie nic nie dostaje za wygraną Wróciłem tż do Guberlandu i tam próbowałem, wygrałem wszystkie nagrody ale ten mieciu nie chce mi ich wymienić. Co zrobić?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do volomir:

a wygrales wszystkie zawody? bo dopiero po wygraniu ich wszystkich ma sie dostac tego smoka pluszowego:),

ale nie wiem gdzie jest sedzia wyscigu tych łódek, gadalem z kazda osoba na festynie i go nie znalazlem, pomocy!

ok sorry pomylil mi sie festyn z guberlandu z cyrkiem z thjorgardu:)

juz sobie poradzilem

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...