Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Luki1313

Might and Magic IX

Polecane posty

mam pewien problemik mianowicie...

Musze stac sie paladynem bo tylko tej profesji nie mialem w grze(gram drugi raz :D ale za pierwszym nie przeszedlem gry)i wykonalem te zadanie z ocaleniem jarla i zostalo mi znalezienie zlodzieja. Próbowalem znalesc go ale nic. Jesli mozecie to prosze was o to abyscie mi podali nazwe miasta tego goscia. jesli pamietacie to prosze o ewentualne podanie imienia goscia wraz z nazwiskiem chociaz mysle ze nazwa miasta w zupelnosci wystarczy.

Jesli ktos by potrzebowal pomocy to prosze pisac do mnie a moze rozwiaze wasze problemy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Erod:

"mam takie pytanie bo gdzies czytalem ze awans na wyzszy level nie musi odbywac sie u tych ludzi na arenach czy gdzie tam co biorą niewyobrazalne sumy za to to prawda? gdzie mozna sie tanio wyszkolic na wyzsze levele?"

Najtaniej na czarnym rynku, w karczmie w Thojardzie, ale tam chyba tylko do 50 levelu czy nawet nie, yanio jest jeszcze w Fosgardzie i nie ma ograniczeń leveli. Jesli masz problem z kasą niech twój mag zaklina zwykłe przedmioty, wtdy nie ma prob;lemów z kasą, ja mam w banku ponad 1 mln i nie ma problemu przy awansach, zwłaszca ze kupeictwo mam arcymistrzowskie więc sprzedaję za pelną cenę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam takie pytanko czy ktoś rozwalił smoka w jaskini jeśli tak to w jaki sposób .

Tak, ale potzreba na jest wysokolevelowa postać z dużą ilością życia i rzycenie na całą drużynę odbicia bolu i pośpiechu oraz szybkości, moze też być aura żywiołów smok dostaje wtedy baty od na i samego siebie. Niestety większośc czarów go nie rusza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze inny sposób na zabicie smoka ale z wykorzystaniem bug'a

1.Musisz miec maga i lisza (z trujacymi chmurami) najskuteczniejszy czar

na smoka, aby odniesc pełny skutek trzeba pamietac ze toksyczna chmura ma dwie fazy 1-sza (przy wypuszczaniu leci szybko) i 2-ga (kiedy powoli unosi sie w kierunku celu) . 1 faza musi zakonczyc sie przed brzuchem smoka a druga w jego srodku co zaefektuje obrazeniami z chmury 10x"a" gdzie "a" to ilosc zadanych obrazen ja zadawałem 60 wiec na smoka 600 pkt.

2.Jest Bug czar "Boska interwencja" który ma mag nie pamietam czy lisz też nie postarza takie było załozenie tej czesci a bug jest taki ze kiedy ustawisz ten czar jako podęczny mozesz go rzucac nieskonczona ilosc razy (czar ten leczy wszystko poza smiercia, nawet ładuje cała manę) dzieki czemu jestes poprostu niesmiertelny

Uwaga niewiem jaka miałem wersje ale orginał miałem wadę przy rzuceniu wielkiej ilosci chmur na raz m&m wywalał do windowsa (tak przynajmniej jest w xp )

Jeśli ma sie Łowce z Wiecznie Napiętym na a.mistrzowkim w łuku to też przydatne bo WN ma 100% trafienia :wink: wprawdzie łuk zada około 10 obrazen ze wzgledu na ogromne kp smoka ale zawsze cos

I na koniec sam mam pytanie

Kiedy już zdobyłem "Zwieńczenie porzadku" i odłozyłem je na cokół w Ruinach Verhoffina w takim pomieszczeniu z pułapką usłyszałem ten dzwiek charakterystyczny dla zakonczenia questu przeszukał ekwipunek i nieznalazłem pisma przeznaczenia (write of fate) kiedy tez sie zabiłem zeby wrócic do zaswiatów gra uznała ze zginołem tak jak bym wogóle questa niezaliczył. czy to pismo sie automatycznie pojawia w ekwipunku czy gdzies indziej :?:

Do momentu otrzymania pisma mozecie walic do mnie z pytaniami bo zrobiłem all questy wszystkimi i wszystko :P niepiszcie mi na pw bo tego wogóle nieczytam tylko na gg : 9320092

Znam tez fajny sposób na oszukanie gry ale bez kodów edytuje ten post jak sobie przypomne co trzeba było zmodyfikowac 8)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OK, juz rozwiazalem problem z Yanmirem, ale teraz mam bug ktory nie pozwala mi zakonczyc gry :shock: :shock: :shock: :evil: :cry: Jak podchodze do bram Dranghaimu nie wyswietla mi sie tabliczka czy chce wejsc do mista(czy jak tam ona brzmiala), i nic sie nie dzieje, niepomaga nawet podchodzenie do miasta i naciskanie enter, a Dranghaim to ostatni klan w ktorym nie wykonalem zadania(korona z Otchlani Śmierci).... Jest na to patch czy cos?

Pozdrawiam

Janek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki własnie mi naped zwrócili, wiec sposób na oszukanie gry bez kodów :

1. musimy miec kogoś kto dezaktywuje pułapkę w czarnej skrzyni w więzieniu w Drengheim

2. musimy stanac przy czarnej skrzyni i ja otworzycz zabrac item zapisac gre i z niej wyjśc

3. Z katalogu m&m9/MiniSaves usunac wszystkie rejestry dotyczace wiezienia drengheim najlepiej usunac wszystko ze słowem "drengheim"

4. wczytac grę i ponownie wyjac item :>

5. stosowac az do znudzenia :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki własnie mi naped zwrócili, wiec sposób na oszukanie gry bez kodów :

1. musimy miec kogoś kto dezaktywuje pułapkę w czarnej skrzyni w więzieniu w Drengheim

2. musimy stanac przy czarnej skrzyni i ja otworzycz zabrac item zapisac gre i z niej wyjśc

3. Z katalogu m&m9/MiniSaves usunac wszystkie rejestry dotyczace wiezienia drengheim najlepiej usunac wszystko ze słowem "drengheim"

4. wczytac grę i ponownie wyjac item :>

5. stosowac az do znudzenia :D

Ta sztuczka pozwoli nam jednka, jednie na uzyskanie kilku tych samych przedmiotów, a zatem nici z zestawów. Jest to metoda na kasa, ale to czitesrtow. Prosty sposób na kasę to pisadania postaci, ktora umie zaklinac przedmioty, wystarczy te o wartosci "dobre". Po dlużssym rajdzie przed sprzedażą zaKLINAMY WSZYSTKIE PRZEDMIOTY zwykle i kasy jest mnóstwo i to nawet bez handlu arcymistrzowskiego. Ja w ten sposób szybciutko natłukłem 500 000, a tej chwili mam jakieś 2 wiec już od dawna tego nie robię. Tak przynajmniej jest uczciweie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...