Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

gram po necie.. ale server CDA mnie wyrzuca cos tam low ping only

ale gra jest swietna dobry konkurent dla batellfilda i moh plusy to darmowa wersja,nie wymaga zadnych kodów, key itp, no i szybkie serveryy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no, sciagnalem :).

Trzeba przyznac, ze gra jest bardzo dobra, a co najwazniejsze, jest w 100% darmowa. Ach, chyba troche mi czasu zleci na grze w ET.

Gram przewaznie na serverze CDA, chociaz czasem gram na jakich zagranicznych (ostatnio trafilem na server, gdzie 5 MB plik sciagnalem w 10 sekund!!!).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra, napisze cos wiecej. Beda to jakies tam pierdoly ale co mi tam.

ET to swietna gra ale nie bdee pisal dlaczego bo to bedzie w nowym CDA.

Podam pare rzeczy ktore mi sie podobaja.

- mozliwosc wyboru z 5 klas zolnierzy (wiem, ze w innych grach jest wiecej aletakie zroznicowanie mi sie bardziej podoba)

- gra zespolowa, samemu to ni chu chu (no moze czasem ale i tak ktos musi odwrocic uwage wroga)

- swietne mapy; jedne lepsze, drugie gorsze ale ogolnie dobrze sie na nich gra

- dzwieki/teksty za pomoca ktorych mozemy sie komunikowac; nie wiem jak innym ale mi sie dzieki nim gra przyjemniej; moje ulubione to: "Kein Problem!!" i "Sehr Gut!"

No chyba starczy mojego gadania. Nie zebym uwazal sie za jakiegos eksperta ;) ale jak ktos ma jakies pytania co do gry to chetnie odpowiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie o to chodzi ze na CDA bardzo czesto to jest.

Na innych czasami sie pojawi - jakis raz na 20.

I powinno sie cos z tym zrobic, aby tego reconnect nie bylo.

Wqrzajace jest troche...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko cos idzie z serwerka CDA - wyciagam tylko max. 25KB/s :( , ale znalazlem inny serwerek, z ktorego leci z predkoscia 40KB/s, wiec za godzinke i 40 minut bede mogl przetestowac Enemy Teritory :) - mam nadzieje ze warto czekac :D :D :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko cos idzie z serwerka CDA - wyciagam tylko max. 25KB/s :( , ale znalazlem inny serwerek, z ktorego leci z predkoscia 40KB/s, wiec za godzinke i 40 minut bede mogl przetestowac Enemy Teritory :) - mam nadzieje ze warto czekac :D :D :D

Eld kiedys podał taka strone z której ciagło ponad 80kb/s, 8) nieźle no i sie ściagło w 45 minut!!! :lol: :lol: :twisted:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cienko cos idzie z serwerka CDA - wyciagam tylko max. 25KB/s :( , ale znalazlem inny serwerek, z ktorego leci z predkoscia 40KB/s, wiec za godzinke i 40 minut bede mogl przetestowac Enemy Teritory :) - mam nadzieje ze warto czekac :D :D :D

Eld kiedys podał taka strone z której ciagło ponad 80kb/s, 8) nieźle no i sie ściagło w 45 minut!!! :lol: :lol: :twisted:

Nadal cieniutko :P , ja jakis czas temu sciagnalem Mandrake'a (3 obrazy iso po 680MB kazdy) ze stalym transferem powyzej 100KB/s, a innym razem ciagnalem plik przez kilkadziesiat sekund z predkoscia 481KB/s (a umowe mam na lacze 128/64KBps :D )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzial z poradami, dyskusje na temat taktyki, plansz, umawianie sie na spotkania, moze jakis klan sie zalozy *CDA-F* :D
CDA-F? Ta nazwa jest już zajęta - tak właśnie się nazywa serwer na którym gramy w SOF'a :P (wszystko do uzgodnienia, odnośnie działu to jestem za, ale przydałby się bliźniaczy o Sofie). Hm...a może by zrobić taki jeden dział dla grających w Sieci...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzial z poradami, dyskusje na temat taktyki, plansz, umawianie sie na spotkania, moze jakis klan sie zalozy *CDA-F* :D
CDA-F? Ta nazwa jest już zajęta - tak właśnie się nazywa serwer na którym gramy w SOF'a :P (wszystko do uzgodnienia, odnośnie działu to jestem za, ale przydałby się bliźniaczy o Sofie). Hm...a może by zrobić taki jeden dział dla grających w Sieci...

Dobry pomysł, byłbym tak codziennie. :twisted: Moze sie coś wykombinować? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, byłbym tak codziennie. :twisted: Moze sie coś wykombinować? :wink:
Qrcze, jak ja chciałem aby powstał dział odnośnie "kto chętny do gry w sOF'a" to Qnik powiedział, że i tak wszyscy grają w ET więc nie ma sensu, teraz jakby tak połączyć - może zgodziłby się...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry pomysł, byłbym tak codziennie. :twisted: Moze sie coś wykombinować? :wink:
Qrcze, jak ja chciałem aby powstał dział odnośnie "kto chętny do gry w sOF'a" to Qnik powiedział, że i tak wszyscy grają w ET więc nie ma sensu, teraz jakby tak połączyć - może zgodziłby się...

Może sie zgodza [-o< jak się połaczy , w jeden dział Gramy w Sieci! :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...