Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Nazwa klanu (o ile cos takiego w ogole powstanie) powinna byc tylko i wylacznie sprawa jego czlonkow. No chyba, ze ma to byc "reprezentacja" wszystkich forumowiczow.

Dopisalem:

Mialem podac adres servera ale chyba znowu bedzie nas 3. Jak bedzie trzeba to podam.

Propozycja nazwy: CD Fraction :P , selekcja? Obawiam się już w pierwszej turze bym odpadł:) A z tym treningiem to faktycznie, poczekajmy aż będzie więcej chętnych do gry...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CD Fraction - musze przyznac, ze nazwa mi sie spodobala (kojarzy mi sie troche z Red Faction).

Selekcja to, jak juz powiedzialem, tylko w wypadku gdyby miala to byc reprezentacja calego forum, wiec raczej do czegos takiego nie dojdzie.

Dlaczego mialbys od razu odpasc? Jesli grales wczesniej w jakiegos fpsa(a jak widac grasz chociazby w SoFa) to po krotkim treningu bedziesz dobry i w ET.

A poza tym jestes/bedziesz jednym z zalozycieli klanu wiec nic Ci nie grozi. :D :idea:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe dzis rano jak zaczynalem grac to mnie wywalili - SolariS z serwa bo nie moglem odroznic wroga od swojego:p i strzelalem do swoich aa teraz po paru(nastu) godzin gry jestem thebesciak :D

Jak gwiazdkujesz to już całość albo chociaż połowę, a nie jedną literę - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klanu (o ile cos takiego w ogole powstanie) powinna byc tylko i wylacznie sprawa jego czlonkow. No chyba, ze ma to byc "reprezentacja" wszystkich forumowiczow.

Dopisalem:

Mialem podac adres servera ale chyba znowu bedzie nas 3. Jak bedzie trzeba to podam.

Propozycja nazwy: CD Fraction :P , selekcja? Obawiam się już w pierwszej turze bym odpadł:) A z tym treningiem to faktycznie, poczekajmy aż będzie więcej chętnych do gry...

ok to ja jestem chetny do skladu w ET (przetestujmy wszystkich co sie zgloszą (jak bedzie duzo ludu:]))... aaa jutro o 11 w sofa ok to zagram z wami dopra?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hhe dzis rano jak zaczynalem grac to mnie wyje*ali z serwa bo nie moglem odroznic wroga od swojego:p i strzelalem do swoich aa teraz po paru(nastu) godzin gry jestem thebesciak :D

Niezly poczatek kariery ;) ale nie martw sie.. jak ja zaczynalem w CS'a grac, to nie wiedzialem, jak sie bronie kupuje ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra, czy ktoś wie czy ten temat Gramy w Sieci ma jednak być zrobiony? :wink:
Zrobiłem wszystko, aby tak się stało. Wysłałem maila do Qnika, dałem posta do "propozycji" itd... Mam jeszcze pare pomysłów w zanadrzu... :P Teraz musimy tylko czekać, aż Qnik wróci... Tymczasem mam małą sugestie, w swoich "podpisach" dajcie jakąś reklame tej inicjatywy - jak tak zrobiłem i dostałem blisko 40 głosów poparcia w sprawie utworzenia nowego działu - a to mocny argument;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.A podpis jest OK? :?:
Zawiera dezinformacje - byłem po 23 i nikogo nie było na serwerze;) Wystarczy: "UWAGA! Powstaje forumowy team w ET, jesteś chętny? Zgłoś się...." czy cuś takiego.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS.A podpis jest OK? :?:
Zawiera dezinformacje - byłem po 23 i nikogo nie było na serwerze;) Wystarczy: "UWAGA! Powstaje forumowy team w ET, jesteś chętny? Zgłoś się...." czy cuś takiego.

Jest, tylko nie wiem gdzie sie moga zglaszać tu czy na GG albo mailu kokos? :wink:

Po co wogole zadales to pytanie? Przeciez wczesniej juz dawno na nie odpowiedziano. Niepotrzebnie wyszedl ci spam... To jest ostatnie ostrzezenie, teraz zastanow sie kilka razy zanim nacisniesz "Wyslij". - Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Enemy Terriotory na początku miał być płatnym rozszerzeniem do Return to Castel of Wolfenstein, sequela legendarnej już gry Wolfenstein 3D. Później w prasie komputerowej i internecie można było znaleźć informacje, że projekt ma zostać skasowany i wogóle się nie pojawi. Tak jednak się nie stało. Zostal usuniety tryb single player (czyli gra dla pojedyńczego gracza) i tak powstała samodzielna, darmowa gra FPS, dedykowana wyłącznie rozgrywce wieloosobowej w sieci Internet i w sieci lokalnej, osadzona w realiach II Wojny Światowej.

Mamy 2 strony konfliktu, czyli axisów i alliantów, 5 klas postaci (żołnierz, medyk, inżynier, dowódca i szpieg), każda z tych klas posiada specjalny ekwipunek. Standardowo wyposażeni jesteśmy w noż, pistolet (Colt, Luger), granaty i bron (karabiny Thompson i MP-40). Szpieg i zołnierz posiadają jednak dużo bardziej rozbudowany arsenał broni. ten pierwszy jako, że pracuje zazwyczaj w przebraniu (najpierw musi znaleźć gracza z przeciwnej drużyny, zabić go :D i pożyczyć jego mundur) może wybrać miedzy brońmi z tłumikiem (karabin, broń snajperska i karabin + tłumik + luneta). Żołnierz w swoim arsenale po za standardowymi karabinami moze wybierac miedzy - miotacz ognia, panzerfausta, rozkładany karabin maszynowy i moździeż.

Tak jak pisałem wyżej każda klasa ma jakieś specjalne przedmioty. Medyk nosi przy sobie apteczki i strzykawke - którymi to przedmiotami przywraca członkom zespołu życie i punkty hp. Nie bede tu opisywał wszystkich dostepnych przedmiotów. Gdyż jest to tylko komentarz, a nie recenzja gry. Jednak uważam, że należy na wstępie wspomnieć o olbrzymich możliwościach, tej gry gdyż tylko można się cieszyć jak coraz wiecej osób zacznie grać w tą gre.

Jednak nie jest to standardowy dm czy ctf ale cooperative, tutaj wykonujesz zadania (jednak nie są one tak proste jak podłóź bombe co może uczynić każdy żołniez jak to miało miejsce w cs) tym zajmuje się inżynier który cały i zdrowy musi podejść do celu podłożyć bombe i poczekać, aż ona wybuchnie. Taki rodzaj misji wymaga od graczy współpracy, często można zobaczyć ze dowódca albo medyk spieszą gdy usłyszą "I need medic/ammo" i rzucaja odpowiednie paczki mimo że tak naprawdę nigdy razem nie grali, medycy nie zważająć na latające kule leczą innych itd. Wiadomo znajdą się ludzie, dla których najważniejsze są statystyki, ale w każdej społeczności znajdą sie degeneraci dla których najważniejszy bedzie jeszcze jeden frag niż rozbrajanie podłożonej bomby, chociaż jest inżynierem.

Jako, że wcześniej wyszedł nam mały bałagan w topicu, zwiazany ze sprawami klanu, teraz podam pare linków do stron gdzie, można sciagnać sobie ET i nowe mapy:

http://www.cdaction.pl/zasoby/1/wolfet.exe,

http://www.enemy-territory.com/modules.php...wdownload&cid=8. (linki podane przez Żuber'a)

Jeśli jesteś fanem, cs'a, dod'a czy może battlefield'a 1942, to bez wahania ściagnij Enemy Terriotory. Jest darmowy i jeśli ci się nie spodoba (co jest wątpliwą rzeczy :P), możesz go skasować nie tracąc przy tym kase. A wprzypadku gier wyżej niestety trzeba za nie płacić. Tak wiem cs i dod sa darmowymi dodatkami ale żeby w nie pograć musze posiadać Half-Lifa, za którego płace, a jak gra mi się nie spodoba to straciłem sporo kasy :D.

Wcześniej napisałem, że gra jest wolniejsza niż standardowe gry dm takie jak Q3, UT 2k3 czy też SoF. Jednak jak na planszy znajdzie się nawet tylko :D 20 graczy i rozpocznie się wielka zadyma. Kule świstają co chwile koło głowy, jakiś pocisk zdejmuje ci hełm z głowy, adrenalina idzie do granic możliwości, ktoś krzyczy "I need medic!" leżąć na ziemi wyciaga do ciebie ręke w nadzieji, że dasz mu zastrzyk, który postawi go na nogi. Dobiegasz do niego, zastrzyk wykonany, adrenalina krąży już po żyłach żołnierza, który powoli wstaje i zaczyna walczyć dalej, słyszysz "Thanks", jednak nie masz czasu dłużej porozmawiać, rzucasz tylko niedbale "I'm Medic" i słyszysz "I need medic", nagle ciemność (no nie znowu elektrownia prąd odcieła) i patrzysz a tu wszyscy na respie stoją, hmmmm to jednak był tylko nalot :D

Właśnie taki opis oddaje najlepiej to co sie dzieje podczas gry, odpoczynek jest tylko jak zginiesz i nie mozna cie przywrocic do zdrowia, jednak trwa on gora 20 - 30 sekund potem dalej idziesz w wir walki i tak przez 30 - 40 minut, może krócej czasami jak uda się wykonać zadanie.

****************Dobra mały apel i ogłoszenie*********************

Prowadzimy zapisy do klanu ET, wszystkich chetnych prosze o kontakt, przez gg z tymi osobami:

Żuber - 1552348,

cWp_chRis - 2639853.

Z listy tej zniknął na razie Volt gdyż jak dobrze pamietam zajmuje on się też scena SoF wiec nie chcemy go obciażać dodatkowo. Zazwyczaj jestesmy online ale możecie zostawiać wiadomości na naszych gg nawet jak sa na czerwono :D, odpiszemy najszybciej jak to bedzie tylko możliwe.

Apel nie umieszczajcie w tym temacie już tekstów dotyczących zbliżających sie treningów albo chęć brania udziału w klanie jest to bardzo ważne. Gdyż jest to dział z komentarzami i tak moderatorzy byli bardzo uprzejmi, że pozwolili nam na zamieszczenie ogłoszenie.

Na razie w klanie sa 3 osoby i 6 kandydatów którzy dostana standardowy formularz zgłoszeniowy numer 2003 :D i pożniej (edytuje ten post i podam wiecej informacji o klanowiczach). Na razie rozłączam sie ide wysyłać formularz 2003 :D.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuu.. Zle sie zaczyna dziac w "naszym" topicu. Wydaje mi sie, ze wrocil on do stanu sprzed rozmow o klanie (moim zdaniem przy okazji powiedziano pare ciekawych rzeczy i nawet niezle sie to czyta). Chodzi o to, ze znowu nikt tu nic nie pisze. Pewnie sie wystraszyli Moderatorow :?

Ale zeby ten post nie zostal usuniety to napisze cos o ET 8)

Podobno przez nas nikt tu nie pisze.

W takim razie proponuje, żeby kazdy napisal kim mu sie gra najlepiej i dlaczego. Moze tak bedzie latwiej "wcisnac sie" do tego topicu i dolaczyc do rozmowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja najbardziej lubie grac soldierem z powodu uzbrojenia lub enginrem. gdyż ma ładunki wybuchowe. :lol: :lol:

PS.Żuber dostałeś mojego maila? :wink:

Nie chce pisac nowego postu, wiec to tu napisze Volt, a propos "Gramy w Sieci" jakby co to ja jeszcze wysłałem maila na adres cd-cdtiona. :P

Takie pytanie "dostałeś mojego maila?" nie ma tu racji bytu. Amadrienia miała rację - powoli zaczynasz spamować - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam za soldatem nie przepadam ale jak ktos umie nim dobrzez grac to naprawde moze sie przydac w teamie (wcale nie mowie o naszym klanie, nie myslcie sobie :wink: ).

Majcok - na poczte raczej nie zagladam ale jak mowisz, ze wyslales to sprawdze. Wole GG.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Solaris ale robisz h***** ******** ****** (zadowolony z tych "*" :]?) wlepki pod postami!!!!!!!! ku*** **ć ******************** *** *********** ********** ***** * ***** ********* ******** ii pop co to robisz tu tez zaraz sie pojawi komentarz ale bo tego posta wywalisz kurna wkurzajace te twoje dopiski

- Takie posty laduja w koszu. Zostales ostrzezony po raz ostatni ! Jesli masz cos do moderatorow, to masz do tego przeznaczony specjalny watek. Nie smiec. GrOund_Z3R0

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wole grać z miotaczem ognia :D

hehe a ja w zolnierzu najbardziej lubie Panzerfausta i miotacz ognia.

ale wracajac do pytania Termiego: ja wole mp40 bo nie ma rozrzutu (tak jak ten karabin zolnierza po rozstawieniu nozek. karabin nazywa sie mobile czy jakos tak) a tompson ma dosc duzy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka suuuppeerrr wypaśna no ale jak tu grać jak się przyzwyczaiło do Moh:AA Musze teraz duuuuuużo trenować...A poza tym tu jest grafa lepsza niż w Mohaa no i są klasy żołnierzy....mówiłeś już że gra jest wwyyypaaaśna ??? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka ma ful wypaśny klimat np. gdy grasz medykiem lecisz razem z kumplami z oddziału by zaatakować i zaczyna się jatka , widzisz jak kumple padają jak muchy a ty zamiast strzelać do innych wyciągasz szczykawkę i starasz się jak najwięcej ludzi postawić na nogi gdy skończysz znów gdzieś słyszysz "Medic :!: " i zamiast walczyć znów śpieszysz z pomocą gdy nagle koło ciebie wybucha pocisk z moździeża iginiesz i tym razem ty czekasz na kompana który ci postawi na nogi albo poprostu respawn i wszystko zaczyna się odnowa.

Wcześniej żadna inna gra niemiał dlamnie takiego klimatu .

Napiszcie o waszych przeżyciach grając w ET :!:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Frankfurterus

Ja zwykle gram inzynierem albo szpiegiem. Podchodzisz do skrzynek z potrzebnymi narzędziami do budowy zapory czołgowej. Kładziesz się unikając ognia wroga i przypadkowych pocisków twoich, wyciągasz kombinerki i skręcasz. Najfajniejsze emocje są gdy jesteś jedynym inzynierem i musisz zbudować most pod ciągłym ostrzałem wroga, a mosty znane są z długiego czasu budowy. Pocisz się, gdy obok ciebie padają strzały, a ty wspierasz się tylko myślą, że to już ostatnie pociągnięcie. Co do szpiega. Podchodzisz wroga od tylca, wpakowujesz serię ze stena i przebierasz się. Musisz uważać nie tylko na wrogów, gdy np.: wchodzisz już do depotu i chesz oczyścić drogę ziomom, ale musisz uważać również by jakiś zaspany koleś z teamu nie kazał Ci czekać na respawn. Świetna gra. Polecam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...