Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Panowie, bez przesady. Jeszcze niedawno bylem noob'em. Teamlider to powazna funkcja i ja bym proponowal Volta. Jest moderatorem wiec ma juz jakies doswiadczenie.

Jezeli chodzi o pomoc to pomoge jak bede umial.

Qrcze, jest wielu innych forumowiczów, którzy mogliby przyjąć tę funkcę, ja np. oprócz tego że moderuje, to jeszcze koordynyje rozgrywki w SOFa;) - a jak już się za to wziąłem to walałbym niczego nie spartaczyć;) Tak więc proponuje kogoś innego, bardzie doświadczonego w ET!

Ale dzięki za propozycje;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Jeszcze niedawno bylem noob'em. Teamlider to powazna funkcja i ja bym proponowal Volta. Jest moderatorem wiec ma juz jakies doswiadczenie.

Jezeli chodzi o pomoc to pomoge jak bede umial.

*Popatrzcie jak sie namnozylo postow w ciagu jednego dnia.

*Mam nadzieje, ze mnie nikt o statsiarstwo nie posadzi :wink:

Hm na razie z glosowania wynika ze jest 3 -Żuber i 1- Volt. Wiec na razie jestes przeglosowany.

Co do gwiazdek zgadzam sie wyszedl nam offtopic niezly i porponuje by moderator skasowal wiekszosc tych offtopicowych postow. I na mecze umawiamy sie przez gg. Szybciej bedzie kazdy prawie ma gg. Moze jak powstanie dzial do fps to tam bedziemy sie umawiac na treningi i mecze :D

Wszystkich moze nie, tylko te najbardziej bezsensowne i bezuzyteczne.- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwiazdek zgadzam sie wyszedl nam offtopic niezly i porponuje by moderator skasowal wiekszosc tych offtopicowych postow.
O nie! Przecie to historia powstawania najlepszego klanu w ET :P No, ciekawe czy będzie "Granie w Sieci"...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do gwiazdek zgadzam sie wyszedl nam offtopic niezly i porponuje by moderator skasowal wiekszosc tych offtopicowych postow.

O nie! Przecie to historia powstawania najlepszego klanu w ET :P No, ciekawe czy będzie "Granie w Sieci"...

Hehehe :lol: najlepszy klan i jego historia, nieźle jak by tak było i za kilka lat wygrywamy mistrzostwa swiata.Haha :lol: :lol:

Ten dział MUSZĄ zraobić! :evil:

Wydaje mi sie, czy powoli zaczynasz spamowac? Juz usunelam kilka twoich postow, ale jak tak dalej pojdzie to nienadaze z kasowaniem. Jesli nie masz zamiaru napisac niczego ciekawego/swiezego to lepiej wogole nic nie pisz- Amadrienia

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanie odnosnie ET.. czy sa dostepne do niego boty?? bo jezeli tak, to poprosze kumpla, zeby sciagnal mi ET i boty, to sobie pogram.. Wiadomo,mam modem, a na nim sie swietnie gra przez neta :?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta wersja, ktora masz wystarczy do gry. Wyszedl patch 1.01 ale dla serverow i gracze go nie potrzebuja.

Jak chcesz sobie cos posciagac to wejdz na strone, do ktorej juz wczesniej podalem link.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tymi botami? Czy nie ma tak jak w CS, ze jest jakis program (no. PodBot 2.5)? ja mama oryginal counter-strike'a, ale na modemie nie bede gral, wiec sobie boty sciagnalem i fajnie sie gra ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co z tymi botami? Czy nie ma tak jak w CS, ze jest jakis program (no. PodBot 2.5)? ja mama oryginal counter-strike'a, ale na modemie nie bede gral, wiec sobie boty sciagnalem i fajnie sie gra ;)

Tez z PodBotami sie bawilem. Jednak jesli chodzi o ET tu przez jakis czas nie powstana boty za duzo zadan do zrobienia i za duzo mozliwosci. Niezbyt realistyczna wizja dla programisty taka specyfika gry.

A co do grania to znowu widze 3 chetnych mozna wejsc na jakis server i pograc z innymi uczyc sie od nich i grac takiego malego cooperativa wewnetrznego w teami :P. Moze w krotce wiecej chetnych sie znajdzie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tez z PodBotami sie bawilem. Jednak jesli chodzi o ET tu przez jakis czas nie powstana boty za duzo zadan do zrobienia i za duzo mozliwosci. Niezbyt realistyczna wizja dla programisty taka specyfika gry.

To dlaczego nie wydadza ET w sklepach z botami?? zrobia boty i sobie zato policza... :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ET mial byc platnym rozszerzeniem do RTCW ale o cos tam chodzilo nie wiadomo za bardzo o co, napewno o pieniadze. Obcieto Single Playera, pozostawiono multi i dano to wszystko za darmo.

Stworzenie botow do taktycznych trybow multi jest nierealne zobacz ile mecza sie z condition zero. Gra botow polegajaca na zaliczaniu kolejnych waypointow nie miala by sensu bo niekiedy biega sie z punktu a do b potem do c i do d znowu do a. w b podladasz bombe w c naciskasz guzik itd. a medyk jak mialby znajdowac droge do chorych. Stworzenie ai zdolnego do podejmowania samodzielnych decyzji graniczy z cudem jak na razie a jak takie powstanie wtedy jeden bot i sam juz nie pograsz bo komp za slaby.

Wiem ze modem to katorga sam mialem bo przez 6 lat wkoncu doprosilem sie rodzicow o lacze w miare dobre wiec zycze powodzenia w wolce o lepsze lacze, ale temat botow pragne by zostal zamkniety, zawsze sa jeszcze kawiarenki albo kolega, Wez kompa do niego i podzielcie lacze na 2 kompy. A jak nie to daj mu browca upije sie pojdzie spac a ty sobie pograsz :P.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do 20 mamy jeszcze troche czasu. To czy zagramy zalezy od tego czy bedzie z kim grac. Dla mnie moze byc 21.30.

Proponuje, zeby kazdy kto chce z nami grac, zglosil sie tutaj. Pozniej jakis moderator (Volt?) zrobi liste i skasuje te posty. Wiem, ze to dodatkowa robota ale cos takiego by sie przydalo.

A ja proponuję żeby każdy kto chce z Wami grac zgłaszał się do Was osobiście mailem albo przez GG, bo najłatweij powiedzieć "a później jakiś moderator skasuje"... tyle że nas jest tylko czworo a wątków tutaj (tych w ktorych się cokolwiek pisze) około 20 :( Oszczędzilibyście nam kłopotu, a poza tym ten wątek jest tak przez Was zdominowany, że teraz post z opinią o samej grze wydawałby się offtopikiem :( - SolariS

To byla tylko propozycja i skierowana wlasciwie tylko do Volta.

Nie nasza wina, ze nikt tu oprocz nas nie pisze.

Moze faktycznie lepiej przez GG. Nadal mam nadzieje, ze powstanie dzial Gramy w Sieci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie ze wzgledu na brak odpowiedniego dzialu umieszczamy tu ogłoszenie: (chcemy rowniez dac troche odpoczac moderatorom :D)

Kazdy chetny do gry w ENEMY TERRITORY i wstapinie do klanu forumowiczow (nazwy na razie brak), proszony jest o kontakt na gg jednej z tych 3 osob:

Żuber - 1552348,

Volt - 2581495,

cWp_chRis - 2639853.

Zazwyczaj któryś z nas jesy online wiec nie powinno byc problemu.

weos sorki ze pisze w starym poscie ale juz nie chce robic wiekszego balaganu. Propozycje nazw slijcie na gg, ktoregos z nas. Jak nie to moze na e-maile. Gdzies tam w profilach powinny byc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cWp_chRis - ja moge wstapic do klanu i wogole, ale jezeli zalatwisz mi stale lacze :D .. A tak na serio : czy nie daloby sie zrobic topicu, w ktorym forumowicze podawaliby nazwy do Waszego wspanialego i de best klanu?? ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klanu (o ile cos takiego w ogole powstanie) powinna byc tylko i wylacznie sprawa jego czlonkow. No chyba, ze ma to byc "reprezentacja" wszystkich forumowiczow. W takim wypadku trzeba by bylo zarzadzic nabor i poprzez selekcje wybrac tych, ktorzy sie do tego nadaja. A, potrzebna by byla jeszcze jakas komisja. :shock: :twisted:

Dopisalem:

Mialem podac adres servera ale chyba znowu bedzie nas 3. Jak bedzie trzeba to podam.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa klanu (o ile cos takiego w ogole powstanie) powinna byc tylko i wylacznie sprawa jego czlonkow. No chyba, ze ma to byc "reprezentacja" wszystkich forumowiczow. W takim wypadku trzeba by bylo zarzadzic nabor i poprzez selekcje wybrac tych, ktorzy sie do tego nadaja. A, potrzebna by byla jeszcze jakas komisja. :shock: :twisted:

Rozumiem, ale jezeli ktos na forum podalby fajna nazwe, to dlaczego nie mielibyscie jej urzyc?? Mozna zrobic tak: powstaje nowy topic, gdzie beda propozycje nazwy, a Wy (czlonkowie) ustalicie, ktora Wam sie najbardziej podoba i juz... ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...