Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

Nie zapominajmy o tym, ze bez engineera ani rusz. Ktos nim musi grac. Jak nie bedzie chetnych to ja nim moge gra.

Aaaa, przeciez musza byc 2 teamy. No chyba, ze chcecie klan zalozyc.

Na razie jest medyk, 2 zolnierzy, inzynier, jeszcze brakuję dowodce(bo skad magazyki brac) sapera, i tego szpiega. :P

To postanowine bedziemy teamem, OK!!!!!! :lol: :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tworzymy team, który zgniecie redakcje CDA! :P

Aaa, to takie to chitre. W takim razie ja gram medem(ewentualnie inzynierem ale lepiej medem).

Na razie jest modyk, 2 zolnierzy, inzynier, jeszcze brakuję dowodce(bo skad magazyki brac) sapera, i tego szpiega.

Inzynier = Saper. Pewnie sie machnales ale to tak, zeby nie bylo watpliwosci.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Towarzysze broni! Ale jakąś sesje treningową to trzeba koniecznie zoorganizować...żebyśmy grali chociaż trochę lepiej niż CDA z FuZZ

Powiedz tylko kiedy. Nawet zaraz :D .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm ja to sie pisze na to wszystko, tylko ze medem gram. Na razie jeszcze noobek ze mnie ale szybko sie ucze :P. Gram medykiem. Bo najlepiej mi sie nim gra. W sumie to moge zagrac kazda pozycje ale nie dziwcie sie jak miny beda zle postawione, albo nalot wam na glowe spadnie trzeba umowic sie na konkretna godzine i w tedy w trakcie treningu wyjdzie, kto? kim? gra. Takie jest moje zdanie. No ale to jest team play, wiec o zgranie bedzie trzeba troche powalczyc i pocwiczyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cWp_chRis

Moim zdaniem to kim Ci sie najlepiej gra moze i jest wazne. Wazniejsze jest kim grajac najbardziej przydajesz sie druzynie.

Dzisiaj o 23, (kto może). Tylko żeby było tak: tylko wszyscy z forum, no i jakaś nazwa serwera żeby można było skojarzyć ok?

Jak ma byc pusty to np. Neur0trup0wy ip 156.17.220.66

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do cWp_chRis

Moim zdaniem to kim Ci sie najlepiej gra moze i jest wazne. Wazniejsze jest kim grajac najbardziej przydajesz sie druzynie.

Dzisiaj o 23, (kto może). Tylko żeby było tak: tylko wszyscy z forum, no i jakaś nazwa serwera żeby można było skojarzyć ok?

Jak ma byc pusty to np. Neur0trup0wy ip 156.17.220.66

Sróbuje sie podłaczyc ale nie gwaranyuje ze sie mi uda. :cry:

To ile czsu gdzies tak zajmie ten trening?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak nas 3 bedzie to prawdopodobnie z 5 minut.

Ale mozna zrobic tak:

-zazwyczaj jak na serverze jest kilka osob to szybko inni dochodza

-wtedy mozna rozegrac maly meczyk: Forum CDA vs. Others :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DZ wielką chęcią dołącze do walki jako solder,medyk i każdy innny oprócz tajniaka( nie lubie się przebierać.Czekam na propozycje . Teraz gram jako PREDATOR=[PL]=. :?: :lol:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie ze wybor klasy zalezy od planszy i strategi. Dlatego staram sie grac jeszcze jedna klasa poza medykiem jednak na razie, "dobrze" idzie mi tylko medykiem:P

O 23 - 156.17.220.66 - postaram sie wpasc bo rozne dziwne rzeczy lubia sie dziac ale miejmy nadzieje ze nie dzisiaj. :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gierka z gatunku coop, wiec bedzie wolniejsza niz standardowy dm jak sof. Ale jak do walki staje naraz 20 graczy i jest wielka zadyma, dm wymiekaja. Szalence strzaly latajace granaty i medycy krzatajacy sie by uleczyc na czas. Ach cos pieknego, oby nam udalo sie cos takiego zorganizowac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Volt, PF nie jest zly. Na poczatku strasznie dlugo sie czeka, zeby strzelic, ale pozniej jest juz szybciej i szybciej sie chodzi.
No tak, tylko że ja przez te wszystkie lata dzierżyłem jakiś karabin itd...kwestia przyzwyczajenia :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fakt, nie jest to gra tak dynamiczna jak np.Q3.

Naloty, artyleria napier.. , jakis soldat kosi z rozlozonego MG, kolo ucha przelecial pocisk z PFa (niezle wrazenie zwlaszcza, ze az glosniki trzeszcza), lataja granaty, z kazdej strony ktos do Ciebie strzela... To jest wlasnie urok ET.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnych bedzie wielu, ale ilu naprawde bedzie grac??

Ja proponuje na team leadera wybrac narazie(zlbo na stałe) Żuber'a (jak to sie odmienia).

Popieram, Żubr to klasa sama w sobie - mam nadzieję, że się dużo od niego nauczę, poza tym nadaje się na lidera teamu* :P

*co tam teamu - dreamteamu!;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chetnych bedzie wielu, ale ilu naprawde bedzie grac??

Ja proponuje na team leadera wybrac narazie(zlbo na stałe) Żuber'a (jak to sie odmienia).

Popieram, Żubr to klasa sama w sobie - mam nadzieję, że się dużo od niego nauczę, poza tym nadaje się na lidera teamu* :P

*co tam teamu - dreamteamu!;)

Jestem za, chociaz nie wiem jak gra Żuber ale jesli on ma też robic serwer

to dobrze mój komp nigdy by nie pociagnął tylu graczy ledwo mi chodzi ET.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Jeszcze niedawno bylem noob'em. Teamlider to powazna funkcja i ja bym proponowal Volta. Jest moderatorem wiec ma juz jakies doswiadczenie.

Jezeli chodzi o pomoc to pomoge jak bede umial.

*Popatrzcie jak sie namnozylo postow w ciagu jednego dnia.

*Mam nadzieje, ze mnie nikt o statsiarstwo nie posadzi :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, bez przesady. Jeszcze niedawno bylem noob'em. Teamlider to powazna funkcja i ja bym proponowal Volta. Jest moderatorem wiec ma juz jakies doswiadczenie.

Jezeli chodzi o pomoc to pomoge jak bede umial.

*Popatrzcie jak sie namnozylo postow w ciagu jednego dnia.

*Mam nadzieje, ze mnie nikt o statsiarstwo nie posadzi :wink:

Volt moze tez być liderem, ja tam nie mam doswiadczenia aż takiego, :P Żuber bys mu pomagał.CO? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za, chociaz nie wiem jak gra Żuber ale jesli on ma też robic serwer

to dobrze mój komp nigdy by nie pociagnął tylu graczy ledwo mi chodzi ET.

Moj komp nie nadaje sie(jak na razie; mam zamiar niedlugo zmodernizowac kompa) na server ET (do CSa owszem) bo juz jak 2 osoby weszly do mnie to mi skakac zaczelo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...