Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kabura

Wolfenstein (seria)

Polecane posty

*a ile ich już było;)

Jeśli Qn'ik tu zajrzy to moze liscika nie bedzie czeba pisać. *ja np. nie wiem ile ich było? :wink:

Dobra, z ciekawości tego maila już wyśle - bo Qnik ma dużo zajęć, a na maile chętnie odpowiada...

*tylko ja wiem ile ich było, a co? Miałem wszystkie upubliczniać :P

UPDATE Już wysłałem;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*a ile ich już było;)

Jeśli Qn'ik tu zajrzy to moze liscika nie bedzie czeba pisać. *ja np. nie wiem ile ich było? :wink:

Dobra' date=' z ciekawości tego maila już wyśle - bo Qnik ma dużo zajęć, a na maile chętnie odpowiada...

*tylko ja wiem ile ich było, a co? Miałem wszystkie upubliczniać :P[/quote']

*tak z ciekawosci pytałem, a nie wiem czy Qn'ik zdązy Ci odpisać no przed chwila poiadomił że wyjedża. :wink:

PS. Już? Szybko! :lol:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*tak z ciekawosci pytałem, a nie wiem czy Qn'ik zdązy Ci odpisać no przed chwila poiadomił że wyjedża. :wink:

PS. Już? Szybko! :lol:

hehe, no to odbierze jak będzie miał możliwość...tymczasem musimy się jakoś dogadać w sprawie ET "tradycyjnymi" metodami :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:DChwale boga i twórców gry ET.Pies mi prawie zdechł z głodu( ja wyglądam nie lepiej),dziecko mnie nie poznaje(te przekrwione oczy),żona nie dopuszcza do łoża a ja gram,gram,gram.Ogólna ocena 10+++++++.Więcej takich gier a elektrownie będą najbogatszymi firmami! :twisted: :evil: :twisted:
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

*tak z ciekawosci pytałem, a nie wiem czy Qn'ik zdązy Ci odpisać no przed chwila poiadomił że wyjedża. :wink:

PS. Już? Szybko! :lol:

hehe, no to odbierze jak będzie miał możliwość...tymczasem musimy się jakoś dogadać w sprawie ET "tradycyjnymi" metodami :wink:

Tradycyjne metody, to znaczy? :wink:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjne metody, to znaczy? :wink:
Tutaj - na forum, uzgodnimy liczbe chętnych, ich funkcje w zespołach, mapke no i oczywiście termin gry...

A to to dobrze, tylko nie wiem czy bede mógł sie podłaczyc, :cry: bo mi Kaza nie działa :cry: . Moge pomóc narazie na forum, a jak bedzie działać to wskoczę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos mi sie zdaje, ze to troche potrwa. Niewiele osob tu pisze i chyba w ten sposob nie znajdziemy ludzi do gry.
Dlatego w dziale "Propozycje nowych wątków cz2" postuluje o odpowiedni dział - także dla Sof'a, Q2 itd...
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tez starszy medyk polowy :P zglasza chec udzialu w tym szalenczym przedsiewzieciu. Na poczatku proponuje zgadac sie przez gg na jakis trening i moze jakis spar z ekipa [CDA], ale baty bysmy dostali :D

A za stworzeniem dzialu dal gier FPS tez jestem na TAK. bo coraz wiecej ich dajecie.

pozdrowienia i do zobacznia na polu walki, moze ulecze was kiedys :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sadzac po opiniach forumowiczow to jest naprawde nielza gierka ale mam do Was kilka pytan:

1. czy graliscie kiedykolwiek w Day of Defeat???? to jest cos bardzo podobnego do ET (a raczej ET jest podobne do DoDa bo no byl pierwszy)?? wg mnie jest to najlepsza strzelanka sieciowa (ale przypominam NIE gralem jeszcz w ET). przed dodzikiem gralem maniakalnie w CSa ale porzucielm go dla nowej milosci :) . duzo broni (cos kolo 21) duuuuzy realizm (jedna kula z np mausera i do piachu) i ogrrrrrromna wgrywlanosc. ciekaw jeteem czy jak zagram w ET to znowu zmienie swa milosc.

2. czy ET jest darmowym dodakiem dzialajacym BEZ RCTW???

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TAK ET jest darmowy NIE WYMAGAJACY do dzialania RTCW... sciagnij sobie ja dzis sciagnolem iiii... mam ochote powiedziec jedno.. a mianowicie... hmmm... niech będzie "ojej" ... a dlaczego, dlatego -hmm gdy chce wejsc na serwa zaczyna mi sie plik sciagac (widocznie jakiegos brakuje bodajrze cos TRAINYARD.PK3 ii jeszce jakiegos tam)hehe problem w tym ze w polowie zrywa polaczenie bo cos mu tam nie pasi argh... jutro poinstaluje all pathy aa jak to nie pomoze to... ojjjj ojjj bedzie placz i zgrzytanie zebow :P:P:P

Rozumiem frustrację z powodu niedziałającej gry, ale to Cię nie upoważnia do używania takich słów. Na przyszłość uważaj - SolariS

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja gralem w DoDa i calkiem przyjemnie sie gralo. Pokazal mi go kolega, ktory nalezy do klanu Recon (mistrzowie Polski, nie wiem czy aktualni).

ET troche sie rozni. Od jednej kuli raczej sie nie zginie.

Juz mowilem, ze ET mialo byc normalnym dodatkiem do RTCW. Jest to oddzielna, darmowa gra. Jesli jeszcze nie masz to sciagnij stad http://www.cdaction.pl/zasoby/1/wolfet.exe

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm sadzac po opiniach forumowiczow to jest naprawde nielza gierka ale mam do Was kilka pytan:

1. czy graliscie kiedykolwiek w Day of Defeat???? to jest cos bardzo podobnego do ET (a raczej ET jest podobne do DoDa bo no byl pierwszy)?? wg mnie jest to najlepsza strzelanka sieciowa (ale przypominam NIE gralem jeszcz w ET). przed dodzikiem gralem maniakalnie w CSa ale porzucielm go dla nowej milosci :) . duzo broni (cos kolo 21) duuuuzy realizm (jedna kula z np mausera i do piachu) i ogrrrrrromna wgrywlanosc. ciekaw jeteem czy jak zagram w ET to znowu zmienie swa milosc.

2. czy ET jest darmowym dodakiem dzialajacym BEZ RCTW???

Powiem tylko tak ze tez maniakalnie gralem w cs'a, o dod tylko sie odbilem zagralem raz i bardziej podobal mi sie Battlefield 1942, z gier wojennych. Gralem w to w kawiarence co tydzien nocka i granie przez 10g w domciu meczylem boty. Niedawno zalozylem sobie neta i chcialem sobie pograc w jakiegos FPS, mial to byc cs ale juz mi sie dawno przeladl szukalem, szukalem i znalazlem demo RTCW, nawet nie uwiezycie ile ludzi gra jeszcze w demo, mialem sobie org kupic ale w lapki wpadl et i no w sumie przez 1 dzien juz 10 g prawie pykam. Nie moge sie oderwac.

Jednak mam taki maly apel do graczy, pamietajcie ze kazdy kiedys byl newbie i wyzywanie kogos od debili nie pomaga. Dodatkowo to nie gra dla statsiarzy tu liczy sie gra druzynowa, sam nic nie zdzialasz no chyba ze team sie zagapi, a ty akurat miales cos wysadzic i jestes sam w bazie, nikt cie nie atakuje), ale wtedy tez "lepsi" gracze maja pretensje do noobow jak bylo wyraznie slychac "Dynamite planted".

Hmmm cos jeszcze chcialem powiedziec ale zapomnialem, a przypomnialem sobie, szanujcie prace medykow i pamietajcie oni tez maja ograniczona ilosc apteczek, jaka moga wyrzucic. Wiec nie denerwujcie sie jak medyk wam nic nie rzuci, a pisanie ciagle nie moge pasek mi rosnie nie ma sensu :P. I jak wzywacie nas bysmy wam dali zastrzyk, to nie wciskajcie w ostatniej chwili skoku. Bo uleczymy was nie martwcie sie :D

Ponownie pozdro na polu walki :D niech strzykawki beda z wami

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak gram medykiem wkurzaja mnie 3 rzeczy, ktore robia inni gracze(2 zostaly juz wymienione). Trzecia rzadko sie zdarza ale jednak. Jak komus zostalo niewiele zycia(HP) to nie ma co sie bawic apteczkami. Trzeba go po prostu dobic i wtedy uzyc strzykawki. Niektorzy tego nie rozumieja i daja complainy, co mile nie jest.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tym, ze bez engineera ani rusz. Ktos nim musi grac. Jak nie bedzie chetnych to ja nim moge gra.

Aaaa, przeciez musza byc 2 teamy. No chyba, ze chcecie klan zalozyc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zapominajmy o tym, ze bez engineera ani rusz. Ktos nim musi grac. Jak nie bedzie chetnych to ja nim moge gra.

Aaaa, przeciez musza byc 2 teamy. No chyba, ze chcecie klan zalozyc.

Tworzymy team, który zgniecie redakcje CDA! :P
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...