Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Polecane posty

Nie wiem ile ważą dema, słyszałem, że niektóre gry trzeba zainstalować.

Dema tak jak napisał Dirian, niektóre gry trzeba instalować - zajmują wtedy mniej więcej 1-4GB. Dochodzą też aktualizacje i DLC ( zależy od gry, ale więcej niż 1GB rzadko zajmują ). Niedługo wyjdzie też GT5, przy którym będzie możliwość instalacji 10GB danych ( można oczywiście nie instalować ).Pamiętaj również że są jeszcze gry z PSN. Zajmują od 200MB, nawet do kilku GB (chyba więcej niż 3 nie widziałem, oprócz infamous, który choć jest na PSNie to dalej jest "normalną" grą :P ).

Jeśli nie masz zamiaru wgrywać sobie na dysk filmów itp. to 120GB(tak naprawdę to będzie tam ze 100GB do użytku ) do samych gier spokojnie starczy, a te kiilka(naście) filmów też tam wrzucisz .

Tak czy inaczej - oferta Diriana jest obecnie najlepsza. Jeśli nie chcesz kupować na allegro to możliwe, że bodajże w Saturnie jeszcze jest dokładnie taka sama ( na pewno była ).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym na twoim miejscu wybrał konsolę o mniejszej pojemności , chyba że naprawdę będziesz ściągał BARDZO dużo demek. Niektóre gry trzeba instalować ale nie wszystkie gry mają tę czynność (zwykle po jakieś 10KB-5GB xP), zaoszczędziłbyś kaskę na gierki :)

Tak na zboczu xD, to to mój pierwszy post , pozdrawiam wszystkich ! :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, ja zakupiłem moje ps3 używane, jednak z roczną gwarancją, naprawdę opłacało się ponieważ wydałem 730zł a w zestawie był pad + Resistance + dysk 40GB, który raczej starcza... ale bywa ciężko, mimo wszystko polecam ci rozejrzeć się na allegro, za podobną ofertą do mojej, chyba że jesteś rozpieszczonym gnojem, i musisz miec wszystko nowiutkie ... pzdr

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mimo wszystko polecam ci rozejrzeć się na allegro, za podobną ofertą do mojej, chyba że jesteś rozpieszczonym gnojem, i musisz miec wszystko nowiutkie ... pzdr

To nie jest kwestia rozpieszczenia czy nie. Sam wziąłem 250GB, a nie 120 głównie ponieważ różnica między 250 a 120 wynosiła 80-100zł(za te 999zł za 120 wziąłbym najprawdopodobniej właśnie ten model). Jednak obecnie mam sporo gier z PSN ( około 20, w tym 4 albo 5 to "normalne" produkcje), pełno filmów, muzyki, zdjęć,dem może z 6-7i z 220, ( coś koło tego ) zostało mi obecnie 50-60GB. Stało się tak głównie dlatego, że mój PC ma dysk 160GB i trochę ciężko przechowywać tu rzeczy. Tak jak pisałem - trzeba określić czy będzie się wgrywało na dysk filmy,muzykę,zdjęcia, dema i szalało z grami z PSN.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To go odeślij na gwarancję skoro jest wadliwy.

Jak kupię ps move i coś się zawiesi/zepsuje to wtedy oddam.Mam jeszcze 7 m-cy czasu na zastanowienie się :].Płytę wyczyściłem-co ciekawe w muliplayerze [jak uda mi się wejść,bo mam problem z NAT-em]nie zawiesza mi się nawet po kilku godzinach grania.Więc albo problem z płytą albo dysk twardy.

Żeby nie było offtopu

Aronek128J-jeżeli zamawiałbyś gry przez internet to polecam 3kropki-szybko,dość tanio i solidnie :]Ostatnio widziałem tam Bad Company2 za 130 zł ale chyba promocja się skończyła ^^

A co do gier-jest dużo tanich hitów jak Killzone 2 ,Resistance,Infamous,Dirt 2...więc do wyboru do koloru :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj byłem w Media Markt i widziałem dosyć ciekawą ofertę Playstation 3 slim. W zestawie była konsola z dyskiem 250 GB, 2 gry (Uncharted 1 i 2) oraz kabel HDMI za 1359 zł. widziałem również PS3 z dyskiem 320, ale ten zestaw był już nieco inny (konsola 320 GB + starter pack z Move'em) za 1399 zł chyba.

Tak czy inaczej polecam Ci ten pierwszy zestaw - konsola 250 GB, 2 gry (wartość nówek to 100 + 70 zł), kabel HDMI (wartość 70-100zł). Więc będziesz miał i w co pograć i czym podłączyć konsolę pod HDTV.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio widziałem tam Bad Company2 za 130 zł ale chyba promocja się skończyła ^^

Aha.

A co do gier-jest dużo tanich hitów jak Killzone 2 ,Resistance,Infamous,Dirt 2...więc do wyboru do koloru :]

Chyba sobie żartujesz Oo

Killzone 2

3 kropki - 80zł ; allegro - 55zł nowa, 40-50 używka

Resistance : FoM

3kropki - 80zł (ocb?!); allegro - 25-30zł używka, 49 nówka

infamous daje radę ( 59zł - podobnie jak na allegro )

Jeśli kupować gry - tylko Allegro lub fora ( osobiście używam ps3info.pl i sporo okazji już znalzłem :) ).

EDIT

2 gry (wartość nówek to 100 + 70 zł), kabel HDMI (wartość 70-100zł).

U2 to 70-75 na allegro, DF 59 - mówię oczywiście o nówkach. Nie wiem jaki kabel HDMI tam dają, ale przy długości 1,8m nie ma żadnej ( nawet minimalnej ) różnicy między takim za 20zł a takim za 100 :).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie polecam zacząć od starszych gier. Ceny są niskie, i wiele z nich ma kolejne cześci ( które są najczęściej powiązane fabularnie ).

Na początek : Uncharted : Drake's Fortune, Resistance Fall of Man, inFamous, Motorstorm Pacific Rift ( wyścigówka, więc pierwszej części nie trzeba koniecznie posiadać :P ),LittleBigPlanet, Killzone 2. Dorzuć do tego rózne, też trochę starsze multiplatformy. Dopiero później jak ogarniesz wszystkie gierki z 2007-2009 kup sobie kontynuacje, lub gry które niedawno wyszły ( Heavy Rain, Gow, Demon Souls).

Wiadomo - niektóre z tych gier mogą Ci się nie spodobać. Poczytaj recenzje, pooglądaj filmiki.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resistance - nie było II Wojny Światowej. Zamiast tego ziemię zaatkował Chimery -kosmici(Himery?). Ty, jako żołnierz oczywiście walczysz z nimi. Oczywiście są też inni żołnierze, walczący z Tobą ( ~połowa gry to bieganie samemu, druga w grupie ). Nie chcę tu zbytnio spoilerować o fabule, ogólnie polecam gierkę tym bardziej, że jedynka to 25-30zł za używaną, a 2jka około 50zł.

Aha, Motorstorm >>>>>>>>>>> Split/Second. Hot Pursuit jeszcze nie wyszedł, a jak wyjdzie będzie kosztował 200zł. Motorstorm : PR kupiłem używkę za 50zł i naprawdę polecam. Jeśli już to bierz Burnout Paradise. Jak chcesz coś nie-arcade'owego to Shift (również ~50zł)byłby dobrym wyborem. Zawsze też możesz poczekać na

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dragon Age - musisz lubić RPGi. Poziom trudności jak ustawisz sobie na easy nie będzie wyzwaniem. Ogólnie jest sporo gadania, taktyczna walka.Ciężko powiedzieć czy Ci się spodoba - to zależy od Twojego gustu. Mi osobiście baaardzo się spodobała. Przeszedłem sobie raz na PC i jak poprzechodzę gry na Ps3 które mam to kupię sobi tym razema na konsolę.

Prototype - całkiem niezła gierka, ale to jest praktycznie to sam co infamous. IMO wybierz tylko jedną z tych gier.

Jeszcze co do acradeowych wyścigów - Burnout w singlu jest strasznie słaby, jednak w Multi naprawdę świetnie się gra ( z DLC cops & robbers szczególnie ).W motorstormie : PR natomiast bardzo fajnie jeźdźi w singlu jak i multi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam się z Dirianem. Kup najpierw God of War collection, a potem dopiero ''trójkę''. Dlaczego? Po pierwsze poznasz całą historię Kratosa od początku, a po drugie z pierwszych części otrzymasz dobrą grafikę, a z trzeciej genialną :) Polecam Ci również bijatyki, bo w nie na konsoli gra się świetnie. Proponuję Ci Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 2 (niedługo się ukaże, ale z gameplay'ów widać, że to bardzo dobra bijatyka w 3D), a jeśli wolisz coś mniej ''mangowego'' to wybierz Tekkena 6 czy Street Fightera 4.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...