Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

A ja w HT nie robiłem nic przez ostatnie 3 tygodnie... Podjąłem decyzje. Uznałem że lepije nie grać, niż grać słabo. Do czerwca zawieszam HT, zacznę wtedy jeszcze raz, bo teraz 0 czasu na to :| Może wtedy uda mi się zbudować lepszy zespół. Do tego czasu będe jedynie czytał jak Wam idzie w waszych ligach. Powodzenia! :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to czekamy na meldunek w czerwcu, del :)

Ja wygrałem 3 mecze z rzędu i jestem deugi w tabeli- 3 mecze 9 punkciorów :) Ostatni mecz był najlepszym w mojej karierze- 5:0 na wyjeździe, 31 gwiazdek zespołu, a siła formacji przerosła 100( według HCP ). Tak dobrze, to jeszcze nie było! A teraz dość ciężki mecz z gościem, który ma atak na miarę VI ligi, ale reszte zespołu beznadziejną i spadł już chyba o 2 ligi :) Dziwny typ, do tego czasem gra 4-3-2 :? Moje rezerwy przegrały z nim w sparingu 3:5 prowadząc przez większość meczu, więc powinno być dobrze.

Wczoraj miałem najdziwniejszy mecz w karierze- grałem z jakimś niemcem- 3-4-3 i kontra, zacząłem od prowadzenia 3:0 po 2 golach bocznego obrońcy ustawionego na def! Prowadziłem 3:2 do 84 minuty meczu. Spotkanie zakończyło się wynikiem -uwaga- 4:6!!! W ostatnich 6 minutach oni strzelili 4 a ja 1 :shock: Niewiarygodne, sam nie mam pojęcia dlaczego coś takiego się stało. Ale za to będę miał co wspominać :)

Mam pytanie- Jak to jest ze skokiem umiejętności??? Bo level potrafi skoczyć bez żadnego treningu :?: Na bank, bo mi kumpel pokazywał, a i ja miałem taką akcję w zespole.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój jutrzejszy mecz będzie jednym z ważniejszych w sezonie - mogę awansować już jutro na 2 miejsce w tabeli :D

sądząc po statystykach obu zespołów będzie to naprawdę ciekawy mecz gdyż mamy naprzeciw siebie:

oto Hamulec Będzin [mój przeciwnik]

Pomoc: nędzny (maks.)

Prawa obrona: zadowalający (maks.)

Środek obrony: fantastyczny (min.)

Lewa obrona: solidny (wysoki)

Prawy atak: fatalny (maks.)

Środkowy atak: kiepski (wysoki)

Lewy atak: fatalny (maks.)

HatStats 127

LoddarStats 4.71

PStats 12.13

i moja Łodzianka

Pomoc: kiepski (wysoki)

Prawa obrona: słaby (maks.)

Środek obrony: słaby (wysoki)

Lewa obrona: słaby (niski)

Prawy atak: przeciętny (min.)

Środkowy atak: kiepski (niski)

Lewy atak: fatalny (maks.)

HatStats 109

LoddarStats 5.15

PStats 11.66

w moim wypadku wziąłem staty z ostatniego sparingu [343] a u przeciwnika wybrałem mecz z najwyższymi statami przy jego standardowym ustawieniu [532]

z tego wynika że mecz powinien być zacięty, ale na korzyść Hamulca, jako że oni grają wybitnie defensywnie i to BEZ KONTRY o dziwo, to będę grał swoje czyli 343 i to przeciwnik musi grać to co ja będę narzucał na boisku.

w pomocy będę miał przewagę niemal napewno [w ostatnich meczach max pomocy Hamulca to nędzny(maks.)] a ja daje najlepszy skład jaki mogę wystawić, a do tego forma mojej drużyny wzrosła wczoraj bardzo mocno :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, 6:1 ze słabeuszem- 4 wygrana z rzędu :) Ciągle tracę 3 punkty do FC Flyera, który wygrał wszystkie mecze( w tym ze mną 3:2 ). Tyle samo punktów co ja ma HIND, ale ja ich 3:1 ograłem bez większych problemów. Niestety, straciłem obydwu napastników :( Radulski- 3 żółta kartka :x a Barszczewski( hat-trick w meczu ) wybił palec:((( 1 tydzień - raczej nie zagra za tydzień:( Nie wiem czy nie kupić nowego napastnika, ale wszystko zależy od formy kopaczy. Ogółem jest bardzo dobrze, oby mój zespół nie zaczął odstawiać dziwnych akcji, jak w zeszłym sezonie ( 2:5 u siebie ze słabym zespołem! a statystyki były wyrównane- do dziś nie wiem o co wtedy chodziło ). Miałem już 5 graczy z 3*, byłoby 6, gdyby nie kontuzja Barszczewskiego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szypie - jak ma +1 to walnij paru doktorków i do niedzieli będzie sprawny :->

ja teraz zremisowałem z zespołem z 2 miejsca i wciąż jest stała sytuacja - 3 miejsce 1 punkt za kolesiem na 2 pozycji ale on wciąż nie grał z liderem :-D za to mój pomocnik dostał czerwoną, a obrońca kontuzja +4 ... Christoph ma pecha do kontuzji, to chyba 3 odkąd go kupiłem :/ jak wyzdrowieje to go sprzedam i kupie kogoś mniej kontuzjogennego.

gwiazdki - jak narazie mój rekord to 4,5* napastnika, ale tylko raz sie zdarzyło i to dawno. zresztą "gwiazdki nie grają" co ci powie każdy menago na forum {poza FdP oczywiście}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gralem z liderem ktory jest sporo ode mnie lepszy, wiec strzelim MOTSa. Wygralem z trudem 2-1. Obecnie jestem 3, za wspomnianym rywalem i jeszcze jednym zespolem ktory takze spadl z VII ligi. Bedzie ciezko awansowac tym bardziej ze najblizszy mecz bedzie trudny, ale musze jakos wygrac. Z ciekawostek wczoraj w polowie meczu stracielm czolowego napadziora i za niego wszedl...bramkarz. Nie wiem jakim cudem pominalem ustawienie rezerwy i wyszedl taki klops. Jakos wygralem mimo ze tgak jakbym gral II polowe w 10. Teraz mam 3 waznych zawodnikow na kontuzjach w tym jeden ma +2. Z czerwnoej kartki powraca najlepszy pomocnik i mam nadzieje ze jakos chopaki pozdrowieja do niedzieli bo inaczej bedzie krucho z utzrymaniem chocby 3 miejsca. Jedyne co pociesza to finanse ktore ostatnio arytmetycznie rosna, to i szkolke pilkarska w koncu zaczelm rozwijac.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lol czy wy naprawdę nie korzystacie z

1. kalkulatorów kontuzji

2. lekarzy

:?:

dzisiaj gadałem z Szypie`m na gg o tym i widzę że Lord popełnia ten sam błąd...

no ale w skrócie:

w wątkach przyklejonych na forach hattricka {polska, fdp} jak i w foxtricku {plugin hattrickowy do firefoxa} są linki do kalkulatorów które ładnie pozwalają wyliczyć przy ilu lekarzach kiedy dany grajek sie wykuruje :D potem pozostaje zatrudnić odpowiednią liczbę i już będziemy mieli wyleczonego grajka na odpowiedni mecz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znalazlem nigdzie czegos takiego jak kalkulator kontuzji, a i by sie przydalo bo nie wiem ilu wewalic lekarzy, obecnie mam 6 kuntuzjowanych zawodnikow, chyba zatrundie 10 z braku pomyslu, bo skladu nie bede mial na niedziele.

http://www.student.kun.nl/rvanaarle/injury.php

trzymaj :P

Suma zakupów: 3 599 382 zł

Suma sprzedaży: 6 713 828 zł

Różnica: 3 114 446 zł

Liczba transferów: 93

fiu fiu fiu... sam sie nie spodziewałem że tak ładnie mi dobór grajków wychodzi :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Popylacie w to jeszcze? Mnie ogame troche ostatnio bardziej zaabsorbowal i olalem HT. Prawie miesiac nic nie robilem, efekty przyszly szybko. Komp nie wpuszczal oczywiscie domyslnego skladu tylko konstruowal wlasny. Obecnie 4 miejsce 6 pkt straty do lidera i 3 do vice. Odrobic w tym sezonie raczej sie nie da czyli kolejny bede musial walczyc. Bramkarz mi sie do fantastycznego wytrenowal teraz nie wiem czy go nie sprzedac i w cos bardziej wielorazowego kase zainwestowac. 3,5 banki gosciu powinien pojsc, mam teraz 700k to jakbym dobrze pojnwestowal na transferach to moze bym cos zarobil. W tym miejscu wiki powinien sluzyc rada bo to on sie fortun na transferach dorabia co widac w poscie wyzej :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe, ja mam teraz wkurzającą sytuację:

zagrałem Va Banque:

Albo wygram z Hamulcem i walczę o 1 miejsce dalej z Przełęczą, albo przegram i odpuszczam sobie walkę o awans i zostaję na 3 miejscu...

przegrałem, ale ten łosiek z 2 miejsca przegrał banalny mecz i teraz jestem drugi :/ na miejscu z awansem ale bez kasy :/

co do kasy z transferów: owszem nieco przyszło ale sporo poszło...

także ja bym tego fantastyka ciągnął dalej w treningu do skutku. masz 700k, także nieźle stoisz finansowo, drugi bramkarz powinien też sie powoli trenować [loguj sie choćby po to aby ustawiać spary]

a co do ogame - też w to gram ale mi nie przeszkadza w HT :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, próbowałem ostatnio zarejstrować do tego Hattricka, ale niestety po kilku dniach oczekiwania dostawałem mejla od serwisu, że moja rejestracja sie nie powiodła czy coś takiego. Czy to ma jakieś znaczenie że mieszkam za granica? Czy może są jakieś inne powody odrzucenia mojej rejestracji?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trzeba się rejestrować w grze w tym samym kraju z którego się fizycznie wysyła zgłoszenie. w innym wypadku ligi takie jak Angielska, Włoska, Hiszpańska czy Niemiecka byłyby przepełnione obcokrajowcami.

aha gdybyś miał problemy z rejestracją to opisz swój problem na maila <nazwa kraju po angielsku>@hattrick.org mail powinen być w języku kraju w którym się rejestrujesz lub po angielsku.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hohoho, za 5 minut gram o awans... Jestem drugi, ale mam tyle samo punktów co trzeci zespół w lidze, z którym właśnie gram. Emocje są ogromne, nie mogę przegrać tego meczu! Muszę wygrać jak największą różnicą bramek, bo w ostatnim meczu gram z liderem. Ustawiłem motsa, z liderem chyba też ustawię, to może remis by się udało osiągnąć. Jeśli wygram, to będę miał 3 punkty przewagi i przynajmniej 4 bramki przewagi przed ostatnią kolejką! Módlcie się za mnie!!!

Chwila po przerwie i jest 0:3

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie mi powiedzieć ile trzeba mniej więcej czekać aż się otrzyma drużynę? Bo pokazuje mi od kilku dni, że na liście oczekujących w wybranym kraju znajduje się obecnie 12 użytkowników a jednocześnie jest napisane, że wczoraj w tym kraju przydzielono zespoły 40 użytkownikom.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to znaczy że jeszcze cie nie zweryfikowali, napisz maila na helpdesk`a :P [nazwakrajupoangielsku]@hattrick.org np poland.hattrick.org czy england@hattrick.com , mail powinien być po angielsku lub w języku kraju do którego piszesz.

a ja mam awansik do 6 ligi a co za tym idzie nie wyśpię się przez najbliższe 3 miesiące w niedziele :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

VI LIGA VI LIGA

ŁO DZIAN KA

VI LIGA VI LIGA

ŁO DZIAN KA

:D:D:D

tak tak udało się awansować do VI ligi już kolejkę temu, ale dziś przypieczętowałem to wygrywając u siebie przy pełnym 12,7k stadionie z liderem 5:3 [1:0, 1:1, 2:1, 2:2, 3:2, 4:2, 4:3, 5:3].

moich napadziorków ciągnę dalej w treningu [4*solid + 2*zadek mam obecnie] bo nie sprzedam żadnego poniżej znakomitego [za mało by mi sie to opłacało], 4 z nich ma boki w skrzydłowych, dwaj pozostali nie [bo grają jako ci dostawiani którzy nie mogą mieć FTW]

i mam nadzieję że reszcie FA CREW udało się wywalczyć satysfakcjonujące miejsca :D pochwalcie się :D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - no to widze ze obaj awansujemy tak samo :D z 2 miejsc do VI ligi :D

Raret - co trenujesz ? i jak wyglada twoj bilans 2 tygodniowy ? ilu masz zawodnikow i jakich ? jakich masz ludzi zatrudnionych w klubie ? opisz dokladnie wszystko co masz w klubie, jaki masz KK i wszystko inne co mozesz napisac. a juz jakos postaramy sie pomoc :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja niestety dopiero 5 miejsce w VIII lidze, w sumie jak widze to moglem awansowac, ale olalem ten sezon i procz kasy kltora sie jako tako zarabiala i zadowalajacej bazy juniorow, to nie mam nic. W nadchodzacym sezonie wypadaloby wyjsc bo siedziec trzy sezony w VIII lidze i nie wyjsc to juz powoli bedzie zakrawac na brak umiejetnosci w graniu ( i gdzie te tygodnie wysiedziane przed CM?). Zapuscilem sobie dzis rozbudowe stadionu niewielka. Dotrenuje jeszcze troche bramkarzy i mam nadzieje ze o tej samej godzinie w przyszlym sezonie bede w VII lidze z paroma ladnymi zawodnikami albo milionami na koncie. Musze sie poduczyc troche zarabiania na transferach bo ostatnio cos mi nie szlo.

Graty dla wikiyu i sleeskee'ego (cos ta odmiana chyba nie tego), reszcie i sobie wiecej szczescia i rozumu w nowym sezonie.

BTW troche zmienili wystroj ht, w sumie zmiany kosmetyczne ale mile dla oka.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee'go, tudziez lepiej rzec Slee :P Prosty sposob na awans- kupilem ciekawych juniorow ktorzy wraz ze starszymi kopaczami stworzyli ciekawa druzynke. Co zrobilem ? Ustawilem trening strzelecki na 100% i tak przez caly sezon :lol: W sumie wchodzilem raz na tydzien sprawdzic wynik, nie zmienialem skladu ni taktyki nic a nic ;) Raz ze pod koniec sezonu mialem na nowe transfery 2mln (moglbym miec wiecej gdybym jakiekolwiek towarzyskie gral ;)) a dwa, ze mam teraz znakomitych i fantastycznych napastnikow do spuszczenia na rynek ;) Teraz wciagam juz wybitnie wyspecjalizowanych kopaczy, ze minimum paroma skillami na wyzszym poziomie + specjal ;) Osobiscie wiecej przy Freekicku siedzialem, stad wygrane tamze 11-0 i seria 14 meczów bez porazki ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym ich na twoim miejscu jeszcze nie sprzedawal, lepiej ciagnac ich dalej szczegolnie ze masz gotowke na koncie. pozatym lepiej sie logowac dwa razy na tydzien, to ustalisz tez spara i masz juz 2*wiecej kasy i 2*wiecej trenowanych :P

co do wystroju - mi sie podoba w samym hattricku ale przyciski na forum przy pisaniu posta sa cienizna, no poza nowa wersja gwiazdek dla supporterow :P bo te sa fajne. podobaja mi sie tez nowe plastry, krzyzyki i kartki na stronie klubu z zawodnikami.

teraz czekamy na update z awansami :D:D:D

a Ty Hrabi to lepiej zajmij sie HT a nie CMem bo to nie to samo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...