Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Lord a wiesz co jest najgorsze? to że Espania zagrała MoTS`a a my normala a i tak udało im sie wygrać tylko 4:5 w dogrywce :/ teraz mają zjechane morale i ze Szfetrami nie powalczą :/ a ci też nieźli - walneli bramke Łotyszom najpierw w 90 minucie, a potem w dogrywce kurka wodna jego mać. a miało być tak pięknie - Polska-Łotwa ech w 100 minucie odszedłem od kompa na chwile wracam a tu po ptokach :/ oba mecze w plery mać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja nie oglądałem ani jednego meczyku, bo czasu za bardzo nie było :| Ale widze że wyniki nie za ciekawe:(

A w HT w międzyczasie sprzedałem obronce za pół miliona idealnie 30.12. Dodam że ma kontuzję +4, jutro będzie miał 29 lat i jak mu nowe TSI podliczą to jego nowy właściciel nie będzie za szczęśliwy :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh na forum HT pojawił sie fajny żart apropo wczorajszych meczy:

Mecz Szwecja - Łotwa, 5 minut przed meczem. Slinik "liczy" mecz... pada wynik 1:2... HT-Bjorn wytrzeszczył oczy i mówi to HT-Johana:

- coś jest źle... chyba

HT-Johan otworzył swojego laptopa i po chwili:

- fixed

:lol: po prostu padłem jak to przeczytałem :lol:

a czekamy na jutrzejsze kacowe finały MŚ :D zwycięzca jest już znany tylko nie wiemy jaki będzie wymiar kary za MoTSa w pół finale - ważniejsze dla nich było srebro niż złoto.

Gratulujemy Swetrom złota

jak wczoraj włączyłem HTlive`a po pierwszej połowie przy 1:4 akurat leciało u mnie 'mundialeiro' Pudelsów :D ale po chwili na wszelki wypadek wyłączyłem i przeszedłem na Hubcia i HTRadio :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to jak gra ktos w redakcji?? Eld??

jak chcesz sie o coś zapytać redakcji to w OCDA masz temat "pytania do redakcji" bo tutaj raczej nikt nie przeczyta takiego pytania.

a dziś udało mi sie fajnego juniorka wylosować tylko troche stary :/ bo 18 latek to jest

Bolesław Wierczyński (89898525)

Lat 18, zadowalający stan formy, zdrowy

Jest sympatyczny, zrównoważony i nieuczciwy

Poziom doświadczenia fatalny, przywódca zadowalający.

Specjalność: atletyczny

Narodowość: Polska

Wskaźnik TSI: 1 430

Pensja: 3 120 zł/tydzień

Właściciel: Łodzianka

Kartek: 0

Kontuzje: zdrowy

Kondycja: słaby Bramkarz: fatalny

Rozgrywanie: zadowalający Podania: przeciętny

Skrzydłowy: słaby Defensywa: kiepski

Skuteczność: solidny St.fragmenty: kiepski

oczywiście leży na TLu bo nie trenuje skuteczności.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WoooW całkiem fajny juniorek. Bym sobie kupił, bo trenuję pomoc, ale nie stać mnie :|

A wczoraj w pucharze wystawiłem obrońcę przez pomyłkę na pomoc, i przez to przegrałem w pucharze 1-5 :shock: Za błędy się płaci :roll: Pozostaje tylko liga...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, trafiłem na niezłego przeciwnika i przegrałem 1:2 :(:( :cry: Można się pochlastać:/// Przegrałem nędzną pomocą ja grałem 4-4-2 i miałem obu śr.pom. z przeciętną formą, a on miał 3-5-2 i 2 zadowalających i jednego solidnego :( Co tu gadać- szkoda. Wracam do treningu ogólnego!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szypie ile ty masz kasy na koncie że opyla ci sie ogólny trening ?

wg mnie jest to najbardziej opłacalna forma treningu graczy {razem z kondychą} ale potrzeba do tego olbrzymiej gotówki na starcie.

ktoś tu może zacząć mnie wyśmiewać ale taka jest prawda, a chcecie przykłady ? bardzo proszę:

*skala sezonu:

bramkarz: 2 skoki w sezon.

zadowalający 18 latek: 200-300k

znakomity 19latek ok 2-3mln

w ciągu sezonu 1,7-2,7mln

trenujemy dwu tylko więc zysk 3,4mln - 5,4mln

rozgrywanie {najbardziej liczny}

6 grajków po ok 300k każdy na zadku. w ciągu sezonu przy odrobinie szczęścia skoczą dwa razy i dojdą do znakomitego {1-2mln}

czyli zarabiamy ok 7mln w sezon + ok 3 mln w ciągu dwusezonowym {skrzydłowi} czyli wychodzi 8,5mln na sezon średnio

general: tu trzeba więcej wydać na starcie i sporo siedziec na TLu, to praktycznie jest daytraiding połączony ze skill tradingiem :D

kupujemy graczy z max słabą formą. pozwalamy im grać {dlatego trzeba kupować niezłych} z 1-2 mecze aż skoczy im ładnie forma o 1-2 poziomy i opychamy także:

w ciągu sezonu mamy 14 kolejek ligowych + 16 meczy dodatkowych co daje 30 meczy.

30 meczy * 11 zawodników * ok 100k na zawodniku to 33.000.000 złotych przy założeniu podbicia o 1 poziom formy w jeden tydzień. ale nigdy nie jest tak dobrze.

często trzeba go zostawić na dwa generale i wtedy lubi taki grajek skoczyć o 2 poziomy także:

30 meczy * 7 zawodników * ok 100k na zawodniku to ok 21mln na rękę.

ale jak już mówiłem gracz musi na starcie być niezły aby wachania formy były odpowiednio wyceniane a także abyśmy my mogli grać spokojnie w lidze także poziom znakomity/fantastyczny to podstawa a tu zawodnicy kosztują ok 2-6mln za sztuke. jednocześnie potrzebujemy 22 takich grajków a to już koszt powyżej 50mln złotych.

do tego trzeba pamiętać o doborze zawodników pod wytrenowaną taktykę, oraz o zimnej wojnie w morale przez rotacje zawodników.

z kondychą jest dość podobnie ale to można stosować z powodzeniem już na niższych poziomach finansowych. ale tu jest dodatkowa wada - straszna forma zawodników - przed sprzedaniem trzeba dać pograć temu na sprzedaż najlepiej pod generalem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon nowe nadzieje, bo w ostatnim jestem w plecy 0,5 mln ktore roztrwonilem bez jednego normalnego celu. Musze teraz ciagnac trening bramkarzy, ktorzy moze i nie sa starzy, ale kokosow na tym nie zrobie. Jak mialem kase to sie moglem przerzucic na pomoc, ale zfajfcylem. Kadra jest niestety slabiutka co mnie martwi. W sumie trening bramkarski niezle ryje reszte zepolu niektorym statystyki sie utrzymuja, a niektorym leca na leb. Stadion tez by sie lepszy przydal, bo na tym sie ludzie gnieta razem z moimi pieniedzmi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiki-yu :arrow: Człowieku, a o co ci chodzi?? Bo zupełnie nie kumam :) Mam około 1 mln, cały czas działam na rynku transferowym, kupuje za grosze i zyskuję kasę. Do tego na meczu pucharowym miałem 10 tysięcy kibiców a w zeszłym sezonie był nawet komplet. 7 rzeczników robi swoje, heh. Ja buduję mocny skład, na kasie mi jakoś nie zależy, w problemy finansowe popadłem tylko raz- jak zatrudniłem trenera nowego- ponad 300 tysiaków, to spore obciążenie dla budżetu. Ale 3 tygodnie bez kupowania nowych zawodników i budżet się wyrównał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jak zeszło na temat trenerów to się zapytam was, doświadczonych graczy :)

Jaki trener jest taki że tak to nazwę odpowiedni do niższych lig? Tzn. jakich macie i czy wam pasują? Bo ja mam tego samego od początku gry i zastanawiam się czy nie czas wymienić z okazji awansu do 7 ligi.Ale nie wiem na jakiego :?:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzisz Szypie - ja to widze w szerokiej perspektywie - żeby sie opłacał General bardziej od innych treningów to na jego starcie trza miec olbrzymią kase bo inaczej jedzie sie na groszach tak jak ja teraz.

dziś sprzedałem tamtego juniorka za 960k mniej wiecej. i właśnie sie zastanawiam nad tym co robić dalej - chciałem ciągnąć kondyche do końca sezonu w obecnym trybie, ale nie wiem czy to mi wyjdzie na zdrowie i czy nie spadne, ale chyba podejme decyzje po tej kolejce.

a narazie...

Na TLu solidny bramkarz

Jaakko Hintsanen (80532564)

Lat 22, przeciętny stan formy, zdrowy

Jest przyjemny, z charakterem i nieuczciwy

Poziom doświadczenia fatalny, przywódca słaby.

Narodowość: Suomi

Wskaźnik TSI: 2 790

Pensja: 12 480 zł/tydzień w tym premia 20%

Właściciel: Łodzianka

Kartek: 0

Kontuzje: zdrowy

Kondycja: przeciętny Bramkarz: solidny

Rozgrywanie: fatalny Podania: fatalny

Skrzydłowy: fatalny Defensywa: fatalny

Skuteczność: fatalny St.fragmenty: fatalny

jak widać przeciętna forma ale już po 1 - 2 meczach powinien wrócić do jakiejś lepszej bo dawno nie grał. w solid formie daje 3 gwiazdki według moich wyliczeń {nawet raz nie miał solidnej u mnie :/ pare razy tylko zadowalającą :/}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del--- ja moge ci powiedziec jak malo doswiadczony gracz, ktory dzieki wlsanej glupocie nie awansowal do VII ligi co sadze o trenerach. Mam trenera zadowalajacego, z przywodztwem nedznym i przecietnym doswiadczeniem. Kupilem go na samym poczatku gry , a na innego mnie nie bylo stac. Trudno mi tez powiedziec czy zmienilo sie cos wzgledem poczatkowego, ale przez 4/5 zeszlego zespolu zespol radzil sobie dobrze, morale tez niezle, podobnie chyba jak u ciebie skoro awansowales. Chetnie kupilbym o lepszych zdolnosciach przywodczych mimo wyszystko, ale to trzeba te minimum 2 mln miec.

wiki-yu --- jestes tu w sumie chyba najbardziej w hh zaangazowany powiedz mi wiec co daje dlugotrwaly trening kondycji. Z tego co wiem to zle wplywa na forme, poza tym i tak po zmianie kondycja szybko spada do zadowalajacej, dlatego tez chyba popularna jest technika trenowania kondycji miedzy sezonami, nie wplywa to na forme ,a akumulatory sie na jakis czas u zawodnikow laduja. Chyba ze mam zle informacje...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

HT nie hh :P w hiphopie nie siedze zbyt dobrze ;-) raptem troche Kalibra44 i PFKi starej znam :P no i jeszcze "piątek'' Liroy`a :P

a co do tematu :P

Kondycha sama w sobie daje nam to że w drugiej połowie {i dogrywkach} idzie nam sporo lepiej niż gdyby tej kondychy nie było - stąd przede wszystkim różnice w posiadaniu piłki między pierwszą a drugą połową.

u kogo potrzebne etc to w regułach jest więc nie będę przepisywał a w skrócie to trening kondycji przez caly sezon mija sie z celem jeśli... jeśli nie zmieniamy ciągle zawodników :P

aby kondycha, ogólny lub SP {zapomniałem o tym} się opłacały to trzeba mieć olbrzymią rotacje składu - ktoś wejdzie pare poziomów wyżej to wylatuje i wchodzi nowy :D i tak wkoło Macieju. :D on daje kase kosztem formy 1 składu.

a co do tego że jakoby kondycha szybko spadała - bardzo szybko spada z Fantastycznej na Znakomitą {praktycznie odrazu}, potem już wolniej i na Solidnej przeważnie sie zatrzymuje na ok sezon żeby dopiero spaść niżej także jak mamy 2 treningi Kondychy na sezon {w przerwie} to grajki mogą mieć znakomitą/solidną przez cały sezon jeśli mieli odpowiedni poziom wyjściowy.

a po jutrzejszym treningu kolejna dawka graczy może sie pojawić na TLu :D i tym razem zależy to od formy bo nie sprzedam kogoś ze znakomitą kondychą i słabą formą bo za niską cene osiagnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do kasy :arrow: Ja tam się nie spieszę z awansami. To będzie mój 3 sezon i chcę awansować koniecznie, ale na 7 ligę nie chcę nowego zespołu. Ja chcę opierać zespół na grajkach, których mam teraz. A przecież duże pieniądze łapiesz za mecze u siebie. Ja mam minimum 8 tysiaków na meczach u siebie, co mi daje 200 tys. na czysto za mecz. A jak mam komplet, to 316 tysięcy za bilet i jakieś 300 tys. na czysto. Teraz chcę awansować i się utrzymać w 7 lidze. Patrząc na niektóre zespoły- przy odrobinie szczęścia nie bedzie problemów :) No, ale najpierw trzeba awansować.

Aha- ja kupuję zawodników za frajer. Potem wychodzi, że sprzedaję ich za 2-krotność ceny :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i mamy start sezonu- na początek porażka 2:3, mimo ogromnej przewagi przeciwnika. Nie miałem pomocy:/ Musiałem ściągać pomocnika, bo miałem tylko jednego zdolnego do gry... No i 27% posiadania w 1 połowie, 30% w drugiej... Jaaa, wracam do gry skrzydłami! Ale mój kumpel miał większego pecha- prowadził do przerwy 2:0- przegrał 2:4 :D:D:D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja gładko przegrałem 2:0 i tyle.

no cóż, jednak kondycha zabiera za dużo formy :P do tego wylosowałem dziś zadowalającego napastnika w wieku lat 17, do tego mam masę 18 letnich napadziorów i chyba jednak to potrenuje bo forma może sie nieco przydać. do tego dzis opchnąłem rezerwowego bramkarza a obecnemu brakuje 1 treningu do skoku na solida.

pozatym Szwedzi coś zmienili w systemie przychodzenia kibiców na mecz - dziś spotkanie 7 z 8 w tabeli, przy wyzerowanych fanach i niskich kk gospodarzy i u Przełęczy był pełny stadion. ale pewnie za tydzień jak będzie mecz u mnie to będzie 'gradobicie z gniewem boskim' i mogę liczyć conajwyżej na ochronę że przyjdzie na mecz. ;-)

pozatym jak można zauważyć grałem dziś 3-4-3 co nie dało najlepszych rezultatów {confusion} ale już za tydzień będzie dobrze bo zagram tym tez w sparze i będzie już znakomite wytrenowanie formacji.

i jutro o 15 odbędzie się losowanie 1 rundy HT-Masters która odbędzie się 20 Lutego :D ciekawe jak to wyjdzie w pierwszym sezonie i zobaczymy jak pójdzie Polakom :P

a i wyszedłem na spory plus = 700k, zobaczymy za tydzień może cos mi odbije po treningu i najbliższym meczu {u mnie} i rozbuduje stadion jesli mialoby to przyniesc wymierne zyski, lub wzmocnie jaka formacje ?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dla odroznienia wygralem 4:1, ale to nie byl moj pierwszy mecz z nim wiec juz dawno rozpracowany tylko czekal na wyrok. Po pierwszej kolejce rokowania na awans sa srednie bo widze ze spadkowczie nie sa slabi jak ostatnio. Coz trenujem bramkarzy i sie obawiam ze zajmie mi to jeszcze spory kawalek przyslego sezonu. Jednego zostawie drugi bedzie musail sfinalizowac mlodych pomocnikow bo obecni sa slabiutcy.

Coby mi sie jednak zbytnio nie nudzilo moj napadzior dostal dwa tygodnie konutzji i bede musial chyba nieco zmienic formacje.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eja, pobudka hattrickowicze! Co jest? Liga się skończyła??? U mnie jest coraz lepiej! 2 mecze z rzędu wygrałem i jestem 3. A teraz gram z nowicjuszem, więc przewiduję wygraną. Posypała mi się obrona:( Na 4 tygodnie załatwili mi mojego najlepszego obrońcę! Najlepszego też w całej lidze!!! No ale trzeba sobie radzić. Nowy skrzydłowy i ma być 9 punktów w następnych 3 meczach!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe pierwszą kolejke przegrałem bo wciąż ciągnąłem kondycję {co teraz procentuje} przez co forma wciąż była strasznie cienka, i do tego grałem z najlepszym zespołem ligi {czyli... drugim beniaminkiem :D} który teraz ma 9pktów,

ale 2 i 3 kolejka to już mój popis :D szczególnie 3 kolejka:

do 74 minuty 2:0 dla PKS 4don, ale "Pańskie oko konia tuczy" wiki wraca z oglądania biathlonu i komentowania go na HTCzacie i... do końca spotkania już Łódź przejmuje inicjatywę i szybko 2:1, potem 2:2 iii 2:3 w końcówce :D

co do obrony - miałem ją opartą na zadowalających defensorach, ale najlepszy z nich z bokami, wysoki zadek złapał troche czasu temu +5... już ma +2 ale przy kontuzji jeszcze jednego grajka z obrony musiałem się zaopatrzyć dziś w nowego obrońcę - tym razem solid za ok 200k PLN. ale w kiepskiej formie, narazie pewnie go wystawie 'testowo' w lidze bo gram z cieniasem i licze że w końcu wskoczy mu wyżej forma... pewnie wtedy już wyzdrowieje reszta obrony i on pójdzie spowrotem na TL za wyższą już kwotę - w końcu będzie miał lepszą forme...

kasa - już całkiem nieźle, sporo transferów w ostatnim czasie, troche ST było i już całkiem nieźle stoje na nogach, po niedzielnym meczu {u mnie} i paru kolejnych grajkach sprzedanych chyba zacznę rozbudowywać stadion :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi sie srednio wiedzie. Wygralem co prawda 2 mecze, ale czuje ze nie jestem tutaj wsrod faworytow. Jedyne z czego sie ciesze to ostatni transfer, kupilem goscia za 20k z TSI 1290 a sprzedalem za 200k z TSI mniejszym niz gdy kupowalem. Poza tym podskoczyl mi bramkarz teraz jest znakomity, wiec moze sprzedam go na przyszly seozn i zajme sie treningiem pomocy, albo atakiem. Kasa w sumie jest bo ludzi u mnie kupa na meczach. Jedyne co mnie jeszcze martwi to kondycha i forma, zaniedbalem to troche. Zobacze jak bedzie po pierwszej rundzie, jesli nie bede mial duzych szans na awans to bede musial troche podreperowac te czynniki, z drugiej strony szkoda mi bramkarza.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zacząłem własnie małą rozbudowę stadionu za 600k

będzie wyglądał tak {już wg proporcji}

8001/3175/1270/254

zrobiłem to właśnie dla proporcji głównie, to kolejne rozbudowy już będą tańsze {teraz najwięcej kasy pochłonęła loża VIPów, a dalej będzie już wmiar e po równo

no nic jutro mecz ligowy z cieniasem, gram chyba po raz pierwszy 343 z dwoma skrzydłami {zawsze przy 343 grałem trzema innerami i jednym off skrzydłowym.} ale to znów tylko dlatego że mam nadzieje na zwycięstwo na PICu i w środę awans do kolejnej fazy tego [cup]a co w nim gram co nie będzie możliwe bez najlepszego składu a że tylko 5 grjaków z niedzieli może grać w środe to gram tak a nie inaczej :P

Pozatym <uwaga uwaga> JUTRO W ŁÓDZKIM HT SŁOŃCE według prognoz :D wreszcie szanse na prawie full stadion

co do transferów to kupiłem sobie solid obrońce {przy 343 trzeba powoli wzmacniać tą formację, ale docelowo ma być żle-dobrze-wspaniale {obrona-pomoc-napad(*)}

*-trenowany

więc zbytnio sie tym nie przejmuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...