Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Slesk - w poście z tabelkami i wynikami moim masz pogrubiony kawałek - przeczytaj go :P

Del - skąd ich mam ? no cóż zakupy + trening, kupiłem na początku poprz sezonu pomoc, podtrenowałem przez sezon i mam, teraz ciągne bramkarzy, zostawie sobie pewnie Weinera a Węgier La`ar pójdzie na sprzedaż jak będzie kasa potrzebna {znaczy ok -2mln będę miał wtedy pewnie :P a do tego jeszcze długo więc sie nieźle wytrenować powinien}

zresztą mam tylko 6 grajków z 2000>TSI>1000 i tylko dwu z tsi 2000+, przy czym dwu z tych 1000+ to bramkarze więc gra tylko jeden :P

zresztą teraz kupiłem dwu grajków :P i zaraz będę innych dwu sprzedawał najprawdopodobniej coby dociągnąć więcej składu do niezłej gry w sezonie :P są to dwaj zadowalający obrońcy z zad/przec kondycją w solid/przec formie :P

według HO jeden z nich powinien grać na 2,5 a drugi na 3 gwiazdki, ale to sie okaże w najbliższym sparze dopiero :P jeszcze sie zdziwicie jak 34 letni dziadek z TSI90 będzie zabierał piłke waszym napastnikom z TSI>2000 :P no ale jednak oszczędność na zakupie musiałem poczynić :P a chcę przy okazji wzmocnić skład więc... niestety ale wiek musi być taki że gracz będzie niesprzedawalny już

no tak i spara trza grać z jakimś cieniasem, bo cały świat ma teraz 1 faze Nation Cup`a :/ tylko ci pechowi ostatnioligowcy zawsze muszą mieć problemy :/

może ktoś z was chce rozegrać meczyk ? mam paru zawodników do przetestowania :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja w sumie bym zagral bo jest paru takich co jeszcze nie dostali szansy gry, a moze sie cudownie objawia. Pozatym wkurzajace jest czekanie na odpowiedz od 20 klubow czy ktorys z VIII ligowcow raczy sie kiedys zalogowac i przyjac zaproszenie, a z pafciem to juz chyba 4 razy gralismy :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del, zaakceptowalem spara, ale niech to bedzie oficjalny mecz Pucharu FA. Wynik idzie w tabele, a podczas gdy oni beda dokanczac kolejke my zafundujemy sobie spary z jakimis mocniejszymi druzynami ;) Bedzie wiekszy wybor, bo niektore mocniejsze z rodzimych pucharow poodpadaja ;)
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to pafcio powie ze pafcio sie wycofuje z HT. Powod: nawal nauki, a avaek bardziej wciagnal :P.

Logowac sie juz nie bede, jedynie napisze do HT-modow, czy kogo tam, zeby mi konto usuneli...

To ja zajme zaszczytne ostatnie miejsce w pucharze :).

Powodzenia i wytrwalosci reszcie zycze...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Del, zaakceptowalem spara, ale niech to bedzie oficjalny mecz Pucharu FA. Wynik idzie w tabele, a podczas gdy oni beda dokanczac kolejke my zafundujemy sobie spary z jakimis mocniejszymi druzynami ;) Bedzie wiekszy wybor, bo niektore mocniejsze z rodzimych pucharow poodpadaja ;)

No właśnie dlatego zaproponawałem mecz teraz w tej kolejce :) I tak byśmy grali za tydzień, to na jedno wyjdzie, a w przyszłym tygodniu zarobimy więcej niż w tym :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chciałbym zaprosić wszystkich na mój mecz z Hrabulą - jest to połączenie sparingu w HT z treningiem ET :P {tak tak pamiętam} no a serio to dopakowuję obrone na maxa {wg HO mogę mieć nawet wysokiego solida w środkowej obronie} kosztem reszty :P offcoz 5-4-1 z kontrą, :P jeden napadzior który może zagrać na 3,5* jak ostatnio, a reszta defensywnie.

wynik mam gdzieś, bo pewnie przy takim dopakowaniu obrony i CA wynik z jedną dwoma bramkami to max co da sie uzyskać bo Lord nie przebije sie do mojej bramki a u mnie nie będize miał kto atakować.

pozatym na dniach będą wybory, na kogo głosujecie ? ja sie zastanawiam między trzema kandydatami - Caglim, Happym i Asfaltem {w tej kolejności} przy czym jak Cagli nie odwali na konfie jakiejś głupoty to ma mój głos - miał powazne szanse na prowadzenie seniorów póki cube_ nie zdecydował złamać obietnicy sprzed 6 miesięcy a że miał świezy brąz z MŚ to pewne było olbrzymie poparcie pzphtP {polscy zauroczeni prezesi ht :P}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jako że jestem jeszcze nOObem w HT się zapytam PrO graczy :)

Przyjmijmy że chcę szkolić defensywę, żeby potem posprzedwać i mieć $$$

Jakich zawodników musze kupić (lata(17?), umiejętności) żeby potem mi się opłacało ich sprzedać. No i jaki trener i trening?

A co do wyborów, to nie wezmę chyba udziału, bo gram za krótko i nie znam jeszcze kandydatów na tyle dobrze, żeby wybrać najlepszego. Niech mądrzejsi zdecydują :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Raret - trzeba pamiętać o finansach, dlatego:

Del - zacznij od szkolenia bramkarzy, kupujesz jednego lub w ostateczności dwu, polecam kupić jednego 18 latka zadowalającego za ok 600tysięcy może 700. a przy odrobinie farta to w środku nocy uda sie zdobyć za taką kase nawet solida :P

wtedy kupujesz jednego i ciągniesz aż do momentu gdy twój budżet nie dojdzie do ok -1800000zł wtedy będziesz miał ok tygodnia na sprzedanie zawodnika zanim dojdziesz do -2mln, biorac pod uwagę że zejście z 0 do -2mln trwa ok dwu sezonów chyba {ja z +1,2mln na starcie, do obecnych 0zł zchodziłem przez cały sezon}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

im młodszy tym szybciej sie trenuje i tak jeśli 17 latek trenuje sie poziom ok 7 tygodni to 19 latek będzie już ok 9 tygodni {średnio, przy czym 7 dla twojego treningu może być równie dobrze zastąpione 1 tygodniem lub 20 tygodniami ;-)}

przy czym trenować opłaca sie ok 17-20 latków potem już za długo trwa.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie umówie się na sparing z kimś kto ma kk 400> pucharowy u mnie.

Bardzo proszę gdzyż mam duże problemy z kasą.

Prowadzę klub FC Żebracy (868627) i jestem w VIII.273

Każdy mecz mi pomoże

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chętnie umówie się na sparing z kimś kto ma kk 400> pucharowy u mnie.

Bardzo proszę gdzyż mam duże problemy z kasą.

Prowadzę klub FC Żebracy (868627) i jestem w VIII.273

Każdy mecz mi pomoże

tak to jest jak sie reguł HT nie czyta, jeśli szukasz meczu z kimś o wyższym kk od twojego to przedewszystkim trzeba grać na wyjeździe - przyjdzie więcej luda, a jako że każdy mecz towarzyski kończy sie podziałem kasy z biletów 50-50 to nie ma znaczenia gdzie grasz, byle w polsce oczywiscie. a narazie będziesz miał problemy ze znalezieniem dobrych sparingpartnerów - wszyscy w 1-6 i większość 7 lig gra w PP w tą środe podobnie jak reszta świata gdzie grają w pucharach krajowych.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mozna by rzec, iz mecz Pucharu FA odbyl sie awansen :mrgreen:

WKS Śląsk Wrocław RULEZ (Del) 4 - 5 Oldsql Rovers (sleeskee)

1-0 Brodzisław Orzech (16)

1-1 Marian Wicherski (27)

2-1 Dariusz Buszewski (34)

3-1 Jarosław Wiadomski (44)

3-2 Robert Chomiuk (45)

3-3 Robert Chomiuk (45)

3-4 Marcin Konowałek (59)

4-4 Marcin Kasprzak (60)

4-5 Berndt Lisenhofen (61)

Kolejny mecz, w ktorym stracilem 4 bramki, z tym ze tym razem moi byli skuteczniejsi. Zacieram raczki, bo gdy wroci moj pierwszy bramkarz to owa taktyka moze byc skuteczna i maybe powalcze o awans ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie dodałeś, że to ja byłem pierwszą drużyną, która ci tyle strzeliła... Aha,. od następnego tyg. już gram rezerownym składem, bo nie chce, żeby mi kontuzjowano zawodników =] Ale rezerwy mam takie, że spokojnie bym zajął mijesce w środku tabeli w 8 lidze... Mam 2 bramkarzy o takim samym TSI, niedługo, po sprzedaniu Szymona Różalskiego to oni będą trenowani. Dokonałem zakupu napastnika na miejsce szymonka.. Na razie grają razem... A potem Kazimierz Mallek będzie w 1 składzie. Jeśli ktoś zainteresowany 27latnim napastnikiem z (niedługo) fantastyczną skutecznością i myślę, że ok. 3000 TSI to piszcie tutaj =]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieknie zcal sie ten 15 sezon dla moich smerfikow. Zwyciestwo 7-1 prowadzenie w tabeli. W koncu bede mog poprowadzic druzyne od poczatku. Mam pytanie do tych co juz sobie conieco powygryzali na HT. Jaka postawe poczatkowo macie do juniorow? Z tego co czytalem to oplaca sie to tylko na dluzsza mete, ale mnie bardziej interesuje wysokosc funduszy na to przeznaczonych. czy dajac tygodnio 20k tez beda jakies w miare wymierne rezultaty? obecnie mam 250 tys na plusie wiec do bankructwa daleko.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja początkowo te dawałem 20k ale poczytałem troszkę poradników i zmieniłem na 80k.Gram od połowy zeszłego sezonu i właśnie szkółka wskoczyła mi na zadowalający poziom.Dzisiaj wyjąłem pierwszego juniora z TSI>1000.Co prawda nic rewelacyjnego(przeciętny bramkarz, TSI 1580),ale zawsze coś. Do tej pory reszta poszła do piachu, bo do niczego się nie nadawali.Na FdP czytałem, żeby na razie próbować wyciągac bramkarzy(bodajże do solidnego poziomu szkółki).Przy wydatkach na szkółkę 20k/tydzień dłuuugo będziesz czekał na jej rozwój.Co do kasy: ja mam 400K na minusie i na razie sie nie martwie zbytnio. Pierwszy mecz w sezonie 3-3, z czego 2 bramki strzelili mi w 90 min.

Moi to: Celiusze, liga VII.129

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...