Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Ja tu się loguję, żeby zobaczyć ile setek ludzi jeszcze w kolejce, a tu ZONK! już jestem w grze :)

Jakby co: paFci0, FC Kłobuck, liga VIII.972. Te 972 to znaczy że 972-ga ósma liga? LoL...

A tak w ogóle to zauważyłem pewną nieścisłość... Otóż na podglądzie ligi wyświetla się, że FC Kłobuck rozegrał już 9 meczy, w czym 10 goli strzelił, a 23 stracił; mam przez to 5pkt. ligowych... :? Jak to możliwe?

SAIRAM - pochwal się, w której jesteś?

VIII.972 to znaczy ze jestes w VIII lidze tyle ze w 972 grupie. Co do tych meczy to Twoj zespol rozegral ich pare pod wodza innego trenera ktory zbankrutowal lub sie znudzil, przez to wskakujesz na jego miejsce i nie musisz czekac nawet kilka tygodni na rozpoczecie nowego sezonu, ale za to mozesz dostac druzyne ktora jest w samym srodku sezonu i nie bardzo ma szanse wyjsc z grupy. Ja jestem FC Smerfy VIII.970 jakby cos

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

paFci0---> Jeśli link nie działa to poszukaj na forum hattricka tematu Jak wygrywać w dziale dla początkujacych. Jest tam około 5 poradników o treningu, o taktyce, o początkach w klubie itd. radze zajrzeć. :D Aha podawajcie też nr. swojego zespołu jakby ktos chciał grać sparing. LP Łódź VII. 743. (477972)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BastianP >> ja już jestem po sparingu z FC Smerfy (Lord Hrabula, jakby co) i niestety przegrałem 1:3 :( Ale pierwszy gol był mój! oczywiście strzelił go OBROŃCA :shock: .

W grze jestem: paFci0, FC Kłobuck (874225), VIII.972 liga.

A przede mną takie mecze: MOTS (2-gi w lidze), PIC (sparing), normal (5-ty w lidze), normal (7-my w lidze) i MOTS (lider).

Jakby co - ja jestem ósmy w lidze na osiem zespołów... :|

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja FC Smerfy (874206) Miejsce 5. w VIII.970 ,zespol z malymi ambicjami i jeszcze mniejszym budzetem, ale nie z takich opresji sie wychodzilo, wystarczy pograc kilka lat i bede moze w VI lidze :P. Na spraingi jestem otwarty bo nic sie tak nie przyda mojej druzynie jak troche doswiadczenia. Przyszly tydzien oczywiscie zabukowany przez pafcia ktory jest zadny krwi za ostatnia porazke na wlasnym stadionie. W sumie w tym sezonie szanse na wyjscie mam tylko teoretyczne, ale zauwazylem ze trenerszy wymienili sie w calej mojej lidze dzieki czemu bede gral z podobnymi mnie begginerami w hattricku, a to jestostatnia nadzieja.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, w zasadzie to u mnie także są sami nowi, ale odrobienie 15pkt. straty do lidera, czy chociaż 13pkt. do gościa z 2-giej pozycji jest rzeczą awykonalną... posiedzę w VII lidze jeszcze sezon i do VII chyba przejdę, gorzej będzie później, bo w VI już koszą aż miło...

Ale bądź co bądź ja jestem dopiero w lidze pierwszej od końca, więc nie ma co prorokować, tylko transferować, transferować i promować :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I sobie tak zyje tylko co tu robic w przerwach miedzy spotkaniami, poczatek jest dosc intensywny ale poza meczami i analiza po nich to pozostaje w grze tylko rynek transferowy. Zabawa przednia, ale jak sie nie ma kasy to sie na nic zdaje, tak wiec trzeba przez polowe tygodnia sie logowac tylko dla sztuki bo wiekszej roborty to tam nie ma.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co robić pomiędzy meczami

- śledzić forum {olbrzymie}

- rozpracowywać rywali {baardzo czasochłonne - mi jeden zabiera 1-2 dni}

- prowadzić RP {dziennik prezesa}

- iść na rower ;-)

dzisiaj udało mi się wyjść z grupy w małym prywatnym pucharku :D {znaczy przeciwnik nie zaakceptował sparingu i dostałem walkowera} co do sparów to coprawda mam wolny na ten tydzień ale szukam sobie kogoś z paragwaju ;-) {staram się zdobyć max flag krajów które wizytowały mój stadion {odwrotnie jest nudno ;-)}}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jako ze juz nie mialem szansy na awans postanowilem przestawic zespol na taktyke 3-4-3 :P Idzie po grudach, w ostatniej kolejce dostalem lansko 0-7 :P No ale mam juz teraz poziom doswiadczenia 'znakomity' :P

Co do checi sparingow to podawajcie tez ID zespolow- szybciej bedzie ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - jeśli chcesz zmienić taktykę z 442 na np 343 to rób to w sparingach tj w lidze 442 a w sparze 343 - w lidze będzie szło lepiej a sparów i tak nie szkoda :D a gdy dojdziesz w 343 do znakomitego to zaczynasz grać w lidze tym i w sparach szkolić kolejną takse.

i co trenujesz skoro ustawiasz 343 ? skuteczność :?: jeśli rozgrywanie to raczej mało skutecznie ;-) skrzydła chyba też {bo powinieneś mieć teraz 3 środkowych i jednego skrzydłowego pomocnika} o obronie nie wspominając {tylko 3 zawodników na 5 miejsc}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sleeskee - jeśli chcesz zmienić taktykę z 442 na np 343 to rób to w sparingach tj w lidze 442 a w sparze 343 - w lidze będzie szło lepiej a sparów i tak nie szkoda :D

A ja tam jade i w sparingach i lidze 343, juz mam poziom znakomity, ale chce miec kurde efekty tej znakomitosci rzekomej :P No nic, obaczy sie jak pojdzie w niedziele :P Gram z najslabszym zespolem u siebie ;)

i co trenujesz skoro ustawiasz 343 ? skuteczność :?: jeśli rozgrywanie to raczej mało skutecznie ;-) skrzydła chyba też {bo powinieneś mieć teraz 3 środkowych i jednego skrzydłowego pomocnika} o obronie nie wspominając {tylko 3 zawodników na 5 miejsc}

A trenuje owszem- rozgrywanie, ale i defensywe. W pomocy mam skrajnych pomocnikow ofensywnych, jeden ze srodkowych (wybitnie dobrze wyszkolony Niemiec ;)) gra ofensywnie, drugi zas defensywnie. Ogolnie to ostatnio mam problem z kontuzjami- czolowy defensmen mi padl na miesiac ;) Stad zdziebko hokejowe wyniki ostatnio ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po kolei - nie trenuj nic więcej poza jednym głównym skilem - tj albo defensywa albo rozgrywanie - mieszanie nic ci nie da, bo chodzi o kasę kasę i tylko kasę.

skoro trenujesz rozgrywanie to graj taktyką z 5 pomocnikami

4-5-1 3-5-2

wtedy pomoc powinna wyglądać tak

ML - do środka

MC - obojętne

MC - obojętne

MC- obojętne

MR - ofensive/defensive

{lub symetrycznie odwrotnie}

chodzi o to aby jak najwięcej zawodników grało na trenowanej pozycji {każdy gracz to w przyszłości kasa ze sprzedaży wytrenowanego kopacza}

jeśli grał będziesz z jeszcze silniejszymi przeciwnikami to spróbuj dać obu skrzydłowych do środka + jeden z obrońców ofensywnie {gra już bliska norwegii, ale jeszcze masz obronę} szczególnie przy 451, przy 352 już lepiej nie zmieniać obrońców na ofensywnych.

poziom taktyki - znakomity oznacza że nie wystąpi w zespole problem z niewytrenowaną taktyką w czasie meczu {spójrz na mecz Polska - Vietnam {drugi mecz eliminacji do MŚ} gdzie Vietnam grał i cały czas spadał im poziom taktyki bo grali islandię {oni pierwsi jej użyli}}

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spójrz na mecz Polska - Vietnam

:shock: 7-0-3? Co to za ustawienie?!?! Bez środkowych pomocników i 5 środkowych obrońców? To pewna strata. :D I czemu Islandia się nazywa?

Aha i co to oznacza?

"Drużyna Lódz zdawała się być lekko zdezorientowana co do przyjętej organizacji gry, której poziom spadł na słaby."

Grałem 4-3-3 drugi mecz i nie wiem co to oznacza. W zakładce trening mam doswiadczenie dla formacji 4-3-3 znakomite. I jak temu zaradzic? Grać tym ustawieniem długo i samo się zmieni?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zebym byl uparty, ale zawsze, gdziekolwiek by mi sie nie zdarzalo, to gralem 3-4-3 ;) Wiec co bys wiki poradzil do treningu dla tej formacji ? Ogolnie ostatnimi czasy zauwazylem ciekawą tendecje w meczykach- prowadze np 2-0 zeby przegrac 2-6 :P Ogolnie z reguly to ja prowadze dwoma bramkami, zeby w ostatecznym rozrachunku dostac lupnia ;) Stad szla ostatnio kondycha na treningu ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a więc:

"Drużyna Lódz zdawała się być lekko zdezorientowana co do przyjętej organizacji gry, której poziom spadł na słaby."

oznacza to że twój poziom taktyki był niższy niż przeciwnika - z tego powodu Sleeskeemu polecałem aby nową taktykę trenować w sparach {nie szkoda takich spadków} a nie w lidze.

7-0-3 - taktyka niestety całkiem skuteczna ostatnio ALE nie gramy nią w lidze z jednego prostego powodu - otóż w klubie najważniejszą rzeczą jest trening a przy stosowaniu kosmicznych taktyk traci się go w danym tygodniu, a reprezentacja i tak nie trenuje zawodników i może sobie na to pozwolić.

Sleeskee - raczej pozostałbym przy jednym treningu - podaj może jak rozstawiasz zawodników {który jest normalny który defensywnie, na skrzydło etc {chodzi o taktykę nie nazwiska}} i jaki jest twój teamid ? przyjrzałbym sie twoim meczom szczerze mówiąc.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co jest? Założyłem wczoraj team i dzisiaj chce się zalogować a tu zonk! Nie ma takiego użytkownika!Specjalnie sprawdziłem w mailu jaki mam nick, zrobiłem kopiuj/wklej, używałem haseł własnego i pierwotnego.Chciałem wysłać wszystko mailem i nie ma takiego użytkownika!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ech jeśli łączysz sie z jakiejś osiedlówki/wspólnej sieci kilku osób to załóż konto i jednocześnie na poland@hattrick.org wyślij maila {po polsku} z informacją o tym że założyłeś konto o takim a takim nicku, oraz o tym że łączysz sie z takiej a takiej sieci, że ostatnio >data< zakładałeś konto i usunięto twoje konto najprawdopodobniej dlatego że ktoś już sie loguje z tej sieci i ma to samo IP, a przez to może być to uważane za multikontowość czym nie jest.

wypada też pozdrowić GMów którzy będą to czytać :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie łącze się z żadnej osiedlówki, czy cos. Dziele sieć tylko z tatą(ine ma czasu na głupoty) i bratem (maniak Diablo).No ale może to nazwa drużyny (Mafia Ursynów) teraz zakładam znowu (FC North Ursynów)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...