Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

No to wzięli i uderzyli trochę w kisicieli kasy. W sumie trochę to urealistycznili no i w końcu zrobili coś, żeby ograniczyć praktykę zbierania forsy. Ciekawe co na to Pezet i jego góra kasy w skarpecie biggrin_prosty.gif

Pezet na to '@#!&!! - oddajcie moje sto milionów'.

Tak po prawdzie ten ruch jest dla mnie niezrozumiały. W ten sposób uderzają w graczy ze stażem, bo żeby sobie uskładać tyle kasy, trzeba grać parę sezonów. Przecież nikt tej kasy nie ukradł Prezesowi innego klubu. Co do 'urealnienia' to mogę się zgodzić. W końcu w realu mało jest klubów z nadwyżką gotówki. Ale, IMO, jest to rozwiązanie połowiczne. Powinni jeszcze wprowadzić zasadę, że wszelkie długi powyżej pewnego poziomu spłaca HT. Mało to klubów, których debet spłacają inni?

Jak na razie mało mnie ta reforma interesuje. 80. milionów na raz i tak nie mam zamiaru wydawać, więc niech sobie robią swoją kreatywną księgowość. Na razie mam 190kk i jeszcze trochę miejsca w skarpecie. A tak w ogóle sądzę, że ta zmiana jest podyktowana poprzednimi błędami. Takimi jak wprowadzenie lojalności, która sama w sobie wyglądała fajnie, ale ograniczyła ruch transferowy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie bardzo rozumiem również, po co ta reforma z budżetem.

Zgadzam się z tym- aby zebrać ponad 100 milionów to trochę czasu musiało minąć. Nie sprzedałem zawodnika za 40 lub 50 milionów. Za zawodnika górą dostaję 5-6 milionów.

Nie wiem czy zmiany, które wprowadzają dobrze wpłynie na grę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuu... Trafiłem do VI.60 i moja przygoda z VI ligą może się dość szybko zakończyć. Chociaż z częścią ekip da się powalczyć w pomocy, ale grając dwójką obrońców będzie ciężko. Można w sumie olać jeden slot, ale nie wiem czy warto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez zmiany zabawa będzie ciekawsza. Przynajmniej wg mnie. Na razie jestem w 8 lidze i w porównaniu z poprzednim sezonem, drugie miejsce gwarantuje baraż.

Z informacji na forum, piszą że więcej informacji będzie pod koniec tygodnia, ale jak dla mnie te zmiany dobrze wpłyną na zabawę. Tego samego nie mogę powiedzieć o zmianach w finansach.

Widać że wzięli się ostro za zmiany. Może wyjść to na dobre Hattrickowi.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta zmiana ma właśnie na celu zwiększenie rywalizacji na niższych poziomach. Z VII ligi, gdy dwa zespoły awansowały dało się w miarę szybko wyrwać, ale z VIII mógł być problemik. Szczególnie jak nie chciałeś, czy przegapiłeś możliwość zmiany ligi. W pierwszym klubie tak miałem, ze dwa razy z niższej ligi wychynął koks, który zajmował 1 miejsce i nici z awansu. Teraz zrobili trochę większy kocioł w niższych ligach, no i dodatkowy trening nie do pogardzenia.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy sezon rozpoczęty.

Na początek nowego sezonu wygrałem z najgroźniejszym rywalem do awansu i to aż 3:0.

Właśnie patrzę na mój nowy sztab i niespodzianka :-) Sami dobrali mi skład, Nie wiem czy dobrze kojarzę, ale dzięki dyrektorowi finansowemu mam 2 mln pozyskane na moje konto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po 4 kolejkach mam 10 punktów. Myślałem że będzie łatwiej z awansem, ale tak nie będzie.

Ostatnio myślałem nad zmianą sztabu: obecnie mam 2 asystentów,1 rzecznika, dyrektora finansowego i trenera formy. Muszę trochę poczytać na temat sztabu, bo nawet tego nie zrobiłem przed rozpoczęciem sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na razie mój cel to awansować dalej. Kasy już nie zbieram, bo nie ma po co. Wystarczy że na koncie mam 75 milionów.

Trenuję rozgrywanie i kupuję powoli graczy na nowy sezon.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niedługo mam zamiar zmienić sztab. Dyrektor finansowy nie będzie już potrzebny, bo będę pilnował aby mieć na koncie coś około 70 milionów.

Obecnie wszystkich mam na 5 poziomie i mi idzie 480000 złotych na tydzień. Zrezygnuję z dyrektora finansowego i zatrudnię chyba lekarza lub kolejnego asystenta.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś gram mecz o wszystko w 8 lidze. Mam 3 punkty do lidera, więc jak chcę myśleć o bezpośrednim awansie to muszę wygrać. Mogę zająć 2 miejsce i grać o baraż, ale nie po to kupowałem zawodników,aby siedzieć w 8 lidze :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wygrałem z gościem z trzeciego miejsca i już tylko punkt mi został straty zarówno do trzeciego, jak i drugiego miejsca. Ponadto drugi raz z zrzedu udanie zagrałem z kontry :)

A no i następna sprawa:

Dzikie Tury FC - Sermaciejowa drużyna 3 - 3

1 - 0 Wilfried Gogoll 16'

2 - 0 Adrian Gałązka 24'

2 - 1 Szymon Dickman 28'

3 - 1 Adrian Gałązka 37'

3 - 2 Alfred Domurat 56'

3 - 3 Atanas Savov 62'

Kontuzjowany Gábor Gabala 74'

Zmiana schodzi Gábor Gabala

wchodzi Tünay Ar?kl? 74'

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za to jestem dopiero siódmy. Powinienem w następnej kolejce awansować na szóste miejsce, bo gram z najgorszym a szósty gra z drugim. Za dwa tygodnie za to gram z szóstą drużyną, jeśli wygram to będzie dobrze i możliwe, że się utrzymam. A w następnym sezonie zakupię lepszych piłkarzy, żeby już tak o pozycję się nie bać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Takie szczęście to tylko ja mogę mieć.

Grałem w niedzielę mecz o prawie wszystko z liderem, a tu zespół został poważnie osłabiony. Dwóch podstawowych zawodników nie mogło zagrać z powodu czerwonych kartek, a kolejny z powodu kontuzji.

O pierwsze miejsce będzie ciężko- teraz bardziej muszę walczyć o drugie miejsce.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...