Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Po ponad rocznej przerwie postanowiłem wrócić do zarządzania swoim zespołem. Pamiętam, ze kiedyś dało się wziąć supporta na miesiąc za free. Jest jeszcze taka możliwość? Chciałbym najpierw trochę pograć i zobaczyć czy na pewno mi się nie odechce po paru dniach zanim zaczne znowu wydawać kasę. Drugie pytanie to: Nie będę miał problemów z założeniem konta jeśli już kiedyś grałem i zrezygnowałem?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Nie wiem jak obecnie, ale chyba jest możliwość wzięcia supportera na miesiąc na spróbowanie.

U mnie dalsze porażki, ale jak już wcześniej pisałeś chcę spaść. Dzisiaj dostałem "tylko" 1:4, a moi kibice chcą mnie wywieźć na taczce :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat znowu zamarł :-)

Chcę spaść niżej. Wszystkie mecze przegrywam, sprzedaję zawodników i zbieram kasę. Już mam 50 milionów. Na domiar złego- tydzień temu zapomniałem ustawić skład i przegrałem walkowerem. Wtedy nastrój fanów był- żądny krwi :-). Obecnie są rozłoszczeni. Nie wiedziałem, że aż o 10 fanów kurczy się klub kibica. Zawsze opuszczało mnie góra 5

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mam czasu na hattricka, więc trzeba podjąć męską decyzję.

Zespół jest obecnie w VIII lidze, choć niewykluczone, że od jutra w IX. Jeśli chodzi o finanse to na koncie klubu znajduje się 73 mln zł.

Trener to:

Trener: solidny (7), ofensywny

Jest popularny, zrównoważony i podły

Poziom doświadczenia: znakomity (cool_prosty.gif, przywódca: słaby (4)

Morale drużyny: opanowani (4)

Pewność siebie: kiepska (3)

Klub liczy na dzień dzisiejszy 1053 fanów.

Stadion liczy 50 000 miejsc, z czego 27 000 to stojące, 10 000 siedzące, 7 000 kryta, a 6 to loże vipów.

Zainteresowanych proszę o kontakt PW.

Nie było sprawy.

Zagadka: Mój sposób na sukces to 123qwerty321, przy wykorzystaniu 123qwerty.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Wielka szkoda że oddajesz klub. Przecież zawsze możesz do niego wrócić. Po prostu ustawiaj raz na tydzień składy meczu- ligowych i poczekaj na lepsze czasy. Hattrick nie zajmuje przecież nie wiadomo ile czasu. Szkoda tego straconego czasu jaki włożyłeś w grę aby tak nagle oddać klub. Ale cóż- Twoja decyzja

Cieszę się z końca sezonu. Zająłem ostatnie miejsce i mam aż 5 punktów :-) Jednak chciałem spaść, bo w mojej obecnej lidze i tak nie chciałem już być. Obecnie zbieram kasę- mam już 50 milionów, a już dzisiaj wpadnie kolejne minimum 4 miliony. Fani klubu chcą mnie wywieźć na taczce. Są żądni krwi :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatni raz na Hattricka wszedłem na początku wakacji, a i tak wygrałem ligę :D I mój zawodnik został królem strzelców 8) I to wychowanek, a nie jakiś obcy. Mam teraz 5,5 miliona, więc w przyszłym sezonie zamierzam się utrzymać w lidze. Ostatnio mimo wmocnienia składu poszło mi źle, i spadłem. Dlatego pewnie wygrałem tą ligę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awansowałem. Aż sobie zakląłem z tego powodu. Hattrick się stacza skoro z takimi dziadami jak moje było to możliwe. Nic to, jak mawiał Wołodyjowski. Nowa liga stwarza zupełnie nowe możliwości. Oczywiście zamierzam z niej spaść, co potwierdzają nawet fani, którzy twierdzą, że 'każdy dzień w tej lidze to cud'. Nowy sezon zamierzam przeznaczyć na zrobienie paru osiągnięć specjalnych, więc pewnie będę skupował podleców, popularnych i innych takich. Ale jak się zdecyduję od czego zacząć dam znać. Na razie jakby ktoś potrzebował defensorów, to wczoraj wieczorem wystawiłem trzech amigos wucetów na TL. wiek 20 - 21 lat, dodatkowy skill rozgrywanie: zad, solid i znak. Na ich miejsce szukam młodych (17 - 18 lat) z co najmniej zad defem i znak rozgrywaniem. Jakby ktoś takich miał na zbyciu, to pisać. Może kupię. Po sprzedaży swoich liczę, że w sakiewce będę miał jakieś 160kk, więc raczej będę wybrzydzał.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up:

Rzeczywiście. Właśnie przeglądam Twoich zawodników i masz trochę staruszków. Masz zróźnicowany skład. Pomieszanie młodości z doświadczeniem smile_prosty2.gif Ligę masz silną co pokazują statystyki ligi. Inna kwestia- po co ci aż 29 zawodników ?

Właśnie poznałem swoich rywali w następnej kolejce. Nie jest źle. Oczywiście fani chcą mistrzostwa Mogą sobie pomarzyć smile_prosty2.gif

Mój obecny budżet to 55 milionów i zbieram kasę. Aż sam w to nie wierzę, bo zwykle pieniądze się mnie nie trzymają- i to w realu i wirtualnie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co ci aż 29 zawodników ?

Stan przejściowy. Po prostu grajkowie wiszą na TL 3 dni. Ten czas jeszcze nie minął, a ja już kupiłem nowych na ich miejsce. Do tego doszedł jeden promowany junior i się skumulowało. Poza tym trzymam sobie siedemdziesięciolatka tak dla zabawy. Ciekaw jestem kto dłużej pociągnie, on, ja, czy Hattrick.
Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję siedmiu wspaniałych do obrony mojego puebla podlców do zrobienia osiągnięcia. Nieważne skille, wiek, ani pochodzenie. Jestem w stanie dać po 20k za każdego podłego golfistę. Jeśli więc komuś zapodział się stuletni dziadek z beznadziejnymi skillami, albo wyciągnął z puli chromego i garbatego juniora, o ile ma uczciwośc na poziomie podły, niech wrzuca na TL i daje mi znać. Najlepiej na prive, tu lub w HT. ID mojej drużyny 478635. Jeszcze jedno, jeśli grajek będzie dodatkowo popularny, dam 30k. Po padalcach mam zamiar robić popularsów.

Edit: oferta nieaktualna.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę że na hattricku sporo się dzieje. Ciekawe jak to wszystko się rozwinie. Zattikka sprzedała hattrick pierwotnym założycielom. Z tego co piszą liczba graczy ciągle się zmniejsza. Nie będzie już promocji supportera. Jednak wszystko zmierza w dobrym kierunki

Co do mojej drużyny. Tak jak chciałem- spadłem. Jednak skład mam bardzo słaby, ale za to budżet już porządny. Na razie mam 65 milionów smile_prosty2.gif Fani dalej są wściekli. Wkurza mnie to że spadłem i mam słaby skład, a oni chcą mistrza ligi. Jasne- pomarzyć się mogą :-)

Mój najstarszy gracz miał chyba 35 lat. Widzę że Pzkw chce mieć drużynę dinozaurów smile_prosty2.gif

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dinozaury już zrobiłem. W niedzielę wystawiłem samych podłych i teraz czekam na zaliczenie 'kanciarzy'. Dodatkowo przy zakupie podlców preferowałem młodych, więc mam już skład do zrobienia 'młodzików'. Następni będą pewnie 'fajne chłopaki', gdyż mam kilku popularnych grajków. W tym sezonie skupiam się na robieniu osiągnięc, wyniki meczów w ogóle mnie nie interesują.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do wyników w grze nic, ale dodają + 10 do lansu. Skoro są, to dlaczego nie zrobic? Żeby utrzymac się w tej lidze musiałbym sporo wydac, a tak tanim kosztem je sobie zaliczę. Kibice nic nie oczekują, w lidze szans na awans nie mam, Trenowani defensorzy potrzebują jeszcze co najmniej sezonu, żeby załapac odpowiedni poziom .Ciężko walczyc o utrzymanie, a tak, to sobie porobię osiągnięcia, za trenowanych grajków znowu trochę wpadnie, a w VII lidze znowu będę rządzic. Byłem już parę razy w VI i tylko za pierwszym razem się napinałem. Przez trzy sezony wydawałem całą kasę na utrzymanie się w niej, a i tak nic to nie dało. Awans do V wymaga kasy, a tę można zbierac i w niższych ligach niż VI.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat zamiera, a szkoda. Piszcie co tam u Was lub przemyślenia.

U mnie niestety coraz gorzej. Myślałem z nowej lidze pójdzie mi dobrze, a jest wręcz przeciwnie. 3 mecze nowego sezonu i 3 porażki. Może wezmę przykład z Pzkw i zacznę zaliczać osiągnięcia :-) Przynajmniej na koncie mam już prawie 70 milionów

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@up

Narzekasz, że temat zamiera to zapraszam do dyskusji. wink_prosty.gif

Interesuje mnie jak wyglądają ostatnie zmiany w hattricku, coś bardziej rewolucyjnego się pojawiło? Grałem w latach 2008 - 2012 (do 2011 całkiem aktywnie), ale gra powoli wymierała. Góra przebąkiwała coś o nowym sztabie i innych ciekawych pomysłach, jednak niewiele z tego wynikało Z sentymentu kilkukrotnie zakładałem nowe drużyny, jednak nie mogłem się przekonać i po kilku logowaniach odpuszczałem. Teraz znowu mnie wzięło na wspominki, ale ciężko się wkręcić, widać kilka zmian, które nie do końca ogarniam + brak większej motywacji do przebrnięcia etapu zera (od VIII ligi zaczyna się robić ciekawie tongue_prosty.gif).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sezon powoli się kończy. Obecnie zajmuję 7 miejsce w 7 lidze :-)

Obecnie mam na koncie 75 milionów i planuję pozbierać do 100 milionów. Wysprzedałem cały mój skład i obecnie trenuję rozgrywanie

PS. Napisał by ktoś jak mu idzie w Hattricku :-) albo cokolwiek

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

600k na koncie i pewnie awans z drugiego miejsca w 9-tej lidze moją nową ekipą. Nie pilnuję zbyt pilnie. Obecnie tyle, co sprawdzę, czy nie trzeba lekarza i ustawię w tym samym dniu składy na ligę i sparing tak, żeby mi się rozgrywacze nie powtórzyli. Akademii nie chciałoby mi się znowu pielęgnować, więc mam szkółkę, która na razie doszła do przeciętniaka. Zobaczymy, czy dalej będzie mi się chciało solidniej tym zająć. O tym, by mieć taką ekipę, jak mój poprzedni 5-ligowiec, nie myślę, ale po 7, czy 6 chyba będzie można się poobijać.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awans praktycznie w garści, ograłem dotychczasowego lidera 6:1 i czekają mnie mecze z botem i "tym klubem nie kieruje już człowiek". Dla pewności z tym drugim zagram MOTS i VII ligo witaj. Na wczorajszy mecz stawiło się ponad 38 tysięcy widzów, 1,5 miliona z biletów. Dosyć grubo.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lecę z szóstej. Może nawet i bym nie poleciał, ale w tym sezonie chciałem zrobić parę osiągnięć. Część się udało, część nie. Próbowałem zrobić osiągnięcia typu 'banda kanciarzy' lub 'typy spod ciemnej gwiazdy', ale nie zaliczyło. Najpierw wstawiłem samych podlców do wyjściowego składu i nic. W następnym meczu nawet rezerwowi byli podli, też klapa. Napisałem do GM-ów z prośbą o wyjaśnienie sprawy, odpisali że na uaktualnienie osiągnięć trzeba trochę poczekać. No i czekam tak już pół sezonu. Ale trzy im w cztery, jak mawiała moja babcia. Finansowo zostaję na tym samym poziomie, czyli 160kk. Przez eksperymentalne składy mniej kibiców przychodziło na mecze. Do tego parę groszy kosztowało mnie kupno grajków z odpowiednią osobowościa, ale to tyle co na waciki. Najbardziej mnie zabolało, że musiałem odkupic od paskarza Tura swojego wychowanka za 200k i sprzedać go za 4k dalej, żeby zrobić 'zróbmy to jeszcze raz'. Kupić i tak bym kupił, ale dlaczego mam akurat Turowi nabijać kabzę? W każdym razie, nie jest źle. Młodzi trenują, mam już pięciu obrońców na mistrzowskim poziomie i z dobrymi bokami. Jakby udało im się wskoczyć na WC przed początkiem nowego sezonu, to na koncie mogłoby się znaleźć sumarycznie i 200kk. Chiciaż bardziej realny jest awans trzech z nich w pierwszej połowie nowego sezonu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...