Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Forciak

Hattrick

Polecane posty

Kolejny sezon za nami.

Jakie miejsca zajęliście i jakie macie plany na następny sezon?

Zająłem 5 miejsce w VI dość silnej lidze. Planuję odświeżenie składu, obecnie mam na koncie 27 milionów i chcę kupić kilku nowych zawodników.Nadal mam zamiar trenować rozgrywanie i moim celem jest zajęcie 4-5 miejsca w następnym sezonie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, a co? Zająłem drugie miejsce, a w nowym sezonie będę się rękami i nogami wspomagał, żeby pójść w górę. Na początku nowego sezony wyciągam z akademii fajnego juniora i cisnę dośrodkowania... Będę mógł zagrać wieloma taktykami dzięki temu, a elastyczność kluczem do sukcesu jest. Oraz dużo specjałek, a tych mam aż nadto.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Która liga? Generalnie jak zająłeś miejsce promowane spadkiem, to spadniesz. W miejsce bota awansuje ktoś z niższej ligi.

Na stronie o klubie powinna się pojawić informacja, w której lidze zagrasz, ale coś tym razem im chyba nie działa. Nowe ligi zostały już w każdym razie rozlosowane.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Planowałem spokojne utrzymanie w lidze, a walczyłem o awans :D Jednak przy kondycyjnym ustawionym na 5% walka nie jest łatwa. Ponadto w przedostatniej kolejce lider potraktował mnie MOTSem, choć miał pewny awans. Zabrakło mi punktu do drugiego miejsca i wejścia do VI ligi. Czeka mnie wymiana dziadków pomocników na nowych dziadków pomocników i kolejny sezon pod tytułem "byle nie spadek".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zająłem w swojej lidze zaszczytne szóste miejsce, tuż ponad dwoma botami. Oprócz defensorów, których trenuję skład jest starszy od węgla kamiennego, ale ewentualne transfery planuję dopiero po ujrzeniu nowego składu ligi. Na plus tego sezonu muszę zaliczyć kolejne 20kk zgromadzone na koncie (w sumie mam już 140kk) i młodych, obiecujących zawodników w rezerwach. Szkolę na defensorów grajków ze skillami w rozegraniu/skrzydle na poziomie znak/fant i pomoc w rezerwach mam lepszą niż w pierwszym składzie. Jak dojrzeją w defensywie do umieszczenia ich w pierwszym składzie, powinno być nieźle.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat przymarł, ale nowy sezon się rozpoczął :-)

Pierwszy mecz o dziwo wygrałem. Jestem zadowolony ,bo wyprzedałem zawodników i mam graczy w obronie i napadzie powyżej 30-stki. Mój cel na ten sezon to utrzymanie i dalsze zbieranie kasy.

Uczestniczy Was ktoś w tej drabince. Z ciekawości dziś się zapisałem i jutro mam mecz. Muszę więcej poczytać o tej drabince :-)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swój pierwszy mecz wygrałem 3:0, ale to nie to przejmuje mnie największym zdumieniem - dziwniejsze jest zachowanie moich fanów. Wygrywam mecz 3:0, a ci są... zirytowani. Wie ktoś ile musiałbym wygrać, żeby zadowolić tę bandę? Bo obawiam się, że dalej może nie być tak różowo, jeżeli moim fanom nie obniżą się oczekiwania.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

T3t, a co robisz w tej lidze? Tzn spadłeś, awansowałeś czy co innego?

U mnie spokojna wygrana 5:2 na dobry początek, tylko jeden rywal na moim poziomie, reszta wyraźnie słabsza. Będzie można się skupić na śrubowaniu rekordu bramkowego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zapomniałem o Hattricku, więc nic przez przerwę nie zrobiłem, a i tak wygrałem 5:2 :D Ale co poradzić, to chyba przez to, że spadłem z wyższej ligi, gdzie pod koniec miałem już skład taki, że wystarczyłby na utrzymanie. Ale pod koniec, to jest kluczowe wyrażenie :(

EDIT

Drabinka to jakaś nowa funkcja?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Tur - spadłem, i to już drugi raz z rzędu. Olanie klubu na 2 sezony to nie był dobry pomysł, jeżeli wziąć pod uwagę nastroje kibiców. Tym niemniej ten mecz wygrałem, i to wcale nie tak nisko, więc nie rozumiem.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trenera masz odpowiedniego.

Wybierz trening jaki chcesz mieć i kup odpowiednich młodych zawodników i go nie zmieniaj, bo będziesz mial bałagan

Nie wydawaj pieniędzy na takie rzeczy jak rozbudowa stadiony, inwestowanie w szkółkę czy zatrudnianie dużej ilości sztabu. Na to przyjdzie czas później.

Zrób przegląd swoich zawodników i zdecyduj czy będą oni Ci potrzebni- niepotrzebnych sprzedaj . Warto zainstalować HO: Hattrick Organizer- czyli program pomagający w grze Hattrciku. Znajdziesz go na necie.

Wpisze sobie w google: poradnik dla początkujących i znajdziesz wiele poradników oracz czytaj forum Hattricka oraz podręcznik

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziesięciu, o ile nie zastałeś w klubie jakiś młodych nadających się do treningu. Pięciu na ligę i pięciu na sparing. Rozgrywanie co najmniej na poziomie 'zadawalający', z niższego levelu nie opłaca się gości ciągnąć. Trenując rozgrywanie przy ofensywnym trenerze powinieneś grać formacją 3-5-2. Na pozycje bramkarza, obrońców i napastników kup jakiś dziadków. Patrz przy tym na ich pensje, bo gość może być do kupienia za grosze, ale jak sobie kupisz grajka światowej klasy, to pensja, szczególnie przy zagranicznym grajku, może Ci zniszczyć budżet. Co do grajków na trenowanych pozycjach proponuję, żeby ci, których umieszczasz na środku mieli choć przeciętną defensywę, a skrzydłowi zadowalające skrzydło. Masz ofensywnego trenera, więc trzeba trochę zadbać o defensywę. W końcu trening treningiem, a mecze też trzeba wygrywać. Ofensywny trener dodaje do ataku, ale ujmuje w obronie. Natomiast skrzydłowi dostają tylko 50% treningu, więc będą awansować wolniej w rozgrywaniu. Poza tym zainstaluj sobie FoxTricka i PsicoTSI, bardzo przydatne narzędzia. W supporetera bym się nie pchał, dodaje parę bajerów, ale wpływu na grę nie ma żadnego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Awista Kobierzycko 0 - 5 Niecne Rzezimieszki

Oh well, walkower to zawsze miła wiadomość. Mój upadek do VIII ligi zdecydowanie ma swoje plusy - nawet nie pamiętam kiedy ostatnio miałem passę 4 wygranych meczy pod rząd, i stosunek bramek 17-1, ale to musiało być dawno temu. Z tego co widzę, to walka o pierwsze miejsce rozegra się miedzy mną a jednym gościem, który podobnie jak ja jeszcze w tym sezonie nie przegrał. Ponieważ gram z nim 2 mecze pod rząd - myślę, że skorzystam ze swoich 47 kk na koncie, i zrobię mu niespodziankę w postaci zmodernizowanego składu. Wczoraj nawet licytowałem nowego bramkarza, ale niestety ktoś mnie przebił. Trochę mi już głupio ciągle grać wychowankiem posiadającym solid skill bramkarski i przeciętnego defa. Poza tym - zestarzał mi się chłopaczyna, 27 lat już mu stuknęło. Nie ma ktoś na sprzedaż taniego i dobrego bramkarza? ;]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A na cholerę Ci lepszy bramkarz? Gość ma atak na przeciętnym poziomie, Ty masz obronę na zadku. IMO ładowanie kasy teraz w Borubara jest bezcelowe. Ja tam solidem grałem do momentu awansu do VI ligi. Będąc w VIII wykosztujesz się tylko na transfer i późniejszą pensję.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dzisiaj już skubaniec miał atak solid. Ale chyba faktycznie się wstrzymam - po pierwszym meczu zobaczę jak to będzie wyglądało i wtedy zdecyduję. Transfer bramkarza tak czy inaczej mnie czeka - przy obu moich wycieczkach do VI ligi okazywało się, że za wysokie progi, i dużo było w tym winy bramkarza. Niestety - nie byłem wtedy tak bogaty jak teraz :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kapcianka-Skazani 0:1

Porażek ciąg dalszych. Na szczęście jest to zabieg planowany,bo chcę spaść do niższej ligi. W tej już i tak nic nie ugram. Teraz skupiam się tylko na zarabianiu pieniędzy. Dziś sprzedałem gracza za 5 milionów i dalej zbieram kasę.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Same as t3t. Mecze z najgroźniejszym rywalem zaczną się na koniec rundy. Na razie trwa walka o bilans bramkowy, udało mi się niemal odrobić stratę i mam obecnie 25:2. Rywal ma 25:0... Ciekawe co to będzie, jak nam się poremisuje bezpośrednie mecze. Wtedy do końca będzie chyba maksowanie pomocy i liczenie na dwucyfrówki :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za trochę ponad 300k udało mi się kupić trzech wspaniałych grajków. Wprawdzie skille mają beznadziejne, ale za to mają 48, 47 i 42 lata. Jak do składu dokooptuję swoich dwóch hodowanych czterdziestolatków, a przede wszystkim byłego trenera, który ma już ponad siedemdziesiąt wiosen, to nawet pakując na obronę pięciu dwudziestolatków uda mi się zrobić "jedenastkę dinozaurów". I to bez przegrania meczu, gdyż mój następny przeciwnik ma w składzie tylko trenera i oddaje wszystkie mecze walkowerem. Jeśli ktoś też chce zaliczyć to osiągnięcie, niech pisze. Wtedy po zaliczeniu wystawię ich na TL, jeśli nie, zwolnię. Niestety ten siedemdziesięciolatek nie wchodzi w rachubę, gdyż jest to były trener i nie mogę go wystawić na TL, ale 48 i 47 lat to niezłe kąski dla chcącego robić "dinozaury".

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świniopas-Kapcianka 3:0

Kolejna porażka i to czwarta pod rząd. Fani chcą mnie już rozszarpać, a ja luz-blus :-) Wczoraj sprzedałem dwóch kolejnych zawodników i 10 milionów wpadło na konto. Mam już 45 milionów i zbieram dalej kasę i trenuję rozgrywanie

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...