Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kronos

Kanały kreskówkowe

Polecane posty

Najlepsze kreskówki są, były i będą na Boomerangu. Tylko tam m.in. Flinstonowie, Jetsonowie, Scooby Doo, Kocia Ferajna, Tom i Jerry, Garfield czy inne. Nigdzie indziej tych kultowych produkcji nie zobaczę, bo inne stacje wolą dawać jakieś durne Naruto czy Ben 10 niż puścić klasykę. No jeszcze może Nickelodeon czasami puści coś fajnego, a tak to inne kanały to nuda i badziew.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boomerang mi nie przypadł do gustu. Za stary na to jestem :trollface:

Kiedy jeszcze leciał Król Szamanów to nawet nie oglądałem bo sie bałem Fausta... :pokerglass: no jakiś straszny był!

A teraz to bajek raczej nie oglądam czasami na komórce Dragon Balla obejrze(na rezie jestem przy 75 odcinku)a jak oglądam to raczej Nickeloaden. :rage: Głupia nazwa!

Jak mogli nazwać tak kanał?Żeby dzieciom się języki poplątały i cicho siedziały?A nieważne!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość TuComix

@up

zawsze można mówić "nick"

I są Avengersi. <3

O tak Avengers! Od dawna mi brakowało porządnego, animowanego serialu akcji. Gdyby nie on, to nic bym nie oglądał na Disney XD

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Jetix był porządny, ale widocznie nasi rodacy nie chcieli go oglądać, a czasami były fajne seriale animowane te Japońskie no i te Amerykańskie ( np. Iron Man, X-Man, Spidey (jeszcze leci czasami na XD), Hulk, a najlepiej się oglądało Motomyszy z Marsa (tylko były póżno :sleep: )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

uważam że carton network dziś to już nie jest to co dawniej. Za dużo jest pierdól o latających dzieciach, a za mało naprawde zabawnych i pomyslowych bajek, jak flapjack czy dawny chojrak

Zgadzam się. Kiedyś na Cartoon Network leciały naprawdę dobre rzeczy (Megas XLR, Johnny Bravo, KND itp.) a teraz 90% z tego co puszczają to syf. Na szczęście można tam ciągle znaleźć coś wartego oglądania, jak np. Flapjack, Tom i Jerry, a nawet Chojrak :tongue: .

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...