Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Sairam

Gunz: The Duel

Polecane posty

Twój problem polega na tym, że ten pan ma prawdopodobnie czerwone kółko z błyskawicą w środku nad swoją głową.. A to znaczy, że albo Ty masz lagi, albo on.. :)

Sairam - a ja spotykam Polaków na serwerach dla początkujących, bo sam jestem na lvl 8 :) Choć dość dawno giercy nie włączałem.. Trza będzie się umówić na gladiatora (mój ulubiony tryb)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzaj ping kolesi.. ja mam czasami taką sytuację, że mają po 999 i to świadczy o lagach.. A jak ktoś ma 0, to po prostu nie pogracie sobie razem.. Nie wiem o co dokładnie w tym chodzi.. Po prostu nie da rady i już :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra po pierwsze ten ping co tam jest to jest połączenie do komputera gracza nie do serwa dlatego zawsze masz 0 (bo do siebie?). Ja mam 18 lvl jak ktoś chce pojedynek na gladzie no to proszę :D 1491714 BTW jeśli preferujecie szybki styl walki to polecam dwa miecze :wink: Muszę jeszcze powiedzieć, iż wiele osób korzysta z Swap Kill czyli wymiany killami. Jest to bardzo zły pomysł bo w tym czasie można nabrać mnóstwo doświadczenie uwierzcie, że zdarzają się ludzie z 50 poziomem których się jedzie z zamkniętymi oczami!

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, topik umiera. Chyba coraz mniej ludzi w to gra. Sairam, grasz w to jeszcze? Chyba większość sobie tą gierkę odpuściła. A niektórzy cheaterzy przechodzą samych siebie. :( Nieruszając się z miejsca wybijają pół planszy. I nie są na lagu...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cholera, topik umiera. Chyba coraz mniej ludzi w to gra. Sairam, grasz w to jeszcze? Chyba większość sobie tą gierkę odpuściła. A niektórzy cheaterzy przechodzą samych siebie. :( Nieruszając się z miejsca wybijają pół planszy. I nie są na lagu...

Heh, już dawno GunzOnline znikneło z mego twardziela. Coraz czesciej zdarzala mi sie sytuacja z pingiem 999( o dziwo na poczatku mojej przygody z ta gra, ow problem nie wystepowal) i jakos nie mialem pomyslu na jej rozwiazanie...No, ale jesli ktos mnie zdola namowic, moge jeszcze raz sciagnac i zainstalowac. Wszak zaczal sie rok szkolny, wiec wolnego czasu jest sporo :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że już jest topic z tą grą więc muszę się w nim wpisać ^^.

Ok jestem chętny w zagrania z kimś w tą gierke. Mam 9 poziom i jakby ktoś chciał wiedzieć jaki mam nick to Osiolek (jakiś typ już zajął Osiol :x zabije!). Więc jest ktoś chętny na zagranie?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niby niezła gierka, ale nie ma w niej nic co przyciągałoby na dłużej. Doszedłem do 8 lvl i mnie znudziło. Dla ET to żadna konkurencja, bo ET mimo, że jest darmowa jest całkiem profesjonalną gierką, a tu freeware aż wali po oczach.

Nie ma to jak porownanie odtwarzacz mp3, z dlugopisem, prawda?;]

Podobno problem z lagami nie jest juz tak uciazliwy, dlatego w najblizszym czasie sprobuje ponownie zainstalowac Gunza. A wtedy drżyjcie przeciwnicy... :P

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tych, którzy nie zapomnieli do tego czasu o GunZie i nadal od czasu do czasu pogrywają po necie.

Chciałem oznajmić iż powstaje nowy poradnik zawierający ogólne informacje dotyczące GunZ. Narazie jest w powijakach, jednak na bieżąco dodaję kolejne rozdziały rozbudowując go. Mam nadzieję, że okaże się pomocny niektórym osobom:

http://gunzonline.ovh.org/viewtopic.php?t=8

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich tych, którzy nie zapomnieli do tego czasu o GunZie i nadal od czasu do czasu pogrywają po necie.

Chciałem oznajmić iż powstaje nowy poradnik zawierający ogólne informacje dotyczące GunZ. Narazie jest w powijakach, jednak na bieżąco dodaję kolejne rozdziały rozbudowując go. Mam nadzieję, że okaże się pomocny niektórym osobom:

http://gunzonline.ovh.org/viewtopic.php?t=8

Stary, GunZ jest prosty jak konstrukcja cepa. :P Co w tym trudnego. Idziesz i nabijasz fragi. ;) A tak na serio, to bardzo dobry pomysł. Musisz go tylko dobrze rozwinąć. Ale tak między nami to ze świecą szukać gościa, który pisał w tym temacie i gra jeszcze w GunZ'a. :]

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stary, GunZ jest prosty jak konstrukcja cepa. :P Co w tym trudnego. Idziesz i nabijasz fragi. ;) A tak na serio, to bardzo dobry pomysł. Musisz go tylko dobrze rozwinąć. Ale tak między nami to ze świecą szukać gościa, który pisał w tym temacie i gra jeszcze w GunZ'a. :]

Niestety zgodzę się z Tobą. Jest to smutna prawda ponieważ większość ludzi, którzy zaczynali swoją przygodę jakiś czas temu z GunZ dawno temu już stracili zainteresowanie tą grą. Częstym argumentem jest fakt iż gra się po prostu nudzi, co niestety jest prawdą i sam tego doświadczyłem. Jednakże istnieją techniki wykorzystywane przez koreańskich graczy, które urozmaicają nieco rozgrywkę, takie jak choćby butterfly czy slashshot, które między innymi opisałem w wyżej wymienionym poradniku ;'] Z początku były to bugi w grze, które Maiet zaakceptował gdyż wnoszą one sporo nowych rozwiązań w meczach DM/TDM(przypomnę iż między innymi takim bugiem było negowanie efektu ograniczonego ruchu kamerą podczas odbicia się od ściany).

Niestety liczę się z faktem iż praktycznie pozostała już garstka graczy nadal grających w GunZ, nie wspominając już o aktywnych polskich klanach. Może premiera pełnej wersji gry coś zmieni(o ile kiedykolwiek się ukarze, pamiętając iż miała się pojawić już w listopadzie)

Tiaaaa wkurzają mnie goście co mi mówią, że gram jak noob, kiedy gram k-style. Fak the system... a poza tym to po co robić kolejny poradnik? xP

Starałem się zawrzeć w nim jak najwięcej informacji, głównie z tego powodu, że nie widziałem wiele polskich poradników ;']

W każdym bądź razie zawsze miło wiedzieć, że komuś się może on przydać w przyszłości

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...