Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Turambar

Kategorie, w których będziemy nominować 2010

Polecane posty

Zbyt mało ogólna kategoria. Kategorie muszą być dosyć ogólne, bo są to w końcu nagrody ogólnoforumowe. Poza tym osobna kategoria da Z&Z istnieje, nie ma sensu robienia większej liczby kategorii dla poszczególnych działów. Zresztą liczba kategorii musi być ograniczona z pewnych względów.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ Tur

"Złoty Targowiczanin" czyli nagroda osoby najbardziej targowej na Targowisku? :D

A Może by taka kategoria odnosząca się do kochanych Moderatorów? Coś związanego z tym jaki Modek nas najbardziej zadziwił swą przemyślnością i kulturą. Poza forumowiczami, bo jak było powiedziane Zieleń oznacza Bota ^^

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest kategoria na najlepszego moderatora. Poza tym moderatorzy to też forumowicze

What the hell?! oO ;)

Ostatnio wpadłem na pomysł, że mógłby być Smugglerek przyznawany przez moderację dla forumowicza, który najbardziej się poprawił, a nagrodą byłoby zdjęcie jednego ostrzeżenia z licznika... Oczywiście chodzi mi o tych najbardziej zagrożonych banem userów, czyli tych, którzy mają po 60-80% :)

Oczywiście to tylko propozycja...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio wpadłem na pomysł, że mógłby być Smugglerek przyznawany przez moderację dla forumowicza, który najbardziej się poprawił, a nagrodą byłoby zdjęcie jednego ostrzeżenia z licznika... Oczywiście chodzi mi o tych najbardziej zagrożonych banem userów, czyli tych, którzy mają po 60-80% :)
Niestety, ale obawiam się, że dzięki temu wielu sensownie piszących forumowiczów mających na swoim koncie 20-40% za jakieś głupie błędy wygłupiłoby się kilkukrotnie, żeby mieć te 60-80%. I w ten sposób te 60-80% stałoby się powodem do chwalenia się, a nie do poprawy.

Z takich samych powodów zrezygnowaliśmy też z przyznawania takich nagród jak "najgorszy avatarek", żeby Smugglerki były prawdziwą nagrodą i docenieniem czyichś zasług, a nie wzajemnym wbijaniem sobie szpil*

Może "Ten, co Apaczom i Kałbojom wymyka się" odnośnie osoby zawsze "kulturalnej", bez moderacji postów, upomnień i czystej jak łza ogółem.
Ale kogo wtedy nagradzać? Osobę, która napisała najwięcej postów i nie dostała żadnego 'bonusa' w stylu moderacji postów itd? To byłoby propagowanie ilości, a nie jakości postów. Gdyby nagradzać osoby, które są na forum najdłużej bez tego, to znaczyłoby, że wystarczy utrzymywać praktycznie nieaktywne konto, żeby dostać nagrodę.

Nie wspominając już o tym, że nie mam pojęcia, kogo uznajesz za 'Kałboja' ;]

* - ciekawe jest to, że ta nominacja czasem chodziła w parze z nominacją dla najbardziej stylowego, ale cśśś :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm... czy padła kiedyś propozycja w stylu "Pierwszy Troll FA"? :laugh: Mogłoby to brzmieć np. "Ten, co swoją trollowatością zawstydza", "Ten, co jest największym trollem" (chyba lepiej brzmi), albo "Ten, co trolluje najwięcej". Chociaż pewnie moderacja nie będzie chciała nagradzać trolli. :diabelek:

Zapomnij. Smugglerek ma być nagrodą pozytywną, a nie negatywną.

Proponowałbym przyznać jednorazowego Smugglerka dla...Dariusxq! Prawdopodobnie jedyny pozytywny troll, jakiego widziałem. Może nie do końca troll, a Graveler.

Inna propozycja: Stający okoniem dla człowieka, który tak zażarcie broni swoich przekonań czy poglądów w najdrobniejszych nawet sprawach, że zdaje się skałą. Wiem, częściowo łączy się z Złoty Interlokutor, ale jednak jest odmienne od niego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Inna propozycja: Stający okoniem dla człowieka, który tak zażarcie broni swoich przekonań czy poglądów w najdrobniejszych nawet sprawach, że zdaje się skałą.

Była już taka kategoria, tylko zwała się "Człowiek z MarMuru" i zebrała dużo nominacji negatywnych (dla osób trollujących), więc raczej nie wpisuje się w poczet pozytywnych kategorii. Teraz także prawdopodobnie by tak skończyła. Poza tym bronienie swoich racji wchodzi także w zakres Najlepszego Dyskutanta, który pod taką czy inną nazwą będzie nadal.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy jest coś typu ,,Wszechstronnie wykształcony"? Powiedzmy, że dla osoby, która wypowiada się w różnych tematach i nie wykazuje się znaczącą aktywnością w żadnym z nich, jednak jej działalność jest widoczna xD

Możnaby też dać kategorię ,, Ikona FA" dla kogoś, kto jest wszechobecnie znany na całym forum(lubiany) i dosłownie jest wzorem do naśladowania. Specjalnie zanaczyłem, bo większość w tym wypadku, by wskazała Dariusaxq... a on, no cóż nie pasowałby do tego.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a i jeszcze jedna propozycja: skoro są tematy "pomoc szkolna", może nagrodzić "forumowego prymusa", który najbardziej pomógł innym w tych tematach? :)

---------

(a Złoty Mop powinien iść do Seryjnego Modercy :D taka mała propozycja zmiany w nazwie kategorii ;))

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym głosował za tymi dwoma kategoriami które podał Tur. Mamy kilku mrocznych userów, którzy by mogli się zmierzyć w tej kategorii, sądzę także że pocieszny user byłby fajnym wyróżnieniem dla niektórych :)

Co do reszty kategorii, sądzę że te są wystarczająco dobre i raczej dużo by nie trzeba zmieniać, od zeszłego roku dużo się na forum nie zmieniło :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...