Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

RoZy

Jagged Alliance (seria)

Polecane posty

omhh ale dokładnie gdzie? zresztą co do Twojego rpzed ostatniego postu :D patrz co napisałem TAK SIĘ NIE DA :D bo no właśnie bo te 4 punkty: ABCD

no a jak rozwaliłeś CZOŁGI?

Jak to możlwe żę miałęś tyle kasy zeby nakuwpoac dobrych najemnikow i przejsc nimi w jeden dziendo Meduny?

Z cienkimi najemnikami to niemożliwe....

Jakiej Broni używa Deidrana?

Jakie jest zakończenie JA2? dokładnie?

kogo spotykamy po zabicu deidrany i wyjściu z pałacu?

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eee 2 w drodze? niby jak do Ciebie doszli poczekales na nich?? a jak zarobiles kase na nich jak nie miales zadnej kopalni zdobytej?? przecież jak sam powiedziałęś szłeś PROSTĄ ŚCIĘŻKĄ W DÓŁ PROSTO DO MEDUNY... man...to sie nie klei

L

O

L

a poza tym zadnego cienkiego commando nie uzywa deidrana hehhehehe dobra nie pogrążaj się :D po prostu źle trafiłeś??

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

do Masterion

Ty cos bierzesz :?:

uspokuj sie bo nikomu nie zaimponujesz walac pierwsze lepsze sciemy...

a moze sie myle :?:

jaki poz dosw miala twoja wlasna postac?

z ktorej agencji wynajmowales najemnikow, jakich, na jaki okres, z bronia czy bez i czy mieli zastaw na zycie?

zeby dojsc do meduny na 1000000% po drodze bys spotkal wrogie oddzialy, a poza tym zeby dojsc do ostatniego sektora meduny to trzeba miec nie lada wyszkolonych najemnikow, wielki arsenal i mocne nerwy, nawet na najlatwiejszym poziomie trudnosci...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

buahahhahahahahhaa.. o o maaaaaaaaannn dzieki nie mamy o czym mówić nie zaśmiecam więcej forum może znajdzie się ktoś bardziej obeznany poza tym nie odpowiedziałes na moje wczesnieje pytanie z postu ostatniego i przedostatniego :D

poza tym deidrana stoi tak że nie da sie jej odrazu zabić :)jakbyś chciał wiedzieć... i trudno żebyś pomylił commando z... KARABINEM RAKIETOWYM to chyba "lekka" odskocznia kolego, nic czekam na bardziej TRVE forumowicza, nie che zaśmiecać topica dłużej rozmową z Tobą.

Popieram nemroda ;D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie D' i nemrod, oto post, który jakiś czas temu w tym topiku napisałem. Przeczytajcie i przeproście Masteriona za naśmiewanie się z niego ;)

Wish => Rzecz w tym, że na początku Meduna nie jest jeszcze pełna od elitarnych wojsk, bo Deidranna nic nie wie o akcji naszych najemników. Dopiero potem wraz z kolejnymi raportami, które na cut scenkach przekazuje jej ów koleś (nie pamiętam jak sie nazywał), liczba wojsk w Medunie zwiększa się. A czołgi można zwyczajnie ominąc ;) Dawno temu w necie znalazłem wielokrotnie sprawdzany sposób przjeścia gry w dnia dni czasu w grze. Polegał w zasadzie na unikaniu walki już w Omercie i szybkim marszu na Medunę, gdzie nikt niczego się nie spodziewa :)

EDIT:

Sorry, już poprawiłem ;)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja ich nie zabijałem lecz omijałem !

4 bez broni jeden z !

Ależ wy niewierni !!!

ok nemrod dajmy mu spokój, on ma 14 lat...

przeszedł JA 2 i JA.25 w 2 dni, 4 najemnikami nie wiadomo zkad mial na nich kase zeby dokupic sobie w drodze jeszcze paru tylko po to żeby oddać broń jednemu?? WOW... zabił deidranne i pomylił jej broń z Coltem Commando letkim karabinem szturmowym (skróconym m16) z KARABINEM RAKIETOWYM no cóż każdemu sie zdarza, wszystkich wrogów ominął zabił tylko deidranne... huh no i cozłgi też ominął... WSZYTKIE i zasieki przed meduna potężne... czołgi jeden przy drugim ale co to dla niego :))

Jaqbs ja nie mam za co przepraszać cytasz jego posty? jak nie ot przeczytaj jego poprzednie wymysłynie wie jaką broń miełą deidrana pomylil ja przypadkiem z coltem comando -.-

dokupywał sobie najemnikow po drodze za niewiaodmo zkad wzeiete pieniadze skoro lepiej kupic ich na poczatku, przeciez on odrazu szedl do meduny i nie zdobywał innych kopalni, no a kupionych najemnikow mial tylko poto zeby oddac bron jednemu najemnikowi ktory sam zabił też deidranne i nie zauwazyl jaka miala bron

masterion opowiadaj opowiadaj posłuchamy

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siara #-o

ale szczerze sie przyznam ze o takim sposobie nie wiedzialem i chyba go sprawdze jak sobie zagram za jakis miesiac.

ja wyrazam skruche bo mi po prostu glupio, ale tak jakos wyszlo, ze jak sie postepuje zgodnie z fabula to gra jest ciekawsza.

sorry masterion. polecam ci pojsc do miguela i zdobywac miasta, wtedy zabawa jest znacznie lepsza...

:roll:

:P

ale z ja2.5 to sie nie zgodze

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam pytanko trochę z innej beczki - jak oceniacie polskie wydanie JA2 WF? Polskie, nie angielskie czy niemieckie, bo podobno różnice są i to znaczące.

Głównie mnie interesuje ten mod/dodatek ( za 30 zł... sic! ) z uwagi na nowe zabawki - H&K G36 oraz H&K USP, którymi zawsze się lubiłem bawić :) ( choć moją milością zawsze pozostanie M16A2 ;) )

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki Nemrod :]

Właśnie gram od nowa i moim celem jest odwiedzenie wszystkich sektorów :]

Jak narazie zdobyłem połowe !

I mam 6 ludzi ...

nie ma za co

zdobyles polowe sektorow?

ile ci to zajelo?

wiesz jak kazdy wyglada?

mam dosyc.

ide zapalic... :faja:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaqbs ... i Nemrod...

no ee pytanie nie zauważyliście jednej rzeczy??

jak 14 latek przeszedł JA 2 i JA 2.5 na POZIOMIE DOŚWIADCZONYM w w 2 dni?

jak ominął czołgi?

jak zrobił nie zauważył jaką deidrana ma bron i pomylił colt commando z KARABINEM rakietowym?

Jak dokupywał sobie najemnikow w czasie gry skoro szedł prosto do Meduny i musiał to zrobić w jeden dizen bo inni by padli ze zmeczenia?

Motyw z oddawaniem broni dla jednego to mnie po prostu rozbraja?

no i Nemrod nie wiem za przepraszasz ale pokarze Ci kawałek mojej i Masteriona rozmowy na GG:

Ja1 22:17:09

niezły kit wciskasz z tym jaggedem nie nudzi Ci sie? takie kłamanie w żywe oczy?

9023080 22:17:27

Nemrod uwierzyl

huh no i dalszy kawałek rozmowy

Ja1 22:22:44

a gdize siedzi deidrana dokladnie?

9023080 22:23:04

na samym dole

9023080 22:23:08

w lewym rogu

Ja1 22:23:11

dokladnie

Ja1 22:23:17

w jakiejs sali

Ja1 22:23:20

na powierzchni czy gdize

9023080 22:23:24

palacu

Ja1 22:25:38

a gdzie dokladnie?

9023080 22:25:54

Kurde

9023080 22:25:56

jak dokladnie ?!

Ja1 22:26:04

no np tak dokładnie

9023080 22:26:06

Mowie ze wykasowalem ta gre !

Ja1 22:26:37

a) sala tronowa B) Dach) c) trawa d) korytarz e) gdzies indziej

9023080 22:27:51

a

Ja1 22:27:59

no i dizeki nie przeszles

9023080 22:28:44

AHHH !

Ja1 22:32:17

no i po oc bylo walic ta scieme

dla nie wczutych... Deidranna siedzi w korytarzach pod pałacem ;)

więc do Jaqbsa = nie mam za co przepraszać masteriona... teraz już widzisz że kłamie? ;)

do Nemrorda = heh no chyba masz dowody, że klient ma polewke z Ciebie żę dałeś się nabrać

do Masteriona = ehh no idź poszukaj miejsca gdzie inidziej :)

dziękuje :D

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcza chata dosyc tego burdelu :!:

dajmy juz sobie spokoj, moze lepiej niech ci co sie na tej grze znaja rozmawiaja o niej i na temat.

ktorego najemnika lubicie najbardziej (oprocz wlasnego)

ktore czesci przeszliscie, na jakim poziomie trudnosci?

kiedy bedzie ja3d?

ja sie sam klocilem, ale mi to zbrzydlo i D'artagnan dajmy juz sobie spokoj, lepiej zignorowac...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja zawsze biore Lynxa - dla mnie idealne polaczenie przystepnej ceny i wysokiej jakosci, do tego Wolf - przepada za Lynxem (pedal czy co... :P ), no i moje alter ego. gdy troche kaski zarobie to biore Gusa, w Almie nawinie sie Conrad, tylko trzeba z nim umiec rozmawiac. dla dopelnienia superskladu biore roznie...wiadomo, ze oprocz podstawowej 6 mamy jeszcze kilka osob, chocby Ira, Dynamo, czasem biore tez M.D. walczyc to on nie umie, ale wyleczy jak trzeba. to jest sklad do ja2

w ja2.5 tez zawsze biore Lynxa i do niego...kurcze dawno gralem, tego francuza z M.E.R.C., ktory w A.I.M. kosztowalby pewnie ze 2x wiecej...

z broni to fn - fal kopie jak trzeba. z 2.5 nowe: tar 21 czy snajperka PSG1 (chyba) tez byly bardzo przydatne. mojemu alter ego pod koniec gry w 2.5 w tunelach i podziemiach dawalem wlasnie PSG1 i mial juz taka celnosc (96-97), ze strzelajac w glowe, bez koncentrowania sie na celu trafialem 90% strzalow, a PSG1 zabiera po 30-50 ptk zycia...

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak 14 latek przeszedł JA 2 i JA 2.5 na POZIOMIE DOŚWIADCZONYM w w 2 dni?

>>Ja pamiętam, że miałem lat 13 jak w JA2 grałem po raz pierwszy, a rok później przechodzilem już grę bez większych problemów na ekspecie, więc...

jak ominął czołgi?

Z boku?

jak zrobił nie zauważył jaką deidrana ma bron i pomylił colt commando z KARABINEM rakietowym?

>>A nie uważasz, że może fakt iż Deidranna nie wie o akcji najemników (patrz mój wcześniejszy post) może mieć wpływ także na uzbrojenie? Jej żołnierze na początku mają głównie pistolety i analogia nasuwa się sama.

Jak dokupywał sobie najemnikow w czasie gry skoro szedł prosto do Meduny i musiał to zrobić w jeden dizen bo inni by padli ze zmeczenia?

>>Nie musiał w jeden dzień, mógł się np. w Estoni zatrzymać na odpoczynek krótki.

Motyw z oddawaniem broni dla jednego to mnie po prostu rozbraja?

>>Jest w tym coś złego?

Zaś te rozmowy, które przytczyłeś, mój drogi D' upewniły mnie tylko w tym, że jesteś po prostu śmieszny. Na początku napisał, że na samym dole w lewym rogu, a skoro ty tego nie zrozumiałeś, to już twój problem. Fakt, że nie jest się na bieżąco z grą też ma duże znaczenie, bo ja też np. nie pamiętam szczegółów i co? To oznacza, ze nie grałem i ściemniam? Starasz się na siłę udowodnić w sumie chyba tylko sobie, że imć Masterion nie mógł przejść gry w ten sposób, przy czym zupełnie nie jesteś w stanie przyjąć pewnych argumentów, pozostając twardo przy stanowisku "ja mam rację". Więc sorry, dorośnij może najpierw do takich dyskusji, choćby po to żeby nie padały w nich takie absurdalne dowody przeciw, jak wiek 14 lat...

A ulubiony najemnik? Ten stworzony przeze mnie - bardzo sie z nim zawsze identyfikowałem. Prócz tego Reaper, Shadow, Ivan z Igorem i miło też wspominam Magica i Lena.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

musze to powiedzieć lamerskie towarzystwo Jaqbs po Tobie sie tego nie spodziewałem jak nie widzisz jak on kłamie i sie pląćze we własnych textach, a wrozmowie GG przyznaje sie do tego że kłamie to chyba jakby napisał na foro "NIE PRZESZEDŁEM TEJ GRY BO JAK WIDAĆ WCALE JEJ NIE ZNAM" to Ty i tak yś był w przekonaniu żę on ją przeszedł chodź sam się plątał w swoich textach...no a pomylic sale tronową z lochami... pod zamkiem kazdemu sie zdarza... i NAPEWNO miała krabin rakietowy ;) na krótki odpoczynek się za3mał to ciekawe jakich miał najemnikow zeby zaatakować medune i robic sobie odpoczynki... zdaje mi sie ze też się nie znasz pa nie zaglądam tutaj poki nie będzie nikogo bardziej rozsądnego a jeżeli Ty nie wierzysz w suche fakty i jak mi sie zdaje nie czytasz jego wczesniejszych postow z porpzedniej storny takze... no to WSPÓŁCZUJE :)

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach



  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...