Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Stillborn

[Zamienię] Gry na X-360

Polecane posty

Interesowałby mnie Bioshock 2.

Masz ochotę na coś z poniższych tytułów:

Fable II

Brutal Legend

Tomb Raider: Legend

Final Fantasy XIII

The Darkness

?

Nie korzystałem jeszcze z Targowiska więc jak coś, to wyślę pierwszy.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W jakiej wersji językowej masz FF XIII i Brutal Legend? Jakie to edycje? W jakim stanie są płyty? Możesz przesłać zdjęcia zrobione aparatem fotograficznym?

Transakcje możemy przeprowadzić za pomocą GameTrade. Link znajdziesz u mnie w profilu.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- W obu przypadkach angielska wersja językowa - zarówno dialogi jak i napisy. Polskich chyba nie ma.

- Normalne europejskie edycje premierowe, naturalnie PAL.

- Płyty noszą normalne ślady użytkowania; drobne rysy, zabrudzenia, jakaś podejrzana plama na drugim DVD Finala. Przeinstalowałem dziś jednak obie gry i ani z Brutal Legend, ani z Finalem nie miałem żadnych problemów. Nie pojawiły się również kiedy w nie grałem - we wrześniu w BL, w grudniu w FF XIII. Dodam jeszcze, że instrukcje są w stanie idealnym, pudełka również posiadają tylko zwyczajne, drobne rysy, widoczne jedynie pod światło (box BL jest chyba w nieco gorszym stanie, ale bez przyglądania się i tak nie stwierdzisz, że to nie nówka. : ) )

- zdjęcia:

http://img543.imageshack.us/g/img3962s.jpg/

Jeśli dalej jesteś zainteresowany, to zrobię sobie konto na tym GameTrade i zamieniamy się, tylko jeszcze powiedz mi, którą grę wolisz. Tak jako gracz bardziej polecałbym Brutal Legend, jest grywalniejszy; no chyba że szukasz czegoś, co zajmie Ci wiele godzin - pod względem długości FF XIII bije przygody Eddiego kilkukrotnie.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowałbym się na FF XIII. Nie miałem z tym styczności od VIIIki, i się nieco stęskniłem :]. Załóż konto na GT i złóż mi ofertę (tylko pamiętaj o uzupełnieniu swoich danych). Tam też są fotki Bioshoka 2.

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najniższą cenę, jaką się żąda na GT za NfS: Shift, to 40 zł + 6.70 za wysyłkę. Ale tylko wtedy, gdy żąda się wysyłki priorytetowej z potwierdzeniem. Jeśli nie chcesz potwierdzenia, to sprzedam za 45 zł. Mogę porobić jeszcze zdjęcia, że żadnego halo nie było (ale to dopiero jutro, bo nie mam w tej chwili dostępu do aparatu).

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Utwórz nowe...