Skocz do zawartości

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Bassist

Rozwiązany: Games for Windows Live - tworzenie zagranicznego konta

Polecane posty

Jeśli temat się powtarza to sorry ale... Dzisiaj po tygodniu oczekiwania przyjeżdża do mnie Res 5 i? I <ciach>!!! Zakładam po pół godzinie słitaśne konto i co? I nadal <ciach>!!! Gdy konto założone, hasło wpisane, sysko cacy, gra mi wyjeżdża z milusim tekstem że usługa nie obsługuje Polski... To super, Hubert. Najgorsze jest to że założyłem kilka e-mailów i na żadnym nie mogę zmienić kraju, jest ODRAZU domyślnie ustawiony jako Polska -.- Co zrobić? Po siedmiokroć merci za pomoc.

PS Przepraszam za słownictwo ale nie po to płacę 100zł za grę, żebym musiał 2h męczyć się z jakimś szmirstwem do xboksa.

Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w PD. I proszę nie używać wulgaryzmów, nawet w formie częściowo wykropkowanej - b3rt

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co się orientuję, zakładanie konta w usługach Xbox Live i Games for Windows Live na kraj inny niż kraj pochodzenia łamie Regulamin świadczenia tych usług i można za to stracić konto (zbanują).

Więc jak to jest w końcu na tym forum - jak ktoś się "ujawni" że ma piracką grę to temat jest zamykany, a twórca dostaje ostrzeżenia, a jeśli chodzi o umowę wiązaną między klientem a podmiotem (w tym przypadku Microsoft) to się komuś pomaga i nic...

Chyba czegoś tu nie łapię... :rolleyes:

Link do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.


  • Kto przegląda   0 użytkowników

    • Brak zalogowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Utwórz nowe...