Jump to content
Guest luq92

Czy można zmienić dźwięk przychodzącej wiadomości w AQQ?

Recommended Posts

Witam :)

Naszła mnie ochota na tuning AQQ. Kiedyś próbowałem zmienić dźwięk przychodzącej wiadomości za pomocą jakiejś wtyczki, ale to nie zadziałało. Dziś podmieniłem plik dźwiękowy i też nic. Nadałem taki tytuł jak oryginał. Czy nie ma możliwości podmiany dźwięków? W internecie za bardzo nic konkretnego znaleźć nie mogę.

Ten komp mnie za prawdę dobija. Sprawdzałem wczoraj - nie działało. Sprawdzam dzisiaj - działa :P Tak czy siak - wielkie dzięki :)

[edit]

Za szybko się ucieszyłem. Po restarcie kompa dźwięki wracają do normy. Macie jakiś pomysł? :)

Edited by luq92

Ja mam ;)

Na poczatek radzilbym zrobic sobie wersje portable AQQ (swietna sprawa) - wszystko ladnie opisali na stronie www aqq. I stamtad uruchamiac - ja mam np na d:/Program Files/AQQ przez co nie trzeba sie martwic ze cos strace po formacie, bo mam wszystko w jednym miejscu.

No i pamietaj ze AQQ korzysta tak z katalogu profili, jak i z glownego swojego katalogu - mozesz sie pobawic wtedy z podmiana dzwiekow w katalogu swojego profilu, a jesli tam nie ma zadnych dzwiekow*, to porobic odpowiednie katalogi na wzor glownego katalogu AQQ i tam wrzucac wszystkie podmianki (a jak nie, to i tam, i w glownym, oczywiscie zachowujac wszystkie nazwy).

*Mam na mysli tematy - bo dzwieki sa w tematach. Wiec katalog "Sound" tworzysz w katalogu tematu ktory uzywasz. I upewnij sie ze w opcjach AQQ w Media nie jest zaznaczone "Wylacz dzwieki tematów"

A dlaczego raz Ci dziala a raz nie, to juz jakas zagwozdka informatyczna ;)

Edited by reznor666