Jump to content
Geralt010

Rozwiązany: Systam działa ekran nieaktywny

Recommended Posts

Witam, oto mój problem:

Włączam komputer i wyświetla mi sie że system został niepoprawnie zamknięty,wybieram normalnie, system się ładuje i wyświetla się czarny ekran. Dzwięk startu systemu jest a ekran czarny. Robie reset włączam tryb awaryjny i działa normalnie

a gdy wybieram URUCHOM SYSTEM WINDOWS NORMALNIE to nie działa.Ekran czarny a dzwięk startu systemu jest.

Prosze o pomoc.

Edited by Geralt010

Wcześniej wszystko jak rozumiem działało, tak? Robiłeś coś ostatnio z systemem (wgrywałeś jakieś większe aktualizacje, lub zmieniałeś sterowniki)? Sprawdź w podglądzie zdarzeń, czy nie występują jakieś błędy przy uruchamianiu systemu, jeśli tak, to jakie?

Poza tym podaj pełną konfigurację sprzętową komputera. Poza rzeczami standardowymi, czyli modele płyty głównej, procesora, karty graficznej i zasilacza napisz również jaki masz monitor.

Zły dział, na razie przenoszę do Programów, później być może temat trafi do Sprzętu.

Win 7 32 bit, Proc. Amd Atholn II X3 425 2.71 Ghz, 2GB ram DDR2, Karta NVIDIA GeForce 210, Płyta główna Gigabyte (niestety niewiem jaki model) Monitor samsung SyncMaster920n (mam go prawie od 2 lat)

Jakieś pomysły???

Edited by Geralt010
Guest
This topic is now closed to further replies.

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...