Jump to content

krzycho303

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Witam. Mój komp jest już tak stary że ledwo już odpala gry. Chcę sobie kupić nowy ale mój tata zastrzegł że mogę go kupić dopiero jak się popsuje stary (2010). (Inna sprawa że przecież i tak byłby sfinansowany z moich długoletnich oszczędności.) Jak mam zepsuć procesor tak żeby nie było na mnie? (Intel Core 2 Quad Q8300)
  2. Witam. Moim problemem jest to że od kiedy pobrałem nowe sterowniki do karty graficznej (Nvidia GT 730, ster. 381.65) karta w niektórych grach zaczęła się dusić, największy problem jest przy Watch Dogs. Na starych sterownikach gra chodziła w 29 klatkach. Teraz jest to najczęściej 23-24. Dodatkowo gdy korzystam z przeglądarki czasami monitor gaśnie, gdy z powrotem się włącza na ekranie widać powiadomienie że "Sterownik przestał działać ale odzyskał sprawność". Nie jest to może przerażające ale upierdliwe. Dodatkowo zdarza się coraz częściej.Mimo wszystko nigdy nie zdarza się w grach, tylko gdy korzystam z Chromka. Co robić? Z góry dziękuję na odpowiedź.
  3. Nie mogę się zalogować. Jak chcę wejść to pokazuje "Podaj klucz produkty", wpisuję i mówi że nie można przejść dalej. Pomocy! Ok problem sam się rozwiązał. Musiał być crush. Piszcie jeżeli wam też to się zdarzyło, dzisiaj.
×
×
  • Create New...