Jump to content

derchef

Administrators
 • Content Count

  44
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About derchef

 • Rank
  Goblin

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wydaje się, że można bez przeszkód korzystać z tapatalk'a: CD-Action. Enjoy.
 2. Powinno być lepiej.
 3. co do avataru - poprawiłem większą próbkę plików (1759 profili) co do emotikon - to może być zależne od cache przeglądarki, po stronie serwerowej problem wydaje się rozwiązany
 4. @2real4game powinno być już lepiej
 5. wszędzie puryści @2real4game tak, miał być dwukropek @Sevardubiegłeś mnie z miesiącem
 6. To była informacja globalna. Co do Twojego problemu, mam nadzieje, że pojawi się na to odpowiednie zlecenie.
 7. Mogły wystąpić problemy z poprawnym działaniem forum między 13.05 a 13.12
 8. @iSoyer zmienione 09.05
 9. @Rankin Tak, wiemy. Sprawa jest obecnie w toku.
 10. Nigdy nie zamierzałem i nie zamierzam wtrącać się w kompetencje Moderatorów. Tak, mam możliwość, ale to nie moja rola. Zarówna ja jak i oni maja określone cele, które wykonuja jak najlepiej i wzajemnie się uzupełniają. Co do całej dyskusji, którą nieświadomie wywołałem - tak, to prawda, że nie wiem jakie są wzajemne relacje pomiedzy użytkownikami. Stwierdziłem jedynie, żeby @nerv0 przypomniał sobie jakie są reguły ostrzeżeń, bo był kolejną osobą mijającą się z tematem. Dla porządku nie chciałem wprowadzać dalszego zamieszania. Reszta należy do oceny Moderatorów.
 11. @yojc zalecił zmianę rangi, co też zrobiłem @Darth7Vader nie to, że się specjalnie rejestrowałem, bo parę lat już mieszam bebachami @nerv0 przypomnij sobie jakie są reguły ostrzeżeń Proszę nie odchodzić od tematu.
 12. W dniu 20.04 zostało wdrożonych kilka poważnych poprawek i od tego czasu forum ma się znacznie lepiej pod względem wydajnościowym. Na dniach planowane są testy w środowisku testowym, które będą dotyczyły między innymi kompatybilności wyższej wersji forum z używana skórką oraz błędami, które dotyczą blogów. Dopiero po tym etapie będziemy zastanawiać się co dalej.
 13. Tak nie niszy, ale nie zgadzam się, że nie psuje: https://dev.mysql.com/doc/refman/5.7/en/partitioning-limitations-partitioning-keys-unique-keys.html Co do operacji i zrównoleglenia - wiem co to partycjonowanie:) Jak pisałem wcześniej problem jest teraz w innym miejscu.
 14. Jak pisałem wcześniej - nie ma sensu. Sponsoruje to między innymi unique key. Tak jak pisałem wcześniej odważnie pisać nie znając tego co robi i jak działa aplikacja. Priorytetem będzie osiągniecie pełnej transakcyjności. Dopiero później można się zastanowić co dalej. Zwiększanie mocy serwerów - nie tędy droga - tak wiem.
×
×
 • Create New...