Skocz do zawartości

Dessot34

Forumowicze
 • Zawartość

  54
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

0 Neutralna

O Dessot34

 • Ranga
  Ork
 • Urodziny 10.08.1991

Sposób kontaktu

 • AIM
  2315372
 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna
 • Skąd
  Warsaw
 • Zainteresowania
  jeszcze nie odnalazłem...

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  World of Warcraft Battlefield 2 Gothic Rise of Nations World of Goo
 • Ulubiony gatunek gier
  MMORPG/MMO
 1. Dessot34

  Programy telewizyjne

  Dokładnie, Strutter to był świetny program, tak się zastanawiam dlaczego tak szybko zdjęli go z anteny. Teraz na MTV nie ma już (no może nie licząc South Park) żadnego dobrego programu. A nie no sorry, powrócili do starych dobrych czasów i zaczęli znowu puszczać Rodzinkę Ozzbournów, no ale tak po za tym to bieda. A jeśli chodzi o inne programy to polecam Discovery (Science, World i zwykłe), czasem są tam na prawdę ciekawe programy, osobiście uwielbiam Time Warp i Beara Gryllsa w Ultimate Survival. No i jeszcze spoko jest nawet Dirty Jobs. A no i te o broniach, np. Weaponology, Historia Oręża itp. :] Heh, no jak jestem u dziadka to też sobie to oglądam, bo tam lecą wszystkie najlepsze stare kreskówki. (np Szalony Wyścig, Złap Gołębia, Johnny Bravo, Tom & Jerry, Top Cats i wiele innych)
 2. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  No, ten wulkan to sobie wybrał porę na wybuchanie... No właśnie i jeszcze to klaskanie, nie rozumiem po co na pogrzebie klaskać i skandować różne hasła!? Nawet jeśli to miało być ku czci prezydenta, to mi by się bardziej podobało gdyby ludzie po prostu stali tam w totalnej ciszy. No i też fakt że paparazzich było strasznie dużo, a dodatku co druga osoba przy barierkach robiła zdjęcia. No ale cóż, mi się i tak podobało, że chociaż przyjechał Miedwiediew i Horst Kohler. Ładnie odprawili tą msze, większość po polsku i katolicku, ale część z takimi prawosławnymi wtrąceniami i w kilku językach były te prośby do Boga. Msza była naprawdę dobrze zorganizowana, a ta muzyka, mistrzostwo. Wiadomo, szkoda że nie było Obamy i Sarkoziego, no ale nie można mieć wszystkiego...
 3. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  W ogóle te teorie spiskowe że ktoś do nich strzelał po katastrofie są bez sensu, no bo po co miało by się strzelać do trupów, a to że wszyscy byli martwi jest pewne i świadczy o tym stan ciał, podobno najlepiej zachowane miały jedynie sam tułów bez kończyn, te gorzej, tylko jakieś fragmenty ciała. Edit: (Wcale cie BanQ nie posądzam o to, tak tylko nawiązałem.)
 4. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  Mój kolega ma ojca, który pracuje w BBN, był w pałacu przedwczoraj i mi opowiadał jaka tam panuje atmosfera. Podobno jest naprawdę smutno i poważnie. Jako że był tam z osobami, które tam pracują to nie musiał stać w kolejce, ale podobno normalnie ludzie stoją nawet po 10 godzin. Ciekawe jak to wszystko będzie wyglądało w niedziele w Krakowie, wielu ludzi tam będzie, zapewne będzie to największe takie wydarzenie w ciągu historii powojennej Polski. Osobiście uważam że pogrzeb na Wawelu to nie powód aby tak zawzięcie przeciw temu protestować, może rzeczywiście trochę się z tym Wawelem zagalopowali, ale niech z drugiej strony się już z tego nie robi problemu. A co do Eyjafjallajökull, (bo tak się nazywa wulkan którego erupcja miała miejsce na Islandii), to rzeczywiście nie najlepszy moment sobie znalazł na wybuchanie, zwłaszcza że jak mówią geolodzy, sejsmolodzy i inni naukowcy, to wyrzucanie popiołów i dymu może trwać jeszcze długo, a ponadto nie wykluczone jest że uaktywnią się inne wulkany z tamtego rejonu. Wielu ważnych przedstawicieli państw, zdecydowało się jechać samochodem, bądź pociągiem, bo jak wiemy odwołano kursy samolotów w niemal całej Europie. Niezły meksyk mamy ostatnimi czasy, ciekawe co jeszcze się wydarzy...
 5. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  Ja również przyjąłem taką postawę, bo tak samo uważam że się trochę zapędzili z tym pochówkiem na Wawelu. Również się tego obawiam.... Miejmy nadzieję że w Polsce nie zrobi się podział społeczeństwa wywołany przez tą decyzję, jak to Wajda powiedział.
 6. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  Jak już napisałem, nie wydaje mi się by to był zamach, lecz nie należy wykluczać takiej opcji. Ponadto dlaczego od razu, jak pada słowo zamach, to ludzie myślą tylko o Rosji. Oskarżanie Rosjan jest oczywiście najbardziej nie na miejscu, po tym jak się zachowali. Z tym że ich też nie należy całkowicie wykluczyć spośród podejrzanych o ewentualny zamach państw. Nie jestem zwolennikiem spiskowych teorii, jednakże w historii działo się wiele nieprzewidywalnych rzeczy, tak więc należy mieć wzgląd na wszystko, zwłaszcza że informacje, które posiadamy nie są pewne. Parę postów temu pisałem jak to się skończy. Następnym razem słowa dotrzymam. - Sevard Jak najbardziej nie jestem zwolennikiem żadnej teorii spiskowej, napisałem tylko że nie należy zupełnie wykluczać opcji zamachu...
 7. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  Śledzę cały czas różne nowe, pojawiające się w internecie informacje i muszę przyznać że nie wykluczone jest, że był to zamach. Oczywiście nie mam zamiaru w podpunktach wymieniać wszystkich informacji, które by to potwierdzały, bo osobiście też uważam że jest bardzo mało prawdopodobne, by był to zamach na naszego prezydenta i polityków. Jednakże, nie należy wykluczać takiej opcji.
 8. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  A ten Damianero to straszny palant, nigdy nie lubiłem filmików z nim, on po prostu nie jest śmieszny, a to co mówi jest celowo wyjaskrawione i pod publikę, nie ma szacunku do nikogo i niczego. I jeszcze ten niby czarny humor...
 9. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  No bez przesady, to że zostały odwołane filmy jest naturalne w takiej sytuacji. Nie rozumiem w ogóle jak można jeszcze mieć o to pretensje, należy uszanować to że jest żałoba narodowa i można się obejść bez filmów, koncertów, WWWekendowych konkursów i tym podobnych uciech, na które znajdzie się jeszcze czas. A co do samego filmu Zielona Mila, owszem bardzo dobry, ale leciał już tyle razy że chyba każdy go widział, poza tym pewnie jeszcze będzie emitowany nie raz.
 10. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  Latouffe daj spokój z tymi swoimi chorymi teoriami spisku. Jak sobie chcesz to w to wierz, ale nie rób zamętu i nie mieszaj ludziom w głowach, bo zauważyłem że za wszelką cenę chcesz nam udowodnić że to takie bardzo prawdopodobne.
 11. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  To prawda, inne narody chcą się z nami zjednoczyć w cierpieniu, a my sami, jako Polacy nie potrafimy, nie jestem patriotą, nigdy się nie uważałem za patriotę, nie wiem czy wina była Polaków czy Rosjan, natomiast wiem jedno, nie można pozostać obojętnym wobec tego co się stało.
 12. Dessot34

  Katastrofa lotnicza w Smoleńsku

  To co się dziś wydarzyło, bez wątpienia wpłynie na wiele aspektów naszego życia. Zginął prezydent, a to wielka strata, ale weźmy pod uwagę to że zginął też Szef Sztabu Generalnego Wojska Polskiego gen. Franciszek Gągor, Dowódca Wojsk Lądowych RP gen. dyw. Tadeusz Buk, dowódca Marynarki Wojennej RP, wiceadmirał Andrzej Karweta, Dowódca Sił Powietrznych RP gen. broni pil. Andrzej Błasik, Rzecznik Praw Obywatelskich Janusz Kochanowski i wielu innych bardzo ważnych dla Polski ludzi. Normalnie, jako prawdziwy optymista, powiedział bym, że należy dostrzec tu również plusy, że na ich miejsce przyjdą nowi ludzie, którzy może okażą się lepsi, że uda nam się poprawić stosunki z Rosją. Lecz w tym wypadku nie jestem w stanie myśleć optymistycznie.
 13. Dessot34

  Śmierć Prezydenta

  Rest In (green)Peace
 14. Dessot34

  K[beep]a! czemu wszyscy przeklinają?

  No niestety, też mam z tym problem, to strasznie prostackie jak się przeklina tak często, ale cóż, w języku polskim przekleństwa tak fajnie brzmią. Nie no, w sumie w innych językach też zdanie 'fajniej' brzmi z przekleństwami. Szczerze mówiąc staram się z tym walczyć i ograniczam jak tylko mogę przeklinanie, no ale niestety często jest tak że się nam coś wymsknie w rozmowie z kolegami. No a potem rodzice się żalą, że ta dzisiejsza młodzież to taka niekulturalna i w ogóle samo zło. No ale co zrobić...
 15. Dessot34

  Natura :)

  Ładniusie, rzeczywiście podobne są graficznie do tej gry The Hunter. :]
×