Jump to content

Scaver

Forumowicze
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Podczas gry w Wiedźmina 2, patch 3.4, Akt II, Ścieżka Roche'a minimapa stała się czarna - tzn. nie ma na niej zaznaczonego obszaru, zadań, kupców, jest tylko wskaźnik gracza. Znalazłem w Internecie posty graczy konsolowych, którzy jednak twierdzili, że wystarczyło ponowne załadowanie save'a, żeby pozbyć się problemu. Cóż, u mnie nie pomógł nawet restart komputera. Wczytanie stanu gry sprzed pojawienia się błędu również nie przyniosło efektu. Czy ktoś ma jakiś pomysł, który nie będzie brzmiał "zrób reinstall gry"?
  2. W mojej ocenie gra za 119 zł (za tyle kupiłem w Saturnie) jest dosyć tania, biorąc pod uwagę, że zwykle nowości kosztują teraz około 130 zł. Właśnie sprawdziłem, rzeczywiście nie można zmienić normalnie języka komentarza, można tylko zmienić język menu (co za, za przeproszeniem, debil to wymyślił...). Grafika na konsolach od wielu edycji jest lepsza niż na PC. Nic nowego.
  3. To zależy, czego oczekujesz od gry. W tej odsłonie gra jest wolniejsza, bardziej nastawiona na rozegranie piłki niż szybkie rajdy. Na znaczeniu nabrała siła zawodników - walka o piłkę, przepychanie itd. Podania nie są już idealne, trzeba uważać na ich kierunek i siłę, bo można się bardzo przeliczyć. Zawodnicy wreszcie zaczęli myśleć na boisku, starają się nadążać za akcją, kreować przestrzeń do zagrania piłki, stosują dość skuteczne pressing i krycie.Kontry nie są już takie łatwe. System strzałów sprawdza się, moim zdaniem, bardzo dobrze. Tryb kariery na razie bez zarzutu (doszedłem do 13 kolejki La Liga), może z wyjątkiem błędów w notkach prasowych. Ogólnie dla mnie zdecydowanie lepsza niż poprzednia. Jedynie grafika wciąż pozostawia wiele do życzenia, zobaczymy jak będzie na next-genach. Nie jestem jednak w stanie powiedzieć, jak wygląda płynność gry na słabszych konfiguracjach. U mnie działa znakomicie na maksymalnych ustawieniach, bez żadnych spadków fps. Jedynie raz gra na chwilkę się zacięła (około 2-3 sek). Muzyka, jak to w Fifie, bardzo dobra. Jedynie komentarz naszych "miszczów" denerwuje, ale z tego co wiem (chociaż nie próbowałem), można ustawić parę angielskich komentatorów, którzy (przynajmniej w demie) są świetni. Podsumowując: wolniejsza, bardziej taktyczna rozgrywka, bez rewolucji w grafice. Ale, według mnie, warto. Szczególnie, że w porównaniu do innych gier, wcale nie jest droga.
×
×
  • Create New...