Jump to content

promant12

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Recent Profile Visitors

1,890 profile views
  1. Z niewiadomych mi przyczyn, po zainstalowaniu JAKIEGOKOLWIEK moda zmieniającego rozmiar mapy w Europie Universalis IV pojawia się taki o to bug. Próbowałem grzebać w plikach i gry, i modów, jednak wszystko jest tam jak należy. Czy ktoś wie o co chodzi? Pamiętam, że jeszcze jak grałem na wersji 1.19, takowego błędu po prostu nie było.
  2. Wraz z kolegą wpadliśmy na pomysł, żeby zagrać w co-opie, ale problem jest taki, że ja posiadam starą wersję (tj. z 2013r.), której nie da się już nigdzie kupić. Mój kolega nie ma natomiast żadnej kopii, dlatego musi kupić Definitive Edition. Stąd też pytanie, czy ja muszę także kupić tą nowszą wersję czy wystarczy ta stara?
  3. Dobra, wiem już gdzie popełniłem błąd. Próbowałem zimportować save'a z nieukończoną grą xD
  4. Ostatnio na Originie dostępny był za darmo Mass Effect 2. Przeszedłem go nie używając save'a z Mass Effect 1, którego nie posiadam. Po przejściu gry postanowiłem rozpocząć ją od nowa, używając importu postaci znalezionej w internecie (chciałem, żeby Wrex pojawił się na miejscu Wreav'a ). Poszukałem artykułów nt. jak się to robi. Wiedząc już jak to się robi przystąpiłem do pobierania zapisu z jedynki. I wtedy pojawił się problem. Pobrany plik zapisał się w formacie systemowego Notatnika... Próbowałem go jakoś zmienić na format .pcsav (tak jak zapisy z MS2), ale nie wiem, jak to zrobić. Używam
×
×
  • Create New...