Jump to content

WiktorWektor

Forumowicze
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

Sposób kontaktu

 • ICQ
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 1. @Banderchlast Powiedz mi gdzie niby Bo tak to napisałeś, jakby można go było spotkać osobiście. Może coś przeoczyłem. @up Tego Hanara widziałem, ale czy to on pewności nie ma. Tylko domysły. Po Twoim poście zrozumiałem, że można z nim gdzieś porozmawiać. No nic, dzięki. A czy to czasem nie jest ?
 2. Po zaliczeniu ME2 6x na Insanity mogę śmiało stwierdzić, że Żołnierz to najprostsza klasa. Spowolnienie czasu (Adrenaline Rush) jest przegięte, nie wiem jak z tą zdolnością może komuś brakować amunicji (ciężko spudłować i masa czasu na headshoty). Dodatkowo dostęp do najlepszych broni od początku gry. Zdecydowanie najtrudniejszą klasą na Insanity jest Adept. Ma ciężko z używaniem mocy na tym poziomie trudności, bo praktycznie każdy przeciwnik jest chroniony pancerzem, tarczą lub barierą (lub wieloma naraz). Zdjęcie tego wszystkiego z pomocą członków drużyny trochę trwa. Walka Adeptem na Insanity trwa po prostu najdłużej.
 3. Szukałem jakiejś recki ME3 na youtube (chyba trochę za wcześnie) i znalazłem to: Świeżutkie, dzisiaj dodane. Jak dla mnie miazga
 4. @smyku O ile znasz angielski, to posłuchaj tego: Zgadzam się z tym w 100%.
 5. Żeby kupić EK też dopłacasz i to znacznie więcej. Tak czy siak żeby mieć kompletną grę w dniu premiery musisz zapłacić więcej. W żadnym wypadku DLC nie dostajesz za darmo. Dawaj się robić w balona i daj im na tym zarobić, wkrótce będzie tak jak na tym filmiku:
 6. Przymierzałem się do zrobienia jakiegoś filmiku od dobrych kilku miesięcy, w końcu znalazłem więcej czasu i oto efekt. Może się spodoba.
×
×
 • Create New...