Jump to content

Yamaha

Forumowicze
 • Posts

  10
 • Joined

 • Last visited

Reputation

0 Neutralna

About Yamaha

 • Rank
  Hobbit
  Hobbit
 • Birthday 01/14/1990

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 1. Yamaha

  Bleach

  w Bleach niebyło ani jednej dobrej walki (przynajmniej dla mnie). Jeżeli określenie - " sieczenie na prawo i lewo mieczem " uznać za gloryfikacje sposobu przedstawienia, dynamiki, wartkości i nieprzewidywalności walk w Wybielaczu to faktycznie możesz się ze mną nie zgodzić ;] Jednak dla pewności wyjaśnię, że określenie to wcale nie miało takiego zadania. Cel umieszczenia tam takiego, a nie innego opisu był wręcz przeciwny ;] Źle mnie zrozumiałeś pozwól, że wyjaśnię, dlaczego walki z 3 trójką espady były złe. Hali Barragan Starrk
 2. Yamaha

  Bleach

  długo nie pociągnie... Co do samego sensu serii i jej spójności, to przestałem się nad tym zastanawiać z 6 miesięcy temu, bo straciło to jakiekolwiek znaczenie ;] Ot, seria akcji, nad którą nie musisz się zbytnio zastanawiać, ani analizować tego co mówią/robią bohaterowie, ponieważ przez 80 % czasu nie dzieje się nic innego ponad sieczenie mieczem na prawo i lewo ;] Przyznałbym ci racje gdyby nie to, że od czasu w Bleach niebyło ani jednej dobrej walki (przynajmniej dla mnie). Oj, nie zakładałbym, że nie ma już nic ciekawego do pokazania. W mojej opinii jest właśnie na odwrót - obecne walki to takie szmerki-bajerki do zapełnienia mangowego czasu, podczas gdy do wyjaśnienia pozostały najbardziej ciekawiące mnie kwestie. W końcu . Jak widać, materiału mangowego z tego co wymieniłem wystarczyłoby jeszcze na co najmniej drugie tyle rozdziałów albo i więcej ^^ Choć zawsze może pozostać tak, że Tite sam się w tym pogubił i zamknie nam nie satysfakcjonująco Wybielacz własnie teraz, na walce . Ale na to chyba wydawca nie pozwoli, w końcu Bleach to jakby nie patrzeć jedna z najpopularniejszych i najbardziej chodliwych mang obecnie. A ja, mimo tony pretensji i narzekań co do poziomu fabuły/rozwiązań/walk/zapełniania kadrów/ masy innych upierdliwych rzeczy, w dalszym ciągu ją czytam^^ Na jakimś forum czytałem, że Kubo sam przyznał, że wątek ojca Ichigo będzie kontynuowany. Co do innych niewyjaśnionych wątków to powiem krótko Kubo miewa dobre pomysły, ale niestety nie potrafi ich wykorzystać. Od dłuższego czasu widać Kubo zabrakło pomysłów mimo to sadze, że będzie on dalej kontynuował swoją maszynkę do robienia pieniędzy, ale następne sagi będą tak żenujące, że nawet najwięksi fani Bleach zmienią się w antyfanów. Już teraz z rozdziału na rozdział Bleach traci coraz więcej fanów. MSaint>>>na przyszłość nie cytuj w całości poprzedniego posta.
 3. Yamaha

  Bleach

  Halibel wcale nie była słabsza,
 4. Yamaha

  Bleach

  ? Fillery mają, chociaż jakiś logiczny sens a manga straciła go już dawno. No ktokolwiek jest w stanie mi wyjaśnić, dlaczego
 5. Yamaha

  Bleach

  Tyle, że te filery są ciekawsze nisz to, co się dzieje obecnie w mandzie, ale to nie jest żaden wyczyń, bo nawet saga z Bounto byłą lepsza (a raczej mniej żenująca) od walk z pierwszą trójkom espady.
 6. Yamaha

  Bleach

  Nie chce być złośliwym ale kiedy zaczynały się walki z espadami od 3 do 1 też wszyscy mówili że będą to epickie starcia a okazały się one Kubo od dłuższego czasu cierpi na kompletny brak pomysłów czego najlepszym dowodem jest to jak Szczerze jeśli chodzi o dalszy rozwój akcji w Bleach to zgadzam się z użytkownikiem innego forum.
 7. Yamaha

  Bleach

  OK., ale Aizen w tedy uciekł a teraz
 8. Yamaha

  Bleach

  DarkShadowMW napisał DarkShadowMW napisał był zbyt pewny siebie i przez to popełnił błąd - to prawda, ale co w tym złego że taka postać zginęła? Chyba właśnie o to chodzi, żeby dobro zwyciężało, prawda?
 9. Yamaha

  Zakręcone filmiki

  Kubo Trolls http://www.youtube.com/watch?v=uLM1KnhvRrQ...yer_profilepage Uwaga przed obejrzeniem filmiku przeczytajcie 375 rozdział Bleach.
 10. Yamaha

  Bleach

  To mój pierwszy post wiec witam wszystkich. Bleach to kiedyś było moje ulubiona manga i anime niestety obecnie mam o tej serii bardzo złe zdanie. W dodatku Kubo niszczy swoje postacie. Darowałem sobie czytanie nowych rozdziałów, Bleach już jakiś czas temu i po prostu nie mogę uwierzyć, że tak dobra manga mogła się stoczyć na samo dno
×
×
 • Create New...