crracked

Forumowicze
 • Zawartość

  69
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

O crracked

 • Tytuł
  Ork
 • Urodziny 21.04.1993

Sposób kontaktu

 • Strona WWW
  http://
 • ICQ
  0

Informacje profilowe

 • Płeć
  mężczyzna

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  MMORPG/MMO
 1. Witam. Podczas gry, konkretnie Chapter 3, gdy udaję się do labiryntu na dziedzińcu zamku gra przestaje mi działać, pojawia się komunikat załączony w poście. Gdy zaraz tam wchodzę lub wyłącza się gdy wejdę i minie do minuty. Sprawdzałem spójność plików steam i wszystko się zgadza. Proszę o pomoc.
 2. Sprawa z internetem na początku wyglądała tak. Gdy podpisywałem umowę z dostawcą musiałem podać numer MAC jednego z laptopów, przyszli kolesie i zarejestrowali ten laptop. Po jakimś czasie kupiłem od nich router. Zarejestrowali jego MAC i po instalacji w domu wszystko miało być dobrze. A jest tak, że WIFI działa tylko na tym laptopie, który był rejestrowany na początku, a na drugim laptopie internet jest tylko przez kabel. Mogę połączyć się z tą siecią, ale "Sieć jest niezidentyfikowana" i nie mam dostępu do internetu.
 3. Ktoś jest w stanie mi pomóc?
 4. Menu mam po lewej i w całości jest po Polsku. Filtrowanie adresów MAC jest ustawione na "Wyłączono". To co podałeś to inaczej "Brama domyślna"? Mam ustawione 192.168.0.1 Zrobiłem jak napisałeś i nadal jest to samo. Wysyłam zdjęcie z cmd.
 5. W tych sprawach jestem całkowicie zielony więc kieruję się do was. Tydzień temu podpisałem umowę na internet, pierwszy raz w życiu bo wynajmuję mieszkanie na siebie i po prostu musiałem. Podpisałem z TV Sat 364 Widzew, całe osiedle ma u nich bo tylko skrzynka jest na nich. Gdy podpisałem umowę to zarejestrowałem numer MAC jednego laptopa na wifi nie miałem czasu. Wczoraj poszedłem tam drugi raz, kupiłem Router Wifi. Facet zarejestrował numer Routera w sieci, bazie no nie wiem jak to nazwać. I podobno miałem tylko zainstalować oprogramowanie z płyty i miało być Ok. Z płyty mi nie zadziałało, wyskoczył jakiś błąd wiec zrobiłem to przez przeglądarkę. I ogólnie sieć wifi jest. Na tym laptopie, który wcześniej rejestrowałem działa i jest normalnie internet. Ale niestety na drugim laptopie lub telefonach łapie sieć, ale nie ma dostępu do internetu. Aby korzystać z drugiego laptopa to działa tylko i wyłącznie przez kabel (z routera do laptopa). Jak to naprawić aby było poprawnie? Router to TP Link TL WR841N
 6. WItam. Grę mam na Steam, Władca Pierścieni "Bitwa na Północy". Wykonując ostatnią misję "Karn Dum" gra zaczyna mi się zacinać, dziwne kolory w różnych miejscach błyskach, aż wyskakuje błąd "Program .... przestał działać". Podkreślę, że na pewno nie jest to wina sprzętu, gdyż spokojnie poradził sobie z Assasin's Creed 3, nowym BioSchock itd. Sprawdzałem pliki na Steam 2 razy. Jakieś pomysł?
 7. Reinstal gry?! Pobierać znów poprzez Origin 21 GB, chyba żartujesz sobie. DirextX i inne sterowniki mam zaktualizowane.
 8. Mam tak, że gdy wczytuje się gra nawet 15 minut to wtedy jest to okno i nie da się grać, to na tym zdjęciu zminimalizowałem aby to pokazać bo ono bezpośrednio nie wyskakuje tylko po prostu jest.
 9. Sterowniki zaktualizowane do najnowszej wersji. Procesor: Intel Core i3 2,3 GHZ Ram: 3072 MB Karta: AMD Radeon HD 6300M
 10. Witam. Gram w Battlefield 3 poprzez Origin. Dosyć często, gdy wchodzę na serwer podczas wczytywania wyskakuje mi oto taki komunikat i gra się wyłącza. Ktoś pomoże? http://imageshack.us/f/607/a40b.jpg/
 11. Mam problem z grą Metro 2033, pobrałem poprzez Steam. W akcie pt. "Archiwum" wcale nie mogę wybierać broni, tylko mogę zapalać światło i je gasić. W pewnym momencie muszę otworzyć drzwi, ale niestety przez ten bug wcale tego nie mogę zrobić. Dokładnie to ten moment z tego filmiku, 6:55 http://www.youtube.com/watch?v=XMgxDKMxMLA Właśnie wcale nie mogę otworzyć tych drzwi do tego nie mam wcale dostępu do broni i innych przedmiotów. Proszę o pomoc.
 12. Odświeżam. Zależy mi na tym urządzeniu