Jump to content

kammynnsky

Forumowicze
 • Content Count

  15
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna

About kammynnsky

 • Rank
  Hobbit
 • Birthday 02/11/1991

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array

Dodatkowe informacje

 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 1. a ta, co podałem, nie ma lepszego chłodzenia?
 2. ceny raczej nie spadają, a nawet ciutkę rosną ;] mam idealnie 3600 (dozbierałem ) czy w takim wypadku można zrobić coś takiego: (przemyślałem sprawę, chcę dokupić dysk i nagrywarkę): http://techplanet.pl/przechowalnia/zapisana/?s=73969&s=67056&s=77873&s=67735&s=77781&s=15240&s=77508&s=77573&s=77658
 3. Witam, kolega podesłał mi taki link z zapytaniem - brać czy nie? Proszę o waszą ocenę. http://allegro.pl/intel-core-i5-2500k-gtx-550ti-8-gb-ram-500gb-i3311512178.html
 4. od razu 4. tylko, żeby najlepiej były takie same, jak te, które masz, podaj specyfikację.
 5. Witam, stało się w końcu i yt odgórnie zmienił wygląd kanałów na nowy. Powiem wam, że myślałem sobie, ok, ostatnim razem na zmiany też narzekano, ja też, ale po kilku chwilach doceniłem tamten nowy wygląd. Myślałem, że i w tym przypadku będzie tak samo. Niestety. Ograniczono znacznie możliwości wg mnie. Np. nie mogę sobie ustawiać playlist jak chcę, w dowolnej kolejności, jakie chcę, żeby widziano, a jakie nie. Można dodać na "głównej zakładce" czy jak to się nazywa tylko kilka sekcji, co jest dla mnie także ograniczeniem. Wszystko jest naćkane, upchnięte, małe, brzydkie i nieczytelne, gdzie ta wspomniana przejrzystość kanału?! Mnóstwo klikania, rozwijania, szukania, jest to męczące, może za dużo oczekuję. Ograniczenie newsów do 500 znaków, niestety nie widać, kiedy ów limit zostaje przekroczony. I przede wszystkim - straszna nuda, normalnie google+, wszystko takie samo, wszystko, każdy kanał stracił na unikatowości moim zdaniem. Pewnie coś jeszcze znajdę, ale ogólnie, jestem zawiedziony jak na razie.
 6. No cóż, skoro yojo2 tak mówisz, w takim razie poczekam na razie miesiąc, dozbieram przez ten czas, to może pomyślimy nad czymś lepszym i zobaczymy co z cenami. A póki co, można zamknąć temat, dzięki za pomoc.
 7. Mam jeszcze jedno pytanie: czy istnieje spore ryzyko, że np. płyty potanieją, a ceny procesorów drastycznie podskoczą albo obie rzeczy naraz?
 8. Szybko, nie powiem. Mam dwa pytania: 1. Nie lepiej pozostać przy Ivy Bridge zamiast Haswelli? W przyszłości różnica będzie bardzo widoczna? Czy jednak niekoniecznie? 2. Skoro jednak miałyby być Haswelle, to kiedy cena komponentów mogłaby zmaleć? Pół roku? Rok?
 9. Witam, jestem kammynnsky i chciałbym zwrócić się o pomoc w złożeniu sobie nowego komputera. Cena: 3000 zł (MAX: 3200 zł) Chodzi mi o sam komputer. Posiadam dysk 1TB oraz nagrywarkę, oba na złączu SATA. Posiadam system Windows 7. Mieszkam w Łodzi, jednakże sklepy internetowe nie są mi straszne, dlatego można taki zestaw złożyć w takowym bez przeszkód. Rozdzielczość monitora to 1680 x 1050 Komputer byłby typowo do gier, czasami do renderowania. Chciałbym go podkręcić. W przyszłości chciałbym dokupić do niego drugi dysk hdd, dysk ssd, chłodzenie oraz drugą kość RAM-u. Dzięki za wszelką pomoc!
×
×
 • Create New...