Jump to content

Fear87

Forumowicze
 • Content Count

  21
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Neutralna

About Fear87

 • Rank
  Hobbit

Recent Profile Visitors

4,179 profile views
 1. Pewnie chodzi o legendarną dychę którą dostała w recenzji przez którą w późniejszym okresie redakcja sypała głowę popiołem.
 2. Zdziwiło mnie jedno, że w Tipsomaniaku w "Okiem Mac Abry" zabrakło Combat Mission... Czy redaktor już w nią nie gra?
 3. Gamewalker nie zawiera wszystkich recenzowanych gier tylko wybrane? Szkoda, bo chciałbym znać opinię Mac Abry o BattleTech.
 4. Wczoraj to zauważyłem na proline, ceny wszystkich kart ze stajni zielonych spadły o kilkaset złotych. I teraz pytanie co miało na to wpływ, spadek Ethereum czy premiera Vegi?
 5. Problem nie jest z systemem tylko z nowszymi kartami graficznymi: "The game uses lighting techniques that are no longer supported on modern hardware drivers. The extensive use of projected lighting and shadows are key to the stealth gameplay and their absence makes the game very difficult to play. No official remedy has ever been released"
 6. Wiem, że nie wyprowadzasz w tej grze sam ciosów, ale gra jest warta ogrania - Mistmare. Klimatami pasuje
 7. A ja polecam, mam GTX 770 2GB i w grze przekroczone mam o 610mb czyli 2610mb + MSSAx2. A to dlatego, że ustawiłem tekstury na wysokie i nie mam problemu z płynnością, nic się nie tnie.
 8. Mam pytanie do posiadaczy FC4 na PC. Rozumiem, że wersja oryginalna nie ma problemu z cieniami jak płaczą posiadacze wiadomo jakich kopii? Pytam się bo chce kupić, a nie wiem czy może czekać na patcha i obniżkę jak te problemy występują w wersji oryginalnej.
 9. W G.Skill TridentX można zdjąć radiatory i już mamy ramy o niskim profilu Po ich zdjęciu idealnie się mieszczą pod np. SilentiumPc Grandis. Przetestowane organoleptycznie
 10. Nastąpiła taka zmiana planu, że jednak biorę i7, czyli zestaw wygląda tak: -i7 4790K -Asrock Z97 Extreme 6 -G.Skill TridentX DDR3 2x4GB 2400Mhz CL10 (po zdjęciu radiatorów nie koligują z coolerem) -SilentiumPC Grandis Budżet jeszcze jest więc czy aby na pewno zostawić ten zasilacz: Czy jednak zmienić? Pierwsza odpowiedź od fachowca i temat można zamykać
 11. O tej promocji od Asrocka wiem, gdzieś wyczytałem że Extreme 4 też jest objęte promocją. Lekkie czyli do 4 lub 4.1 ghz, w tej kwestii jestem zielony, ale jak da radę więcej na chłodzeniu co podał kolega i będzie stabilnie to czemu nie.
 12. Skoro tak mówisz to się zdam na Ciebie, niech będzie 8gb (komp jest praktycznie pod trzy gry: FSX, ArmA 2 i 3).
 13. Dzięki za pomoc Edit. A dobre ramy 16gb? Bo widzę, że chlodzenie będzie blokowało dwa sloty więc muszą być bez radiatorów.
 14. Zapomniałem o niej, Aerocool vs-9 (taką mam) www.aerocool.us/pgs/pgs-v/pgs_v_vs9.htm
×
×
 • Create New...