Jump to content

EastClintwood

Forumowicze
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12 Neutralna

About EastClintwood

 • Rank
  Ork

Recent Profile Visitors

5,118 profile views
 1. Opłaca się sprzedać teraz RX470 od Gigabyte 4GB? Jakby poszła za sensowną cenę to miałbym na jakieś używane BBS 18" xD Ile bym za to mógł dostać? Jeśli nie za dużo to nawet nie będę sie bawić.
 2. Jak wygląda tuning optyczny w porównaniu do choćby najnowszego Need for Speeda? Rozbudowany czy ubogi?
 3. Chcesz subiektywnej opinii? To dostaniesz Wystarczy popatrzeć na bibliotekę gier. Do mnie jako gracza PCtowego który też rozgląda się za konsolą dużo bardziej przemawia XBO z takimi seriami jak Forza czy Halo. PS też ma porządne exy ale w dużej mierze to japońszczyzna której nie zdzierżę. Klimaty Uncharted czy Bloodborne mnie nie jarają, chciałem kupić PS4 ale zwyczajnie widzę na XBO zbyt dużo serii w które zawsze mnie ciągnęło zagrać.
 4. Mam obecnie paskudny odprysk bo coś odpadło od jadącego z naprzeciwka tira, też zastanawiam się co zrobić. Mój ojciec kiedyś jak miał w Passacie odprysk to pojechał do jakiegoś zakładu i spece się go pozbyli, obeszło się bez wymiany szyby. Z tego co wiem to do takiej operacji odprysk nie może być zbyt duży, inaczej bez wymiany szyby się nie obejdzie. Pęknięcia chyba nie wchodzą w grę.
 5. Wreszcie dali spokój tym piratom, ten dziwny fetysz wyszedł bokiem Risenowi 2 i 3. Jedynka była dość konkretna i miała ten klimacik który zaprzepaściła piracka sielanka w następnych częściach. Niestety bohater był okropnie słaby.
 6. NMS jest tak puste i pozbawione treści że wręcz było stworzone aby być multiplayerem. Multi w tej grze mógł być naprawdę świetny - spotkanie gracza byłoby czymś konkretnym, ważnym zdarzeniem. Gracze pewnie zaczęliby zawierać sojusze, zbierać się w coraz większe grupy itp. zapełniając ten świat treścią relacji typowego MMO, bo przecież większość MMO jest równie pusta co NMS ale to gracze sami wypełniają grę sensem. Wszystkie braki NMS byłyby zepchnięte na dalszy plan jeśli gra oferowałaby dobry multiplayer. Wyobraźcie sobie że spotykacie jakiegoś gracza, eksplorujecie z nim przez jakiś czas a p
 7. Gdyby rzeczywiście wyglądała tak samo mielibyśmy dużo mniej głosów rozczarowania.
 8. Hajp to nie tylko wina graczy którzy na niego poszli ale głównie wina twórców/wydawcy którzy umiejętnie nim sterowali. Dajmy na to taki Wiedźmin czy Dark Soulsy - obie gry miały ogromny hajp, jeszcze większy niż NMS ale może poza graficznymi downgrade'ami - czyli tak naprawdę pierdołą, dostarczały taki gameplay jaki w hajpie i marketingu twórcy promowali. Przez to obu tych gier nie zjadł hejt i pławiły się w wysokich ocenach i pochwałach graczy bo dostarczyły to co obiecały i na co wabiły nabywców. NMS krzyczał "nie, nie będę pustym i płytkim sandboxem, będę czymś innym czego jeszcze nie było"
 9. Zwykle nie hajpuję się na gry z pewnymi wyjątkami, postanowiłem jednak śledzić tą produkcję licząc na ponowne "emocje" co w Freelancerze i Space Rangers 2. Można więc powiedzieć że wsiadłem na hype train, niestety wykoleił się on. Widocznie nie śledziłem jej wystarczająco dobrze, bo jeśli twórcy są pewni że spełnili wszystkie obietnice to ja się musiałem mylić i wyobraziłem sobie nie wiadomo co w nadziei na nostalgiczną podróż a'la wspomniane wcześniej gry. Każdy może rozpoznać po samych gameplayach na Youtubie czy dana gra będzie go bawić. I chwała za to Youtubowi, bo oglądanie let's playa da
 10. dankstorm XD Oni to na serio robili? 1/10
 11. Szukam jakiegoś niszowego sandboxa, może być stary, może być nowy. Byle to nie było nic znanego bo ze znanych niemal wszystko ograłem albo się do tego zabiorę Czasem przyjdzie mi poznać jakąś grę o której nigdy nie słyszałem i miło się zaskoczyć gdy już w nią zagram. Byłbym wdzięczny za jakieś sugestie.
 12. W pełni rozumiem przygotować taki reportaż - ze swoich środków. Osoba która zakłada na takie coś zbiórkę albo zbyt się wczuwa w temat (naprawdę? gracze są strasznie uciśnieni? trzeba na siłę informować społeczeństwo? XD BEKA) albo nie szanuje cudzych pieniędzy.
 13. Obrzydzenie w które wprawiła mnie trójka swoim klimatem wyleczyła właśnie ta część. VC było świetne
 14. A mnie Dark Souls odrzuciło. Granie dla "acziwmentu" mnie nie jara kompletnie, fabuła była denna - a właściwie jej nie było (sam głos w intrze mnie denerwował). Bardziej cenię sobie Deus Exa którego skrytykowałes. Są gusta i guściki.
×
×
 • Create New...