Jump to content

mandarynek98

Forumowicze
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Neutralna

About mandarynek98

 • Rank
  Goblin
 1. Mam do wymiany następujące karty steam : Standoff x2 (Jagged Aliance- back in action) Streetfight (Jagged Aliance- back in action) Harbour (Risen) Patty (Risen) Running (Risen) Stealth (Total War Rome) Lenin (Sniper Elite V2) The Blackomre Family (Stacking) Exhibit (Stacking) The Baron (Stacking) The Zeppelin of Consequence x2 (Stacking) Guts (Surgeon Simulator) Powyższe karty wymieniam tylko na karty z gry Metro: Last Light!!!
 2. Oddam dwa kupony zniżkowe na -25% do gry Pixel Piracy za cokolwiek.
 3. Interstellar Marines Steam Gift za CS: Global Offensive?
 4. 24 karty steam w zamian za Just Cause 2?
 5. Witam! Mam do oddania 21 kart (2 z Borderlands, 3 z Electronic Super Joy, 2 z Jagged Alliance: Back in Action, 4 z Civilization V, 3 z Super Meat Boy, 4 z Terraria, 2 z Surgeon Simulator, 1 z Guacamelee) za jakąkolwiek grę na steam. Oferta nie aktualna. Temat do zamknięcia.
 6. 9 kart steam ( 2 z Jagged Aliance - Back in Action, 3 z super Meat Boy, 4 z Terraria) za Just Cause 2?
 7. Sprzedam klucz do gry steam ''Eets Munchies''. Cena: 20 zł. Pisać na PW.
 8. Witam! Mam do wymiany 2x klucze steam do gry Civilization V. Wymieniłbym się za 2 klucze do gry Terraria lub po porostu te klucze sprzedał. Cena za 1 klucz : 30zł Pisać na PW.
 9. Sprzedam kody do world of tanks dodające 4400 golda. Mogę się również wymienić za jakąs grę na steama (głownie interesuje mnie Terraria). Płatnosć za pomocą paysafecard.
 10. Poprosze Red Orchestra 2 - 3 Day Pass
 11. Siema, mam oryginalnego Crysisa 2 na origin, jednak aby grać na multi potrzebuje numer seryjny, gdzie go mogę znalesć?
 12. Siema, mam problem mianowicie, gdy gram w co-opa z kolegą w Dead Space 3 to naznim zaczniemy grę wyłącza mi się origin. Nie mam pojęcia czemu tak jest. Czy ktos może pomóc? Są jeszcze problemy z nagrywaniem od 2 godzin chcemy nagrać odcinek, niestety nam się to nie udaje, poniewaz nas rozłącza na Skype lub są jakies problemy z internetem.
×
×
 • Create New...