Jump to content

karolgryko10

Forumowicze
  • Content Count

    4
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
  1. Przed chwilą odinstalowałem, zaraz zainstaluje i spróbuje z tym trybem zgodności bo jako admin już próbowałem ale co mi szkodzi sprawdzić. Jako że nic nie zadziałało, a i ja już nie mam sił się z tym męczyć można zamknąć temat, zostaje mi szukanie numeru CDA z Riddickiem.
  2. Antyvir i firewall sprawdzałem, zastanawia mnie czy to przypadkiem nie jest wina systemu, jak ostatni raz mi gra działała to miałem XP-ka a, teraz mam 7 x64. Nie wiem już sam co może być problemem jak nikt z forum nie będzie miał jakiegoś pomysłu to zostaje mi szukanie numeru CDA z Riddickiem.
  3. To co mam w tym wypadku zrobić, kupić nową? Bo na tej grze mi zależy. A co do serwera aktywacji to jak on może nie działać skoro gra jest sprzedawana i nawet na cdp.pl jest sprzedawana z tym zabezpieczeniem. A i mam pytanie do tych co kupili Riddicka z CDA, gra normalnie sie instaluje i działa?
  4. Witam Mam problem z aktywacją Tages w tej grze. Gdy chcę ją aktywować wyświetla się błąd połączenia z serwerem, a gdy próbuje aktywować offline tak jak jest tu podane http://pomoc.cdp.pl/...03-Tages-Online nie działa strona z której mógłbym pobrać plik aktywacyjny. Gra jest z Extra Klasyki, kupiona była jakieś 2 lata temu i wcześniej normalnie dało się aktywować i grać, a teraz nic nie pomaga, instalowałem system czy też te sterowniki Tages dla Win 7 x64. Proszę o pomoc bo nie wiem co z tym zrobić, czy kupować jeszcze raz?
×
×
  • Create New...