Jump to content

MrKomar

Forumowicze
 • Content Count

  113
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Neutralna

About MrKomar

 • Rank
  Krasnolud
 • Birthday 12/08/1997

Dodatkowe informacje

 • Ulubione gry
  Array
 • Ulubiony gatunek gier
  Array
 • Konfiguracja komputera
  Array

Informacje profilowe

 • Płeć
  Array
 • Skąd
  Array
 • Zainteresowania
  Array
 1. Cześć, czy na kompie z sygnaturki jest jakakolwiek szansa na GTA V?
 2. Witam, dziś kupiłem grę Shadow Harvest: Phantom. Zainstalowałem na Steamie, zaktualizowałem i włączyłem. I tu pojawia się problem: W menu gry nie mogę nic wybrać - ani nowej gry ani nawet opcji. Myszka reaguje ale kliknięcia nic nie dają, tak samo jak strzałki na klawiaturze czy pad. Z góry dziękuję za pomoc. Zapoznaj się z zasadami nazywania tematów w Pomocnej Dłoni. -- Artius
 3. Far Cry 4 na sprzęcie z sygnaturki? Więcej niż minimalne?
 4. Sefnir Wielkie dzięki za polecenie książki, a jeszcze 'większe dzięki' za WarBooka, nie kojarzyłem ich, a mają bardzo ciekawą ofertę.
 5. Xerber To nie jesz jabłek :O?
 6. Xerber Nie pisałem jako znawca, ale jako ktoś kto pierwszy raz z tym się spotkał. P.S Pasujesz do portretu psychologicznego tamtych 'tulpowiczów' -> oglądasz mangę i anime(czym to się różni nie mam pojęcia), słuchasz pewnie jakiegoś rocka a w wolnych chwilach grywasz w osu :v.
 7. Powróciłem do Europy Universalis IV, raz na jakiś czas mecz on-line z kolegą w Fifę 15, pojeżdżę w NFS'ie U2.
 8. Witam, szukam książek w których wydarzenia historyczne są tłem. Nie chodzi mi o książki typowo historyczne, tylko o fikcyjną opowieść z tłem historycznym. Jakie czasy? Wszelakie, ale najbardziej interesujące byłyby czasy II Wojny Światowej, Rewolucji Francuskiej, Wojny o Niepodległość Stanów Zjednoczonych. Z góry dzięki.
 9. Nie grałem w żadną część Gears of War, ale kupiłem, w MarcPolu była za 8 zł . Recenzją zachęciłeś i dzisiaj zaczynam.
 10. Zaczęło się jak zwykle, przeglądałem różne serwisy internetowe, w tym popularną "Wiedzę Bezużyteczną". Poczytałem kilka ciekawostek, i trafiłem na informację o czymś co nazywane jest "tulpą". Wiadomo, na "bezużytecznej" nie wszystko jest prawdą, ale wklepałem w wujku Google interesujące mnie hasło i voila! Bez problemu znalazłem jakąś nazwijmy to "normalną" definicję "tulpy". Brzmi to dość "trochę" dziwnie ale ciekawie, toteż przystąpiłem do dalszego eksplorowania informacji. Okazało się, że grupa ludzi wierzących czy też posiadających tulpę jest dość duża. Ba, oni nawet posiadają własne, rozbudowane forum internetowe -> http://tulpa.info.pl. Przeglądając dyskusje czułem się bardzo dziwnie, a opuścić to miejsce zamierzałem gdy jeden z użytkowników napisał: Ciekawy był także dział "Moja Tulpa" gdzie każdy może założyć dziennik życia ze swoją "przyjaciółką/przyjacielem" i tak wygląda pierwszy lepszy początek tematu: Nie inaczej prezentują się wątki początkujących "tulpowiczów(?)". Tutaj jedna ze świeższych rozmów: Pojawiły się pytania o cielesność i seksualność tulp. Jeden z obecnych na forum powiedział, że tak jest możliwy kontakt seksualny z... Właśnie z czym? Wytworem wyobraźni? Jednak, podążając tokiem owego forumowicza: po co zadawać sobie trud i szukać dziewczyny? Wystarczy kilka godzin stworzyć sobie tulpę i mamy seksu pod dostatkiem. Reasumując, nie będę się śmiał z owych osobników. Każdy wierzy w co chce, ale czy tego się nie leczy? Widziałem wiele różnych dziwnych rzeczy, ale tu granica chyba została przekroczona. Inna sprawa, że w dziale "moja tulpa" ludzie prezentowali nawet wygląd miejsc w których w swoim mózgu przebywają ze swoimi przyjaciółmi(!). Nie zabrakło pytań o charakter tulpy, czy o to w co się ubiera jakie ma ciało. Nie próbowałem sam nic robić, a może Wy macie jakieś doświadczenie w tym?
 11. Czy jest jakaś szansa na Unity i FIFĘ 15 na sprzęcie z sygnaturki?
 12. MrKomar

  Grand Theft Auto 3

  Wspaniała, i te:
×
×
 • Create New...