Jump to content

shocker98

Forumowicze
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Neutralna
 1. 9 numer w 2013 był z Dead Island. Teraz jest idealna pora by dać Riptide, który mi się osobiście marzy.
 2. Pełniaki fajne, podobają mi się. Co prawda IL-2 Sturmovik kompletnie nie dla mnie, jednak przy Operation Flashpoint: Dragon Rising spędzę zapewne mnóstwo godzin. Rocharda zainstaluje w głównej mierze dlatego, że Steam. Ale odpalę i myślę, że tak jak Nightmares from the Deep: Wyspa Czaszki będzie miłą gierką na odstresowanie. Klucze do Star Wars oraz Neverwinter oddam, w zamian za jakąś gierkę, może być niszowa, na Steam. Więc wszystkich zainteresowanych zapraszam na PW.
 3. @up Wielkie dzięki! Pomogło. A już myślałem, że się nie uda. Teraz ładowanie trwa bardzo krótko. Na prawdę, wielkie dzięki. Temat do zamknięcia.
 4. Witam, otóż dziś zakupiłem CD-Action w którym była gra Dead Island. Po zainstalowaniu jej i ściągnięciu jakiegoś dodatkowego pliku przez Steam uruchomiłem ją. W grze wszystko spoko, ale gdy następuje ładowanie, to trwa ono bardzo długo. Raz czekałem 10 minut i dopiero po tym czasie się załadowało. Sprawdzałem spójność plików, wykryło jeden zepsuty plik, po czym Steam mi go pobrał i to nic nie dało. Wyłączałem także antywirusy, zmniejszałem jakość grafiki, powyłączałem niemal wszystkie programy pracujące w tle lecz to nic nie dało. Ktoś ma jakiś pomysł?
 5. Proszę o ocenę, plusy i minusy GTA IV.
×
×
 • Create New...